Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Easton synergy

Nalezeno:    8 produktů

Holeně Easton Synergy 100 Velikost: 11", Věková kategorie: Juniorská

Anatomicky tvarované chrániče holení Easton Synergy 100 s zajímavým designem. Pohodlnost a kvalitní usazení na noze zajišťuje vnitřní pěnová vložka.

Brusle easton Synergy 325 Velikost: (Eur 37), Věková kategorie: Junior

Vysoce kvalitní model Easton Synergy 325 Junior.- nízký profil brusle dovoluje vynikající ovládání- nízká hmotnost- namáhaná místa na povrchu jsou chráněna odolným nylonem- pohodlná vložka zajišťuje komfortní lůžko pro chodidlo- anatomický tvar kotníku s kvalitním polštářováním zabezpečují výbornou fixaci nohy- ergonomický tvar a konstrukce jazyka perfektně kopíruje tvar nohy při každém pohybu- odolná a rychle ...

Hokejka Easton EQ10 L/P: Levá - levá ruka dole, Vzor: P3, Flex: 85, Výrobce: Easton, Věková kategorie: Seniorská

Hokejka EASTON Synergy EQ10 Senior. Novinka na sezonu 2011/2012. Nova atraktivni hůl z řady Easton Synergy. Idealni hůl pro rekreačni hrače, s nadhernym designem a za vybornou cenu. Seniorska kompozitova hůl se skvělym poměrem kvality a ceny od světove spičky ve vyrobě kompozitovych holi. Vynikajici drženi hole a jeji vyvaženi diky uplatněni obdobnych vyrobnich postupů a zkusenosti jako u TOP profesionalnich holi řady Synergy.

Hokejka Easton Mako M5 L/P: Levá - levá ruka dole, Vzor: E3, Flex: 85, Výrobce: Easton, Věková kategorie: Seniorská

Kompozitová hokejka Easton Mako M5 je atraktivní model kompozitové hole z dílny Easton. Značka Easton se specializuje na sportovní a průmyslové materiály a její dominantou jsou ultralehké konstrukce z kevlaru a kompozitu. Tyto materiály přenáší Easton do výroby svých hokejek. Hokejka Eastom Mako M5 navazuje na oblíbené řady Easton Synergy ST a Easton Synergy EQ.

KALHOTY EASTON ST4 JUNIOR

KALHOTY EASTON ST4 JUNIOR, , Extrémně lehké kalhoty s nejmodernějším střihem pro všechny dětské hráče. Vynikající kalhoty za skvělou cenu, nástupce nejoblíbenějšího modelu Synergy 300. Kalhoty s novým střihem podle nejnovějších trendů pro maximální volnost pohybu. , , Extrémně lehké a perfektně padnoucí kalhoty s novým střihem podle nejnovějších trendů pro maximální volnost pohybu, Nová samonosná konstrukce, díky děleným anatomicky tvarovaným a kvalitně polstrovaným chráničům umožňuje bleskové ...