Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doplnek stravy vital buchu

Nalezeno:    6 produktů

Canina Senior Vital 250g

Vitamínový doplněk stravy pro starší psy, podporující duševní a fyzické zdraví a zvyšující hodnotu denního přídělu stravy psa.

Protectum Vital cps. 90

Protectum Vital je doplněk stravy. Kapsle obsahují speciální kombinaci antioxidantů, karotenoidů, vitamínů a minerálů: luiten, hořčík, zeaxanthin, selen, zinek, měď a vitamín E.

Canina Senior Vital 250g

Látky obsažené v Senior Vital podporují duševní a fyzické zdraví a zvyšují hodnotu denního přídělu stravy psa. výtažky z mušlí Perna Canaliculus podporují klouby a pojivové tkáně Biotin zlepšuje kvalitu srsti a pokožky Ginkgo podporuje myšlení a schopnost učit se mouka z hroznových jader podporuje metabolismus L – karnitin dodává energii svalům a srdci oleje a tuky čistě rostlinného původu optimalizují paměť a koncentraci Fruktooligosacharidy zvyšují využití živin z potravy a zachovávají optimá...

Canina Senior Vital 250g

Canina Senior Vital 250g Látky obsažené v Senior Vital podporují duševní a fyzické zdraví a zvyšují hodnotu denního přídělu stravy psa. Znaky přípravku Canina Senior Vital: výtažky z mušlí Perna Canaliculus podporují klouby a pojivové tkáně- Biotin zlepšuje kvalitu srsti a pokožky Ginkgo podporuje myšlení a schopnost učit se mouka z hroznových jader podporuje metabolismus L – karnitin dodává energii svalům a srdci oleje a tuky čistě rostlinného původu optimalizují paměť a koncentra...

Bion 3 Vital tbl.60 dvojbalení + dárek

Doplněk stravy BION 3-VITAL jsou trojvrstvé tablety se 3 probiotickými kmeny, 12 vitamíny a 7 minerály, ženšenem a luteinem. Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Bion 3 Vital tbl.60 dvojbalení + dárek

Bion 3 Vital je kvalitní doplněk stravy obsahující efektivní kombinaci vitaminů, minerálů, 3 probiotické kmeny Tribion Harmonis®, ženšen a lutein. Bion 3 Vital dodává tělu látky, které jsou v souladu s potřebami lidského organismu. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let. Dárkové balení obsahuje 2 × 60 tablet a jako dárek Tescoma vyluhovací sítko pro přípravu nápojů.