Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dr stanek dietni plan

Nalezeno:    5 produktů

GUARETA odlehčovací dietní plán na 3 dny

Dietní plán je určen ke kompenzaci dietních chyb po hodování a k udržení původní váhy. Může být použit k dohubnutí posledních dekagramů a může navázat na nízkoenergetický jídelníček, který je částečně či úplně sestaven z výrobků Guareta® a Dietline®.

DR.STANĚK | Guareta SuperSlim tob.120

GuaretaSuperSlim je mimořádně vhodný pro dietní režimy související se snižováním a kontrolou tělesné hmotnosti.

DR.STANĚK | DietLine Protein 20 Omeleta v prášku 3 sáčky

Nový obal, upravené složení s vyšším obsahem vysoce hodnotné vaječné bílkoviny – 20 g. Minimální obsah tuku. Vhodné pro všechny dietní režimy i k vyvážení denního jídelníčku kvalitní bílkovinou.

DietLine Protein 20 Omeleta v prášku 3 sáčky

Nový obal, upravené složení s vyšším obsahem vysoce hodnotné vaječné bílkoviny - 20 g. Minimální obsah tuku. Vhodné pro všechny dietní režimy i k vyvážení denního jídelníčku kvalitní bílkovinou.

Dieta láskou - Mark Dedomenico, Connie Guttersen

Vše, co potřebujete, je láska. Přichází revoluční plán od autorky bestselleru podle New York Times „The Sonoma Diet“, uznávané lékařky z jedné z nejúspěšnějších klinik na hubnutí v USA, který navždy změní způsob, jakým přemýšlíte o jídle, o sobě a o tom, jak vypadáte. Hubněte díky lásce Podle lékařů Connie Guttersen a Marka Dedomenica tajemstvím úspěšného hubnutí není HDL, LDL nebo DNA. Je to láska: mít rád sám sebe, mít rád své tělo, milovat svůj celkový zdravotní stav. Pochybnosti o nás samo...