Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doctor who lejzrovi sroubovak

Nalezeno:    9 produktů

Pán času

Pán času je příběh člověka, natolik stresovaného nemilosrdným tokem času, že jej dožene k nutnosti konstrukce přístroje, umožňujícího čas zastavit. Jeho představa, že tím vyřeší své trauma, však dostává za své hned v prvních okamžicích poté, co se mu čas skutečně zastavit podaří.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Náhrdelník Doctor Who - Pán času - sonický šroubovák

Doctor Who šperk - řetízek s přívěskem ve tvaru sonického šroubováku, který vlastní Pán Času (Doctor Who) Délka řetízku 51 cm, velikost přívěsku 3,5 cm. Obecný bižuterní kov (pozn. - krémy, laky na vlasy, parfémy, styk s vodou narušují povrch úpravy bižuterie).

Klíčenka Doctor Who - Sonický šroubovák 11.doktora

Klíčenka ve tvaru multifunkčního pomocníka - Sonického šroubováku, jedenácté reinkarnace Doctora Who z kultovního seriálu BBC. Klíčenka je opatřena LED diodou.

Doctor Who: Elektronický sonický šroubovák - dvanáctý Doktor

Nejnovější verze elektronického sonického šroubováku dvanáctého Doktora je víceúčelové zařízení s mnoha funkcemi, snadno ovladatelné pouhým stiskem palce. Šroubovák nabízí čtyři zvukové efekty a je důmyslnější i složitější, než kdy předtím. Čas teprve ukáže, zda Doktora nepřivede do potíží, nebo mu z nich naopak pomůže ven. Součástí balení jsou 3 baterie AG13/LR44.

Klíčenka Doctor Who - Sonický šroubovák 10. doktora

Snad nejflexibilním zařízení, které využívala velká část inkarnací Doktora. Doktor jej upravoval a okázale aktualizoval a navýšil tím jeho možnosti využití. Starší verze byly užívané zejména k odemykání zámků a vytváření zvuku, který například odpálil bomby. V čase devátého Doktora se dal také použít jako sofistikované skenovací zařízení s lékařskými aplikacemi. Následující inkarnace rozšířily jeho funkčnost – například schopnost proniknout do počítače, provést geolokaci a aktivní obranu proti ...

Náramek Pán času - Doctor Who s přívěsky

Náramek s přívěsky na motiv Pán času - Doctor Who: tardis, planeta, klíč, křídla, Big Ben, šála, mašle, hodiny, sonický šroubovák, Dalek. Délka náramku 22 cm, velikost největšího přívěsku (tardis) 1,2 x 2 cm. Obecný bižuterní kov (pozn. - krémy, laky na vlasy, parfémy, styk s vodou narušují povrch úpravy bižuterie).

Sonický šroubovák 11. doktora

Replika sonického šroubováku 11. Doktora z populárního seriálu Doctor Who. Šroubovák si v seriálu poradil s prakticky každým zámkem, mechanismem a vůbec kdejakou komplikací. Šroubovák disponuje zvukovými a světelnými efekty (3 x L1154 baterie je součástí balení). Délka šroubováku je cca 25 cm (replika v měřítku 1:1), vyroben je z plastu.

Sonický šroubovák 10. doktora - Dálkový ovladač

Ovládejte svou televizi, DVD, Blu-ray, Hi-Fi přehrávače, set-top-boxy nebo dokovací stanici pro Váš iPod sonickým šroubovákem. Pečlivě navržený a plný funkcí, to je Sonický šroubovák 10. doktora z oblíbené série Doctor Who. Pro opravdové fajnšmekry! Šroubovák je plně programovatelné univerzální dálkové ovládání, využívající infračervenou technologii k ovládání téměř všech systémů domácí zábavy ve Vaší domácnosti, založené na gestech a plně kompatibilní s většinou vybavení pro domácí zábavu. Šro...

Sonický šroubovák 12. doktora - Dálkový ovladač

Ovládejte svou televizi, DVD, Blu-ray, Hi-Fi přehrávače, set-top-boxy nebo dokovací stanici pro Váš iPod sonickým šroubovákem. Pečlivě navržený a plný funkcí, to je Sonický šroubovák 12. doktora z oblíbené série Doctor Who. Pro opravdové fajnšmekry! Šroubovák je plně programovatelné univerzální dálkové ovládání, využívající infračervenou technologii (infra red - IR) k ovládání téměř všech systémů domácí zábavy ve Vaší domácnosti, založené na gestech a plně kompatibilní s většinou vybavení pro d...

Sada tří sonických šroubováků

Složte si sonický šroubovák podle vlastních představ! Sada obsahuje tři repliky sonických šroubováků z populárního seriálu Doctor Who (Pán času). Každý šroubovák má čtyři zaměnitelné díly, které se dají složit různými způsoby. Vzniká tak přes 80 možných variant. Šroubováky disponují zvukovými a světelnými efekty. Délka šroubováků je cca 25 cm (replika v měřítku 1:1), vyrobeno z plastu. Balení obsahuje baterie a instrukce.