Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doplnek stravy gurmar

Nalezeno:    4 produkty

Brainway Gurmar cps.50 - lékovka

Doplněk stravy Brainway Gurmar obsahuje výtažek z rostliny Gymnema Sylvestre, která je pro své účinky známá již tisíce let. Brainway Gurmar zvyšuje tvorbu a vylučování inzulínu ze slinivky a pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi.

Brainway Gurmar 50 kapslí

Doplněk stravy - výtažek specifických fytosterolů z listů rostliny Gymnema Sylvestre se standardizovaným obsahem kyseliny gymnemové.

Brainway Gurmar cps.50 - lékovka

Doplněk stravy, určený k optimalizaci metabolizmu cukrů. Zvyšuje tvorbu a vylučování inzulínu ze slinivky. Brání glykosilaci hemoglobinu a plasma proteinů. Snižuje glykosurémii.

Advance Diaben 60 kapslí

Diaben obsahuje přírodní látky, které přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje na českém trhu unikátní kombinaci 3 přírodních látek – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice. Účinky: - zdravá hladina cukru - kontrola tělesné hmotnosti Aktivní látky v 1 kapsli: Gurmar - Gymnema sylvestre 200 mg (extrakt s obsahem 75% gymnemových kyselin) Kyselina alfa-lipoová 100 mg Skořice extrakt (Cinnamomum zeylanicum) 100 mg Složení : Gymnem...