Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Duck fresh discs limet

Nalezeno:    14 produktů

SC Johnson Duck Fresh Discs čistič WC Levandule 36ml

Duck gel do WC s dáv.(6 dáv.) Levandule Gelový dezinfekční a dezodorační prostředek do WC mísy s dávkovačem a vůní levandule. Čistí a osvěžuje jako WC závěsy, ale více hygienickým způsobem. Jeden plný zásobník vydrží až 6 týdnů oproti WC závěsu, který vydrží 4 týdny. 1 gelový disk vydrží až 100 spláchnutí.

Více informací
od 73 Kč
Koupit nejlevněji

DUCK FRESH DISCS LIMET 36 ML

Duck Fresh Discs Limetka 36 ml, , Duck blok do toalety bez háčků., , Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Čtěte návod pro použití na vnitřní straně balení., ,

DUCK FRESH DISCS MARINE 36 ML

Duck Fresh Discs Mořská vůně 36 ml, , Duck blok do toalety bez háčků., , Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Čtěte návod pro použití na vnitřní straně balení., ,

DUCK FRESH DISCS EUCALYPTUS 36 ML

Duck Fresh Discs 5v1 Active Eucalyptus, , ◾zabraňuje usazování vodního kamene, , ◾dlouhodobě osvěžuje, , ◾hygienická aplikace, , ◾čistí s každým spláchnutím, , ◾vydrží až 8 týdnů, , ◾s bělícím účinkem, , ◾Návod: Zajistěte, aby toaleta byla čistá. Vložte náplň s gelem do dávkovače tak, aby západka zaskočila do prvního otvoru. Odstraňte víčko. Přitlačte náplň na vnitřní stěnu záchodové mísy blízko okraje. Stiskněte západku a stlačte dávkovač k míse, dokud západka nezaskočí do dalšího otvoru. Uvol...

Duck toilet Fresh discs Levandule 36ml

Toilet duck Fresh disc 36ml vůně levandule, čistí s každým spláchnutím a odstraňuje vodní kámen. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Duck toilet Fresh discs Lime 36ml

Toilet duck Fresh disc 36ml vůně limetka, čistí s každým spláchnutím a odstraňuje vodní kámen. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Duck toilet Fresh discs Marine 36ml

Toilet duck Fresh disc 36ml vůně moře, čistí s každým spláchnutím a odstraňuje vodní kámen. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Duck fresh discs čistič wc 36ml limetka

wc gel jeden plný zásobník vydrží až 6 týdnů, jeden disk až 100 spláchnutí

DUCK FRESH discs čistič WC 36ml levandule

wc gel jeden plný zásobník vydrží až 6 týdnů, jeden disk až 100 spláchnutí

Duck Fresh Discs čistič WC Levandule 36 ml

Duck gel do WC s dáv.(6 dáv.) Levandule Gelový dezinfekční a dezodorační prostředek do WC mísy s dávkovačem a vůní levandule. Čistí a osvěžuje jako WC závěsy, ale více hygienickým způsobem. Jeden plný zásobník vydrží až 6 týdnů oproti WC závěsu, který vydrží 4 týdny. 1 gelový disk vydrží až 100 spláchnutí. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Čistič a osvěžovač WC Duck Fresh Discs vůně moře

Čistič WC. Čistí a osvěžuje, snadné a hygienické použití. Zásobník vydrží až na 6 použití a gelový disk vydrží až 100 spláchnutí. Obsah 36 ml.

Čistič a osvěžovač WC Duck Fresh Discs limetka

Čistič WC. Čistí a osvěžuje, snadné a hygienické použití. Zásobník vydrží až na 6 použití a gelový disk vydrží až 100 spláchnutí. Obsah 36 ml.

Duck fresh discs čistič wc 36ml mořská vůně

wc gel jeden plný zásobník vydrží až 6 týdnů, jeden disk až 100 spláchnutí

Duck Fresh discs do WC s dáv.(6 dáv.) Citron 36ml

Duck gel do WC s dávkovačem Citron. Novinka, která kupodivu funguje. Kachna Čerstvé Disky umožňují snadně udržet toaletní mísu čistou a svěží. Stačí použít aplikátor na razítko gelu na disk uvnitř vašeho WC. Použití: Gel disku umístěte těsně pod okraj. Není třeba se dotknout disku nebo mísy rukama, což je více hygienické než tradiční čističe. Gel kotouč se postupně rozpouští po každém spláchnutí, umožňující řízené uvolňování čistoty a vůně. Každý disk bude trvat až sedm dní a nenechává po sobě...