Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Eglo stropni svitidlo benita

Nalezeno:    360 produktů

EGLO 93108 CABO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo EGLO 93108 lze osadit světelným zdrojem patice GU10. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 7X3W. Hlavním materiálem svítidla je nerez.

EGLO EG93294 LED LORA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je dobře utěsněno proti stříkající vodě a působení povětrnostních vlivů a je tak přímo ideální pro venkovní aplikace. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 18W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo EGLO 93294 lze osadit světelným zdrojem patice LED.

EGLO 93501 BECERRO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů nerezová ocel a chrom a PlastovéPři nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3X7W. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. EGLO je svítidlem s paticí GX53 pro světelný zdroj.

EGLO 93952 PALOMARO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 24W. Toto svítidlo je tvořeno materiály Plastové a textil. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 90697 GERBERA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 6X33W. EGLO 90697 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 90698 GERBERA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Svítidlo EGLO 90698 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 8X33W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel.

EGLO 92777 CARIS Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je ocel. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5X33W. Svítidlo EGLO 92777 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 93055 OVIEDO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 5X33W. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Svítidlo EGLO 93055 lze osadit světelným zdrojem patice G9. ocel je převažující materiál v tomto svítidle. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 94251 LOCANDA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice GU10-LED. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je tvořeno materiály ocel a matný nikl a chrom. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 5X3. Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.

EGLO 94317 ASCOLESE Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. ocel a nikl matný a sklo a matné sklo dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 4X3,3 na které je svítidlo zkonstruováno. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Protože je světelný zdroj součástí svítidla, není potřeba jej přímo pro tento produkt dokupovat.Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED....

EGLO 30862 ALTONE Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 4X33W. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. EGLO 30862 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel.

EGLO EG92144 COLTI Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ve svítidle EGLO 92144 s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 1X60W. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech.

EGLO 92566 BERAMO 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. EGLO 92566 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 5X33W. ocel je převažující materiál v tomto svítidle.

EGLO 93392 PALOMARO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Hlavními materiály svítidla jsou Plastové a textil. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 12W.

EGLO 94502 POLASSO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1X3,3. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj.

EGLO 93495 TARUGO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. nerezová ocel a chrom a Plastové jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 3X4,5W. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 93949 PALOMARO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. 12W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály Plastové a textil. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj.

EGLO 94298 LOMBES Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Protože je světelný zdroj součástí svítidla, není potřeba jej přímo pro tento produkt dokupovat.Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 4X4,5. ocel a hliník a nikl matný a Plastové jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED....

EGLO 94155 CARTAMA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 3X4,5. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály ocel a chrom a Plastové. EGLO je svítidlem s paticí LED pro světelný zdroj. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V....

EGLO 94257 ESTOSA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

V ceně svítidla je i započítán světlený zdroj, který je součástí dodávky svítidla.Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům ocel a nikl matný a Plastové. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 12....

EGLO EG85327 PYTON Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

ocel je převažující materiál v tomto svítidle. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X33W. EGLO 85327 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 85336 PYTON Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 5X33W. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel. EGLO 85336 je svítidlem s paticí G9 pro světelný zdroj.

EGLO 93396 PALOMARO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům Plastové a textil. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 18W na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED.

EGLO 92727 CONDRADA 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je ocel. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 8X18W. Svítidlo EGLO 92727 lze osadit světelným zdrojem patice G9. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO EG93159 BANTRY 2 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo EGLO 93159 lze osadit světelným zdrojem patice GU10. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je Alu. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 1X5W, na které je svítidlo zkonstruováno.

EGLO 94158 CARTAMA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Hlavními materiály svítidla jsou ocel a chrom a Plastové. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice LED. V ceně svítidla je i započítán světlený zdroj, který je součástí dodávky svítidla.Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3X4,5.

EGLO 90221 CHIPSY Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 1X60W. Ve svítidle EGLO 90221 s paticí E27 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

EGLO 94634 LASANA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

I výsledná cena odpovídá použitým materiálům hliník a ocel a matný hliník. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 3X3,3. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Světelný zdroj je součástí svítidla instalován přímo od výrobce.Svítidlo EGLO lze osadit světelným zdrojem patice GU10-LED. Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop.

EGLO EG92599 BUZZLED Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU10. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 6X2,5W na které je svítidlo zkonstruováno. ocel je převažující materiál v tomto svítidle.

EGLO 90102 IMPERIAL Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo, výhradně určené k montáži na strop. Ve svítidle EGLO 90102 s paticí E14 můžete použít jak úsporku, tak klasickou, halogenovou i LED žárovku. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X40W. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je litý kov.

EGLO 30859 ALTONE Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 5X33W na které je svítidlo zkonstruováno. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G9. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: ocel....

EGLO 91733 PIANELLA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 4X33W. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO EG92668 PRODO 1 Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

ocel je většinovým materiálem tohoto svítidla. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G9. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3X33W. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí.

EGLO 93393 PALOMARO Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů Plastové a textilCelkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 18W.

EGLO 90737 CAMPANIA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je ocel. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. 15X10W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G4. Přisazené stropní svítidlo, určené k montáži nad omítku s připojením na 230V.

EGLO 92143 COLTI Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Patice E27 je nejrozšířenějším typem, do které lze použít úsporku, standardní nebo LED žárovku. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 2X60W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál ocel. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

EGLO 92264 KARLANDA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ocel a plast jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 18W. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti.

EGLO 92712 ELLERA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Standardní patice E27 vás neomezuje v použití klasické žárovky, úsporky či LED žárovky. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 2X60W. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: ocel. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

EGLO 92713 ELLERA Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 3X60W. Při vybírání světelného zdroje stačí znát typ patice - E27. ocel je převažující materiál v tomto svítidle. Stropní svítidlo pro běžné užití vrámci interiérových aplikací domovů i kanceláří. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO 92714 AURIGA CRYSTAL Stropní svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 5X33W. Toto stropní svítidlo je vhodné k použití centrálního osvětlení místnosti. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G9. ocel je převažující materiál v tomto svítidle.