Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dub toronto

Nalezeno:    31 produktů

Tilo Třívrstvá parketa Dub Toronto viva kartáčovaný přírodní olej

Dřevěná třívrstvá podlaha od rakouského výrobce Tilo, dekor Dub Toronto viva kartáčovaný, kolekce Třívrstvá parketa, přírodní olej.

Tilo Selské prkno TREND 176mm Dub Toronto alpin kartáčovaný přírodní olej

Dřevěná třívrstvá podlaha od německého výrobce Tilo, dekor Dub Toronto alpin kartáčovaný, kolekce Edice TREND 176mm, přírodní olej.

skříň Toronto, dub sonoma / zrcadlo, doprava zdarma

<div style="text-align: justify;"> Šatní skříň Toronto s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Korpus z kvalitního LTD je v barvě dub sonoma. Dveře jsou osazeny zrcadlem. Uspořádání polic viz. perokresba.</div>

skříň Toronto, dub sonoma / černé sklo, doprava zdarma

<div style="text-align: justify;"> Šatní skříň Toronto s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Korpus z kvalitního LTD je v barvě dub sonoma. Dveře jsou osazeny černým sklem.</div>

Casarredo Šatní skříň TORONTO zrcadlo

Šatní skříň VANCOUVER Barva: dub sonoma, zrcadlo Rozměry (šxvxh): 180 x 215 x 61 cm Materiál: LTD (lamino). Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, stolek TOT 06, alpská bílá/dub truflový

TORONTO stolek TOT 06 Barva: alpská bílá/ dub truflový Rozměry (šxvxh): 67 x 48 x 67 cm Materiál: lamino/MDF Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, stůl TOT 02, alpská bílá/dub truflový

TORONTO stůl TOT 02 Barva: alpská bílá/ dub truflový Rozměry (šxvxh): 160 x 75,5 x 90 cm Materiál: lamino/MDF Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, police TOP 02, alpská bílá/dub truflový

TORONTO police TOP 02 Barva: alpská bílá/ dub truflový Rozměry (šxvxh): 165 x 25 x 20,7 cm Materiál: lamino/MDF Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, police TOP 01, alpská bílá/dub truflový

TORONTO police TOP 01 Barva: alpská bílá/ dub truflový Rozměry (šxvxh): 125 x 25 x 20,7 cm Materiál: lamino/MDF Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, panel TOP 06, alpská bílá/dub truflový

TORONTO televizní panel TOP 06 Barva: alpská bílá/ dub truflový Rozměry (šxvxh): 190 x 93 x 19,5 cm Materiál: lamino/MDF, skleněná police Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 04, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 04 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 140 x 84,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 07, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 07 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 100 x 145,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 05, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 05 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 190 x 84,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, skříň TOS 01, alpská bílá/dub truflový

TORONTO skříň TOS 01 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 57,9 x 195,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 10, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 10 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 140 x 84,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 09, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 09 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 140 x 84,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, komoda TOK 03, alpská bílá/dub truflový

TORONTO komoda TOK 03 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 140 x 84,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, skříň TOS 04, alpská bílá/dub truflový

TORONTO skříň TOS 04 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 99,9 x 195,5 x 56,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, vitrína TOV 06, alpská bílá/dub truflový

TORONTO vitrína TOV 06 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 105 x 195,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, vitrína TOV 02, alpská bílá/dub truflový

TORONTO vitrína TOV 02 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 57,9 x 195,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, vitrína TOV 01, alpská bílá/dub truflový

TORONTO vitrína TOV 01 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 99,9 x 145,5 x 42,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Toronto - 200x180, matrace Comfort Lux (luna 12/nožky dub lak)

Postel Toronto vsází na moderní styl s čistými střídmými liniemi a jemnými detaily. Prostý, ale přesto elegantní tvar je správnou volbou do jakéhokoliv interiéru. Součástí postele je kvalitní matrace Comfort Lux, která uspokojí i náročnější uživatele. Kostra vytvořena z pevných dřevotřískových desek, čalouněna látkou. Vysoké čelo je nejen estetickým doplňkem ale i praktickým prvkem, který izoluje postel od chladné zdi a chrání před průvanem. Celkový vzhled dolaďují jemné moderní nožičky. Matrac...

Toronto - 200x180, matrace Comfort Lux (artemis 2/nožky dub lak)

Postel Toronto vsází na moderní styl s čistými střídmými liniemi a jemnými detaily. Prostý, ale přesto elegantní tvar je správnou volbou do jakéhokoliv interiéru. Součástí postele je kvalitní matrace Comfort Lux, která uspokojí i náročnější uživatele. Kostra vytvořena z pevných dřevotřískových desek, čalouněna látkou. Vysoké čelo je nejen estetickým doplňkem ale i praktickým prvkem, který izoluje postel od chladné zdi a chrání před průvanem. Celkový vzhled dolaďují jemné moderní nožičky. Matrac...

Extom TORONTO, RTV stolek TOK 01, alpská bílá/dub truflový

TORONTO RTV stolek TOK 01 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 140 x 52,5 x 45,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Extom TORONTO, RTV stolek TOK 02, alpská bílá/dub truflový

TORONTO RTV stolek TOK 02 Barva: korpus - alpská bílá/ dub truflový, dvířka - bílý lesk Rozměry (šxvxh): 190 x 52,5 x 45,2 cm Materiál: lamino/MDF Bezúchytové otevírání a zavírání. Tiché dovírání dvířek a šuplíků. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Komoda Genewa 1 dub sonoma - Casarredo

Komoda se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v barvě dub sonoma. Úchytky jsou plastové v šedo-stříbrné barvě. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříním Toronto, které najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva bílá a černá.

Komoda Genewa 2 dub sonoma - Casarredo

Komoda dvojdvéřová se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v barvě dub sonoma. Úchytky jsou plastové v barvě šedo-stříbrné. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříním Toronto, které najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva bílá a černá.

Komoda Genewa 1 bílá - Casarredo

Komoda se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v bílé barvě. Úchytky jsou plastové v šedo-stříbrné barvě. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříni Toronto, kterou najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva dub sonoma a černá.

Komoda Genewa 1 černá - Casarredo

Komoda se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v černé barvě. Úchytky jsou plastové v šedo-stříbrné barvě. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříni Toronto, kterou najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva bílá a dub sonoma.

Komoda Genewa 2 bílá - Casarredo

Komoda dvojdvéřová se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v bílé barvě. Úchytky jsou plastové v barvě šedo-stříbrné. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříni Toronto, kterou najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva dub sonoma a černá.

Komoda Genewa 2 černá - Casarredo

Komoda dvojdvéřová se 4 zásuvkami z kolekce Genewa je vyrobena z lamina v černé barvě. Úchytky jsou plastové v barvě šedo-stříbrné. Komoda je vhodná také jako doplněk ke skříni Toronto, kterou najdete níže v příslušenství. Dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce je také barva bílá a dub sonoma.