Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Domaci mandl

Nalezeno:    4 produkty

Mandl Ironnette 85

Mandl Ironnette 85 je domácí mandl s napařováním, který může využívat kohoutkovou vodu. Napařování je připravené za 1 minutu. Ve výbavě mandlu je regulace teploty a dvě volná ramena. Šířka válce 85cm. Obsluha je snadná a komfortní.

Mandl Pfaff Steam Ironer 560

Mandl Pfaff Steam Ironer 560 je domácí mandl s napařováním, který využívá běžnou kohoutkovou vodu. Napařování je připravené za 1 minutu. Délka topného tělesa 65cm, volné rameno, napařování na cca 60min. Rozměry v provozním stavu (š x h x v): 76 x 40 x 100. Rozměry ve složeném stavu (š x h x v): 52 x 40 x 82. Rychlost žehlení: 1,25 - 3,58 m/min. Přítlačná síla válce 600 N.

Ironnette 85 mandl

Mandl Ironnette 85 je verze mandlu pro domácnost nebo pro menší provozy. Mandly Ironnette 85 neuvěřitelně šetří váš čas! Mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu, což činí tento mandl maximálně příjemným pomocníkem. Patří mezi ruční mandly pro domácí mandlování.

Mandl Ironnette 67

Mandl Ironnette 67. Mandly pro domácí a nízkozátěžové mandlování. Mandl Ironnette 67 je kratší verze mandlu do domácnosti, ale i do nízkokapacitních provozů. Skladná,nenákladná. Mandly Ironnette vyžehlí kvalitně rovné kusy tkanin, ale i trička apod. Tento mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu.

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: