Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Draci schleich

Nalezeno:    6 produktů

Schleich Dračí rytíř - Král na koni 70115

Dračí Král na koni s pohyblivými pažemi a magnetickým uchycením. Jeho bojová síla a zbraně spolu s jeho dovednostmi jej provází na každé výpravě. Je stejně odvážný a silný jako to nejlepší z jeho rytířů.

SCHLEICH

Kupte si! Dračí poklad SCHLEICH od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. OLY-102642152 - "Ten, kdo nalezne dračí poklad a vyjme zlatý meč, se stane králem". Ale cesta k pokladu je zdlouhavá, riskantní a střežena děsivými stvořeními. Ten, komu se ale podaří naplnit proroctví, bude nesmírně bohatý a mocný. Rozměr: 13 x 8 x 18 cm Věk: 3+...

SCHLEICH

Kupte si! Dračí rytíř - Král na koni SCHLEICH od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. OLY-102670115 - Velmi krásně propracovan, ručně malovaný rytíř na koni. Rytíř ma pohyblivé rameno a díky magnetu mezi koněm a jezdcem, může v případě potřeby seskočit. Věk: 3+...

Schleich Bojová aréna 42157

Velké dobrodružství začíná! Dračí rytíři a rytíři s tasenými zbraněmi potkávají nové přátele a čelí novým protivníkům. V bojové aréně je vzduch nasycený horkem, prachem a potem. To je místo, kde mohou stateční muži, budoucí hrdinové – bojovat proti nepřátelům.

Schleich Drak Flyer 70508

Neohrožený drak Flyer je divoký, má strašidelné drápy, ostré zuby a smrtící dračí oheň. Je nejzkušenější ze všech draků. Žádný jiný drak neumí létat tak rychle a obratně, jako tento.

Schleich Bayala - duhové zvířátko Damarai 70485

Bayala – duhové zvířátko Damarai. Tato dračí slečna je nejen velmi roztomilá, ale také legrační. Ráda mluví o svých každodenních dobrodružství a výborně napodobuje všechny druhy zvuků.