Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dolni kuchynska skrinka

Nalezeno:    433 produktů

Tempo Kondela FABIANA

Kuchyňská linka FABIANA 2,4 m, základní sestava, materiál: DTD laminovaná, barevné provedení: dub sonoma / bílá- korpus bílý, dvířka dub sonoma, horní rozměr s digestořovou skříňkou 2,4 ma spodní rozměr 1,8 m, tloušťka pracovní desky 28 mm, skříňky základní sestavy jsou dodáváno včetně pracovní desky, dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky. Možnost dokoupení univerzálního L / P dřezu v ceně 1.800,- Kč. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 800 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela CYRA sonoma

Kuchyně CYRA dub sonoma / bílá Moderní a elegantní kuchyňská sektorová kuchyně Cyra.  Kuchyňskou linku si můžete sestavit dle Vašeho přání. Na výběr z několika skříněk o různých rozměrech. Technická specifikace: Materiál: DTD laminovaná Barevné provedení: provedení dvířek - dub Sonoma a korpus - bílý Dodáváno: v demontu Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 650 Kč
Koupit nejlevněji

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Monda - S40

Dolní kuchyňská skříňka vybavená dvířky. Dodávána bez horní pracovní desky, kterou si však můžete přikoupit v našem obchodě.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Monda - S60

Dolní kuchyňská skříňka šíře 60 cm s dvířky. Dodávána bez horní pracovní desky, kterou si však můžete přikoupit v našem obchodě.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Monda - S40SZ4

Dolní kuchyňská skříňka se zásuvkami. Vybavena je 4 zásuvkami. Spodní zásuvka je hlubší. Dodávána bez horní pracovní desky, kterou si však můžete přikoupit v našem obchodě.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D60

Dolní kuchyňská skříňka se 2 dveřmi. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D60S3

Dolní kuchyňská skříňka s 3 zásuvkami. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D40S4

Dolní kuchyňská skříňka se 4 zásuvkami, korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D20W

Dolní kuchyňská skříňka na láhve. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D20P

Dolní kuchyňská skříňka se dvěma policemi. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D40

Dolní kuchyňská skříňka s 1 dveřmi. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D80

Dolní kuchyňská skříňka se 2 dveřmi. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka na troubu - Tempo Kondela - Monda - S60K

Dolní kuchyňská skříňka před připravena na troubu. Vybavena je jednou zásuvkou.

Dolní kuchyňská skříňka - 50 cm VÝPRODEJ

Dolní jednodveřová skříňka VÝPRODEJ. Šířka 50 cm, výška 82 cm, hloubka 47 cm. Skříňku, která se skládá z dvířek a těla (korpusu) dodáváme již smontovanou na pevném soklu. Výprodej nevyzvednutého zboží, II jakost.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Royal - D80S3

Kuchyňská vitrína, nebe nástavba s dvířky. Vybavená je3 policemi a dvěma Prosklení dvířky, které jsou Umístění po rozích nástavby. Kuchyňský systém v provensálském stylu, korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna Skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Line - D 20 otv

Dolní kuchyňská skříňka řady Line. Skříňka nemá dvířka - jen otevřené police. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka pod dřez - Tempo Kondela - Monda - S80ZL

Dolní kuchyňská skříňka pod dřez vybavena dvířky. Dodávána bez dřezu, ten si však můžete přikoupit v našem obchodě.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Fabiana - S-40

Dolní kuchyňská skříňka bez pracovní desky s jedněmi dvířky. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Fabiana - S-60

Dolní kuchyňská skříňka bez pracovní desky s jedněmi dvířky. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Line - D 40

Dolní kuchyňská skříňka řady Line. Skříňka má jedny dvířka a uvnitř jednu poličku. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Line - D 80 3 zas

Dolní kuchyňská skříňka řady Line. Skříňka má tři zásuvky se systémem tichého darazu. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Line - D 60 3 zas

Dolní kuchyňská skříňka řady Line. Skříňka má tři zásuvky se systémem tichého darazu. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S40 (L)

Dolní kuchyňská skříňka s jedněmi dvířky. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše. Dodávána bez pracovní desky.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Fabiana - S-40 SZ2

Dolní kuchyňská skříňka se 2 zásuvkami a jedním rozměrným prostorem na spodku. Zásuvky mají kovové kování a moderní tichý systém zavírání, úchyty jsou kovové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S60

Dolní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše. Dodávána bez pracovní desky.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S30

Dolní kuchyňská skříňka s jedněmi dvířky. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše. Dodávána bez pracovní desky.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S30N

Dolní kuchyňská skříňka nebo rohový regál s 2 otevřenými policemi. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše. Dodávána bez pracovní desky.

Dolní kuchyňská skříňka, rohová - Tempo Kondela - Monda - S90/90

Dolní rohová kuchyňská skříňka šíře 79,1 cm s dvířky. Uvnitř se nachází jedna police.

Dolní kuchyňská skříňka 60 - bílá dřevo/ wenge VÝPRODEJ

Dolní kuchyňská skříňka 60 - bílá dřevo/ wenge VÝPRODEJ. Šířka 60 cm, výška 82 cm, hloubka 47 cm. Skříňku, která se skládá z dvířek a těla (korpusu) dodáváme již smontovanou na pevném soklu. Výprodej nevyzvednutého zboží, II jakost.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Prado - 30 D ZAK BB

Dolní kuchyňská skříňka, nebo regál, která je vybavena otevřenými poličkami. Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky v šedém provedení. V balení se nenachází horní pracovní deska travertyn, tu si můžete zakoupit v našem obchodě.

Dolní kuchyňská skříňka pod dřez - Tempo Kondela - Fabiana - S-80ZL

Dolní kuchyňská skříňka bez pracovní desky určena pod dřez šířka 80 cm a vysoká 82 cm. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové. Dřez není v ceně skříňky.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S40SZ4

Dolní kuchyňská skříňka se 4 zásuvkami, spodní je hluboká. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše. Dodáváno bez pracovní desky a v demontu.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Lora MDF klasik - S80ZL

Dolní kuchyňská skříňka 2 dvířky bez horní pracovní desky určená se použití s dřezem, který Vám doporučujeme dokoupit. Korpus skříňky je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF fóliované. Provedení olše.

Dolní kuchyňská skříňka pod dřez - Tempo Kondela - Royal - D80Z

Dolní kuchyňská skříňka se 2 dveřmi určená pod dřez. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka na troubu - Tempo Kondela - Royal - D60ZK

Dolní kuchyňská skříňka na troubu s 1 zásuvkou. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka, rohová - Tempo Kondela - Royal - D90N

Dolní kuchyňská skříňka rohová s 1 dveřmi. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení sosna skandinávská s doplňkovým dekorem dubu divokého. Svislý úchyt. Korpus je bílé barvy a přední dvířka jsou krémové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Fabiana - S-80

Dolní široká kuchyňská skříňka bez pracovní desky se dvěma dvířky. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Line - D 80

Horní kuchyňská skříňka z modelové řady Line se dvěma dvířky a jednou poličkou uvnitř. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka, rohová - Tempo Kondela - Line - DR L

Doplňková rohová skříňka kuchyňského nádobí Line. Dolní rohová skříňka je dvoudveřová. Dvířka jsou spojeny panty. Uvnitř za dvířky je jedna polička. Dodávána s pracovní deskou a s dolní lištou.

Dolní kuchyňská skříňka, rohová - Tempo Kondela - Fabiana - S-90N

Dolní rohová skříňka. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové. Dodávána bez pracovní desky.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Prado - 80 D 2F ZB

Dolní dvoudveřová skříňka z kuchyňské sestavy. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové. Materiál je MDF, korpus je šedý, dvířka jsou ve vysokém lesku červeném nebo krémovém. V ceně skříňky je pracovní deska travertýn hrubá 28 mm a spodní lišta.

Dolní kuchyňská skříňka - Tempo Kondela - Prado - 60 D 1F ZB

Dolní jednodveřová skříňka z kuchyňské sestavy. Dvířka jsou vybaveny moderním tichým systémem zavírání, úchyty jsou kovové. Materiál je MDF, korpus je šedý, dvířka jsou ve vysokém lesku červeném nebo krémovém. V ceně skříňky je pracovní deska travertýn hrubá 28 mm a spodní lišta.