Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dlouhe spendliky

Nalezeno:    6 produktů

Špendlíky s kytkou

Dlouhé patchworkové špendlíky s kytkou. Jsou baleny v praktickém boxu se šuplíčkem. v balení je 80ks špendlíků o délce 48mm Špendlíky mají pro snadnou manipulaci na koncích malou kytičku.

Blancheporte 80 špendlíků se srdcem

Zpříjemněte si nezáživné šití těmito roztomilými špendlíky. Jsou dlouhé, pevné a dekorativní - elegantní také na záclonách.

NGT Pouzdro na návazce Zig Rig Wallet

Speciální pouzdro na dlouhé návazce na Zig Rig. Návazce se jednoduše omotají kolem pěnového válce a zajistí špendlíky.

NGT pouzdro na návazce zig rig wallet

Speciální pouzdro na dlouhé návazce na Zig Rig. Návazce se jednoduše omotají kolem pěnového válce a zajistí špendlíky. Měkká pěnová hmota chrání návazce proti poškození. Tímto způsobem je možné pohodlně skladovat i několikametrové návazce. Pojme de

Ngt pouzdro na návazce zig rig wallet

Speciální pouzdro na dlouhé návazce na Zig Rig. Návazce se jednoduše omotají kolem pěnového válce a zajistí špendlíky. Měkká pěnová hmota chrání návazce proti poškození. Tímto způsobem je možné pohodlně skladovat i několikametrové návazce.

NGT Pouzdro na návazce Zig Rig Wallet

Speciální pouzdro na dlouhé návazce na Zig Rig. Speciální pouzdro na dlouhé návazce na Zig Rig. Návazce se jednoduše omotají kolem pěnového válce a zajistí špendlíky. Měkká pěnová hmota chrání návazce proti poškození. Tímto způsobem je možné pohodlně skladovat i několikametrové návazce. Pojme desítky návazců. Lze využít i pro dlouhé návazce na feeder. Vše je uloženo v pevném tubusu pro maximální ochranu návazců. Rozměry: 25 cm výška, 10 cm průměr...