Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Eglo stropni svitidlo benita

Nalezeno:    1219 produktů

EGLO 93108 CABO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo EGLO 93108 lze osadit světelným zdrojem patice GU10. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 7X3W. Hlavním materiálem svítidla je nerez.

EGLO 93952 PALOMARO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 24W. Toto svítidlo je tvořeno materiály Plastové a textil. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 95162 PITALE Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel/sklo matné. EGLO je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 6x2.5.

EGLO 90697 GERBERA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 6X33W. EGLO 90697 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 90698 GERBERA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Svítidlo EGLO 90698 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 8X33W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel.

EGLO 92777 CARIS Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je ocel. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5X33W. Svítidlo EGLO 92777 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 93055 OVIEDO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 5X33W. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Svítidlo EGLO 93055 lze osadit světelným zdrojem patice G9. ocel je převažující materiál v tomto svítidle. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 94251 LOCANDA Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice GU10-LED. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel a matný nikl a chrom. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 5X3. Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.

EGLO 94317 ASCOLESE Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. ocel a nikl matný a sklo a matné sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4X3,3 na které je svítidlo zkonstruováno. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Protože je světelný zdroj součástí svítidla, není potřeba jej přímo pro tento produkt dokupovat.Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED....

EGLO 30862 ALTONE Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 4X33W. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. EGLO 30862 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel.

EGLO EG92144 COLTI Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle EGLO 92144 s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1X60W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

EGLO 92566 BERAMO 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. EGLO 92566 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 5X33W. ocel je převažující materiál v tomto svítidle.

EGLO 93392 PALOMARO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Hlavními materiály svítidla jsou Plastové a textil. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 12W.

EGLO 93495 TARUGO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. nerezová ocel a chrom a Plastové jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 3X4,5W. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 93949 PALOMARO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. 12W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Plastové a textil. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj.

EGLO 94502 POLASSO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X3,3. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj.

EGLO 95605 STELLATO 2 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 1x60. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Ve svítidle EGLO s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály ocel/dřevo a sklo. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

EGLO 94298 LOMBES Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Protože je světelný zdroj součástí svítidla, není potřeba jej přímo pro tento produkt dokupovat.Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 4X4,5. ocel a hliník a nikl matný a Plastové jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED....

EGLO 94155 CARTAMA Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3X4,5. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály ocel a chrom a Plastové. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V....

EGLO 85336 PYTON Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5X33W. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel. EGLO 85336 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj.

EGLO 95283 LED CARPI Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 16 na které je svítidlo zkonstruováno. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/plast. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 95288 RICONTO 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 16. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/drážkované sklo.

EGLO 95683 PALERMO 3 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 18. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Hlavními materiály svítidla jsou ocel/plast. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 96026 CAPASSO 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů ocel/plastMaximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 24. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 93396 PALOMARO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Plastové a textil. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 18W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED.

EGLO 92727 CONDRADA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je ocel. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8X18W. Svítidlo EGLO 92727 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 94158 CARTAMA Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Hlavními materiály svítidla jsou ocel a chrom a Plastové. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. V ceně svítidla je i započítán světlený zdroj, který je součástí dodávky svítidla.Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3X4,5.

EGLO 96168 FUEVA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

ocelová slitina je většinovým materiálem tohoto svítidla. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 22.

EGLO EG92599 BUZZLED Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU10. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 6X2,5W na které je svítidlo zkonstruováno. ocel je převažující materiál v tomto svítidle.

EGLO 94878 ALMONTE Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G9. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4x2.5 na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů ocel/křišťál

EGLO 94923 PASTERI Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 3x60 na které je svítidlo zkonstruováno. Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel/textil a sklo. Ve svítidle, díky patici E27 není vyloučeno mimojiné použít i LED žárovku. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

EGLO 95719 JURANDA Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 7x3. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU10. Toto svítidlo je tvořeno materiály nerez/sklo matné.

EGLO 96115 MARGITTA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů ocel/skloKrytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 11 na které je svítidlo zkonstruováno. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří.

EGLO 94998 LED PALERMO Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 11. ocel/sklo matné dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

EGLO 95004 LED GIRON Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou ocel/plast. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 16.

EGLO 95672 MAGITTA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel/sklo. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8.2.

EGLO 95678 COMPETA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. ocel/plast dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 24.

EGLO 96169 FUEVA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je ocelová slitina. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 22.

EGLO 96253 FUEVA 1 Stropní svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 22. ocelová slitina je většinovým materiálem tohoto svítidla. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří.

EGLO 90221 CHIPSY Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X60W. Ve svítidle EGLO 90221 s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.