Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doprava zdarma pohovky

Nalezeno:    83 produktů

Pohovka Tropic + DOPRAVA ZDARMA

Stylová pohovka Tropic s polohovatelnými opěrkami (bez rozkladu pro spaní a úložného prostoru). Materiál pohovky je vlnitá pružina Bonell a kůže.

Pohovka Olimp + DOPRAVA ZDARMA

Moderní a designová pohovka Olimp s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní. Součástí pohovky jsou 3 opěrné polštáře a 2 područkové polštáře.

Pohovka Oaza + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Oaza s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 147x197cm. Rozkládá se pomocí systému delfín, kdy máte z pohovky ve chvilce postel.

Pohovka Enzo + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Enzo je moderní, pohodlná, bez úložného prostoru a s rozkládací funkcí pro spaní. Kostra pohovky je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky.

Pohovka Team + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Team je moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Kostra pohovky je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky. Na sedák jsou použity pružiny bonell

Pohovka Jazz + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Jazz je velice prostorná pohodlná rozkládací pohovka. Kostra pohovky je vyrobena z masivního dřeva a dřevotřísky. Na pohovce jsou použity pružiny.

Pohovka Malta + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Malta má atraktivní provedení. Má úložný prostor a rozklad pro spaní. Čalounění je velmi pohodlné, odolné a kvalitní. Součástí pohovky jsou 3 opěrné

Pohovka Flores + DOPRAVA ZDARMA

Krásná a elegantní pohovka Flores má úložný prostor a rozklad pro příležitostné spaní. Rozklad pro spaní i úložný prostor jsou pod sedákem. Zobrazený dekor pohovky je Favorite 91R1 (sedáky) a Loft 5.

Pohovka Juno + DOPRAVA ZDARMA

Moderní a designová pohovka Juno s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 154x208cm. Pohovka se rozkládá pomocí zdvihacího mechanismu. Materiál pohovky je vlnitá pružina Bonell a pružiny vlnovky, nožky jsou plastové.

Pohovka Brunon + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Brunon s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 155x207cm. Pohovka je velmi praktická a má kvalitní provedení. Materiál pohovky jsou pružiny Bonell, vlnité pružiny a pěna. Ozdobná lišta a nožky jsou vyrobeny z tvrdého dřeva v barvě Třešeň orland.

Pohovka Silver - trojsedák + DOPRAVA ZDARMA

Elegantní pohovka Silver (trojsedák) s polohovacími opěrkami. Zobrazený dekor pohovky je Loft 12 (černá) a Vienna 4 (hnědá). Materiál pohovky je vlnitá pružina Bonell.

Sedací souprava Diamant + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Diamant je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 115x186cm. Pohovka se rozkládá pomocí mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel.

Sedací souprava Naruto + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Naruto je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 120x185cm. Rozkládá se pomocí automatického mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel pro příležitostné spaní.

Sedací souprava Oliver + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Oliver je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 140x200cm. Rozkládá se pomocí automatického mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel pro příležitostné spaní.

Sedací souprava Oliva + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Oliva je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 130x200cm. Rozkládá se pomocí automatického mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel pro příležitostné spaní.

Sedací souprava Flamengo + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Flamengo je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 120x192cm. Rozkládá se pomocí automatického mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel.

Sedací souprava Fiona + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Fiona je set pohovky a 2 křesel. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 115x200cm. Rozkládá se pomocí automatického mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel pro příležitostné spaní.

Sedací souprava Parma + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Parma je sestava pohovky a 2 křesel. Pohovka s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 120x194cm.

Sedací souprava Nazaret + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Nazaret je sestava pohovky a 2 křesel. Pohovka s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 120x194cm.

Pohovka MANCHESTER 3 + DOPRAVA ZDARMA

Jako ze starých dob - to je nejdůležitější charakteristika této pohovky Manchester 3. Fantazii se meze nekladou! No není to výhodné? Doprava zdarma.

Pohovka Tropic - dvojsedák + DOPRAVA ZDARMA

Stylová pohovka Tropic (dvojsedák) s polohovatelnými opěrkami (bez rozkladu pro spaní a úložného prostoru). Materiál pohovky je vlnitá pružina Bonell a kůže. Pohovka má polohovatelné opěrky

Rozkládací pohovka Oskar + DOPRAVA ZDARMA

Rozkládací pohovka Oskar s rozkladem pro příležitostné spaní s plochou na spaní 200x140cm (bez úložného prostoru). Zobrazený dekor pohovky je Zara 1.

Sedací souprava Excelsior + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Excelsior (pohovka + 2 křesla) má úložný prostor a rozklad pro spaní. Pohovka se nabízí v barvě ciemna. Materiál pohovky jsou pružiny bonell a pěna.

Sedací souprava Salvia + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Salvia je sestava pohovky a 2 křesel. Pohovka s úložným prostorem je rozkládací s plochou na spaní 130x183cm. Rozkládá se pomocí mechanismu standard.

Sedací sestava Palermo + DOPRAVA ZDARMA

Sedací sestava Palermo je set pohovky a 2 křesel. Pohovka má úložný prostor a rozklad pro spaní. Čalounění je velmi pohodlné, odolné a kvalitní.

Sedací sestava Bergamo + DOPRAVA ZDARMA

Sedací sestava Bergamo je sestava pohovky a 2 křesel. Má úložný prostor a rozklad pro spaní. Sedačka i křesla mají krásné netradiční područky vyrobené ze dřeva.

Sedací sestava Salamanka + DOPRAVA ZDARMA

Sedací sestava Salamanka je set pohovky 3-sedu, 2-sedu a křesla. Pohovka má úložný prostor a rozklad pro spaní. Čalounění je velmi pohodlné, odolné a kvalitní.

Pohovka MANCHESTER 2 + DOPRAVA ZDARMA

Jako ze starých dob - to je nejdůležitější charakteristika této pohovky Manchester 2. Zamilujete si ji! Váš domov bude s novým nábytkem ještě útulnější!

Rozkládací pohovka Irys + DOPRAVA ZDARMA

Rozkládací pohovka Irys s rozkladem pro příležitostné spaní s plochou na spaní 200x140cm. Zobrazený dekor pohovky je Zara 10, (hnědá je Sahara 6). Pohovka je vybavená rozkladem pro spaní, kdy se z pohovky ve chvilce stane postel, kde se vyspí 2 osoby.

Sedací souprava Corte + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Corte je set pohovky a 2 křesel Corte. Pohovka je rozkládací s plochou na spaní 115x186cm. Pohovka se rozkládá pomocí mechanismu, kdy máte z pohovky ve chvilce postel. K pohovce si můžete dokoupit taburety 3 velikostí (malý - 32 x 32 cm, střední - 36 x 36 cm a velký - 50 x 50 cm).

Sedací souprava Flores + DOPRAVA ZDARMA

Krásná a elegantní sedací souprava Flores je sestava pohovky a 2 křesel. Pohovka má úložný prostor a rozklad pro příležitostné spaní. Rozklad pro spaní i úložný prostor jsou pod sedákem.

Pohovka Boston- trojsedák + DOPRAVA ZDARMA

Krásná a stylová pohovka Boston (trojsedák) bez úložného prostoru a rozkladu. Materiál pohovky je vlnitá pružina Bonell a kůže. Pohovka má polohovatelné opěrky (81 - 101 cm). K pohovce máte možnost dokoupit taburet a křeslo.

Sedací souprava Enzo + DOPRAVA ZDARMA

Sedací souprava Enzo 3R + 1 se skládá z 3-sed pohovky s rozkladem a 2 křesel bez funkce. Pohovka Enzo 3R je bez úložného prostoru s rozkládací funkcí pro spaní.

Pohovka ROYAL II MEGA LUX + DOPRAVA ZDARMA

Pohovka Royal Mega disponuje velkým úložným prostorem a je vhodná na každodenní spaní. Rozměry pohovky: 251cm x 95cm x 122cm.

Rohová sedací souprava Bern + DOPRAVA ZDARMA

Přírodní hnědé barvy pohovky Bern dodají vašemu obývacímu pokoji magický nádech kouzel. Dopřejte si kvalitní pohodlí, jehož životnost je dlouhotrvající.

LEGO® Creator 31052 Prázdninový karavan + Doprava zdarma

Stavebnice Lego® Creator 31052 Prázdninový karavan Užij si cestovní dobrodružství s touto úžasnou sadou LEGO® Creator 3 v 1, která obsahuje úžasný karavan plný všeho, co potřebuješ na dokonalou dovolenou, včetně luxusního interiéru se záchodem, skládací postele, kuchyně, pohovky a TV. Rozbal skládací stolek a židličky ze střechy karavanu, natáhni markýzu a užij si skvělé grilování. Potom se projeď v motorovém člunu, pokus se zahlédnout medvěda neb...

Electrolux Rapido ZB5106B modrý + Doprava zdarma

Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač suché vysávání cyklónová jednotka - dvojitá filtrace akumulátory Ni-MH - 7,2V nádoba na nečistoty objem 0,5l LED diodová kontrola stavu dobíjení dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu integrované příslušenství (štěrbinovka, kartáček) barva metalická modrá Integrovaná hubice Easy Reach™ pro vysávání v obtížně přístupných prostorech n...

Electrolux Rapido ZB6114BO fialový + Doprava zdarma

Bezsáčkový ruční vysavač Rapido nové generace suché vysávání cyklónová jednotka - dvojitá filtrace akumulátor Li-ion - 14,4 V (1500 mAh) čas nabíjení: 4 h výdrž baterie vysavače - nízký výkon 25 min. výdrž baterie vysavače - vysoký výkon 13 min. dvě rychlosti nádoba na nečistoty o objemu 0,5l LED diodová kontrola stavu dobíjení dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu integ...

Concept Solido VP8073 stříbrný + Doprava zdarma

Sáčkový vysavač 700 W Solido VP8073 Elegantní design Tichý provoz Doporučeno pro alergiky a domáctnosti s dětmi Xl sáček Elegantní design a skvělý výkon Vysáváte pořád dokola, a přesto nejste spokojeni s výsledkem své práce? S vysoce účinným motorem o příkonu pouze 700 W dosáhnete maximální čistoty. Díky kompaktnímu tvaru se vysavač snadno používá a navíc Vás potěší elegantní design vysavače. Výkon si...

Concept Solido VP8074 zlatý + Doprava zdarma

Sáčkový vysavač 700 W Solido VP8074 Elegatní design Tichý provoz Doporučeno pro alergiky a domáctnosti s dětmi Xl sáček Elegantní design a skvělý výkon Vysáváte pořád dokola, a přesto nejste spokojeni s výsledkem své práce? S vysoce účinným motorem o příkonu pouze 700 W dosáhnete maximální čistoty. Díky kompaktnímu tvaru se vysavač snadno používá a navíc Vás potěší elegantní design vysavače. Výkon si...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:doprava zdarma pohovky    •  pohovky doprava zdarma    •  pohovky duo    •  pohovky xl    •  pohovky cz    •  pohovky 140    •  doprava zdarma    •  ams doprava zdarma    •  atx doprava zdarma    •  10w doprava zdarma    •