Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drontal plus

Nalezeno:    10 produktů

Drontal Plus flavour 35 kg 2 tablety

DRONTAL PLUS FLAVOUR Tablety pro odčervení pejsků s masovou příchutí. Drontal odčervuje po invazi škrkavek a tasemnic, tj. oblých a plochých červů. Jedna tableta obsahuje: 150 mg Febantelum, 144 mg Pyrantelipamoas, 50 mg Praziquantelum. Dávkování se odvíjí od hmotnosti pejska. Balení: 2 tablety.

Drontal Plus flavour 35kg a.u.v. tbl.2

DRONTAL PLUS flavour 35 kg tablety Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 světle hnědá až hnědá tableta obsahuje: Léčivá látka: Febantelum 525 mg, Pyranteli embonas 504 mg, Praziquantelum 175 mg. INDIKACE Odčervení psů po invazi škrkavek a tasemnic, tj. oblých a plochých červů (Toxocara canis, Toxoscaris leonina (dospělci a pozdní vývojová stádia), Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (dospělci), Trichuris vulpis (dospělci), Echinococcus granulos, Echinococcus multicularis...

Drontal Plus Flavour 35 kg tablety 2 + DÁREK zásobník na sáčky

Drontal® plus Flavour- pro psy působí proti všem červům napadajícím zažívací trakt psů.

DRONTAL Plus flavour pro psy nad 35 kg a.u.v. 2 tablety

Drontal plus flavour je veterinární prostředek určený k odčervení psů s váhou okolo 35 kg.

KVP PHARMA UND VETERINÄR PRODUKTE GMBH, KIEL | Drontal Plus Flavour tbl.24 pro psy

Ve městech je vajíčky škrkavek Toxocara sp. nakaženo více než 36% míst – pískovišť, parků, alejí, trávníků,… (J.L.Gundlach a kol. , Med. Vet 52 1996) Proto firma Bayer vyvinula účinné přípravky k odčervení Vašich psů a koček a tak nepřímo chrání i Vás.

KVP PHARMA UND VETERINÄR PRODUKTE GMBH, KIEL | Drontal Plus Flavour 35kg tbl.2 pro psy

Ve městech je vajíčky škrkavek Toxocara sp. nakaženo více než 36 % míst – pískovišť, parků, alejí, trávníků, … (J.L.Gundlach a kol. , Med. Vet 52 1996) Proto firma Bayer vyvinula účinné přípravky k odčervení Vašich psů a koček a tak nepřímo chrání i Vás.

Bayer s.r.o. Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tablety

DRONTAL DOG FLAVOUR 150/144/50 MG Přípravek pro odčervení pejsků, který působí proti oblým i plochým červům, škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím a prvokům Giardia, který je zodpovědný za nemoc zvanou zoonóza, přenosnou i na člověka. Dávkování: 1 tableta na 10 kg. Na 2-5 kg živé hmotnosti lze podat polovinu tablety, která má vyznačenou dělící rýhu. Nevhodné pro použití v prvních dvou třetinách březosti. Nepoužívejte u psů vážících mén...