Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Divci zlate nausnice

Nalezeno:    90 produktů

Zlaté dívčí náušnice 2308

Zlaté náušnice v kombinaci žlutého, červeného a bílého 14ti karátového zlata ryzosti 585/1000 na francouzský zápon. Rozměr ozdoby je 12x6mm, váha 2.25g. Náušnice jsou vhodné též jako dívčí náušnice (kratší patent) 

Zlaté dívčí náušnice delfíni IZ10186

Krásné zlaté dívčí náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Jsou ozdobeny vypouklým delfínem s rozměry 9 x 8 mm. Výška náušnic je 22 mm. Použité bezpečné zapínání je na uzavíratelný afroháček.

Zlaté dívčí náušnice hvězdy IZ10187

Zlaté dívčí náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnici zdobí hvězdička se třpytivým gravírováním ve formě paprsků. Šířka hvězdy je 6 mm a výška náušnic je 18 mm. Použité bezpečné zapínání je na uzavíratelný afroháček.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ4997

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněny barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro dívky od 6 do 12 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ4998

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněno barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ4999

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněné barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro dívky od 6 do 12 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ5004

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněny barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ5005

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněny barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ4995

Zlaté dívčí náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněno barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice BERUŠKA IZ5333

Velmi pěkné a milé dívčí náušnice BERUŠKA jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar berušky zdobené kvalitním červenou zlatnickou glazurou. Celková délka zapínání náušnice je 14 mm a šířka ozdoby je 6 mm. Použité zapínání náušnic je klasické pro spolehlivé a příjemné nošení. Zlaté dívčí náušnice BERUŠKA doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 10 let věku.

Zlaté dívčí náušnice KVĚT IZ4803

Velmi pěkné a milé dívčí náušnice KVĚT jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar květu s červenou glazurou. Průměr květu je 6 mm a jejich celková délka po zapínání náušnice je 11 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté dívčí náušnice KVĚT doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 10 let věku.

Zlaté dívčí náušnice BERUŠKA IZ4802

Velmi pěkné a milé dívčí náušnice BERUŠKA jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar berušky s barevnou glazurou. Šířka berušky je 5 mm a jejich celková délka je 10 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté dívčí náušnice BERUŠKA doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 10 let věku

Zlaté dívčí náušnice Kvítek IZ4996

Zlaté dětské náušnice Kvítek jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Tvoří je kvítek zdobený pevně osazenými třpytivými zirkony, které jsou uprostřed doplněno barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka je 9 mm. Zlaté dívčí náušnice Kvítek vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek.

Zlaté dívčí náušnice SRDCE IZ5313

Velmi pěkné a milé zlaté dívčí náušnice SRDCE jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Jsou krásným důkazem propracované technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Náušnice mají tvar jemně krojeného srdce, jehož šířka je 6 mm a celková délka náušnic je 12 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Dívčí náušnice SRDCE doporučujeme jako krásný dárek pro všechny princezny od 3 do 8 let. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny z po...

Zlaté dívčí náušnice kuličky IZ5471

Jsme krásná dvojice hravých zlatých náušnic, jsme výjimečné a rošťáčky krásné. Dívčí náušnice kuličky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s nádhernou kuličkou s povrchovou úpravou vysokým leštěním s použitým zapínáním na afro háček, což splňuje požadavek pohodlného a bezpečného nošení. Celková výška náušnic je 15 mm a průměr kuličky je 4 mm. Zlaté dívčí náušnice kuličky jsou určeny pro všechny princezny od 3 do 10 let věku. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výro...

Zlaté dívčí náušnice Cherry IZ7454

Zlaté dívčí náušničky s třešněmi jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice tvoří třešně s barevnou glazurou, což působí mile dětsky. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka ozdoby je 5 mm a délka náušnic je 15 mm. Využijte možnost pohodlně nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo z domu a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Zlaté dívčí náušnice SRDCE IZ4731

Velmi pěkné a milé dívčí náušnice srdce jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar srdce dekorovaný ve středu nádherným třpytivým zirkonem. Šířka srdce je 5 mm a celková délka náušnic je 11 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Dívčí náušnice srdce doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 8 let věku.

Zlaté dívčí náušnice kytičky IZ9941

Krásné dívčí náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Mají tvar kvítku dekorovaného barevnou glazurou. Šířka náušniček je 7 mm a jejich výška je 16 mm. Použité zapínání je na uzavíratelný afroháček.

Zlaté dívčí náušnice medvídci IZ9366

Roztomilé náušnice pro děti s medvídkem jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Náušnice tvoří medvídek zdobený třpytivými zirkony na bříšku. Náušničky mají klasické zapínání na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka medvídka je 5 mm a jeho výška je 7 mm. Zlaté náušničky pro děti s medvídkem jsou velmi vhodným dárkem pro všechny princezny.

Zlaté dívčí náušnice Delfíni IZ6949

Zlaté dívčí náušničky Delfíni jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Jejich šířka je 7 mm s povrchovou úpravou vysokým leskem. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Zlaté dívčí náušnice KOČIČKA IZ5269

Zlaté náušnice KOČIČKA jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Jsou skvělým důkazem propracované technologické úpravy zlata jakou je vysoké leštění. Ozdobu náušnice tvoří hlava kočičky zdobená barevnou kvalitní zlatnickou glazurou. Délka náušnice je 13 mm a její šířka je 10 mm. Použité zapínání je klasické pro příjemné a spolehlivé nošení. Náušnice působí mile a jsou vhodné na každodenní nošení. Šperk splní očekávání i té nejnáročnější zákaznice a určitě si najde nenahraditelné místo v je...

Zlaté dívčí náušnice Heart IZ6766

Velmi pěkné dívčí náušnice Heart jsou vyrobeny ze žltého14 karátového zlata. Jejich výška je 12 mm a šířka srdce je 10 mm. Použité zapínání je klasické anglické. Srdce je dekorované zářícími zirkony v smaragdově modré barvě. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova. Na Slovensko doručíme zdarma do 24h do České republiky do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Zlaté dívčí náušnice srdíčka IZ9989

Roztomilé náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Náušnice mají tvar srdíčka, které je dekorováno červenou glazurou. Použité zapínání je na puzetu s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Šířka srdíčka je 7 mm a jeho výška je 6 mm.

Zlaté dívčí náušnice v bílém zlatě 1708

Zlaté dívčí náušnice se zirkony v bílém 14ti karátovém zlatě ryzosti 585/1000 o rozměru 12x3mm. Náušnice jsou na francouzský zápon o délce 12mm, váha 1.10g. 

Zlaté dívčí náušnice s beruškou IZ4982

Zlaté dívčí náušnice s beruškou jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata ve tvaru kruhu s třinácti pevně osazenými třpytivými zirkony, který uprostřed zdobí beruška s barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let věku. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka kruhu je 8 mm. Zlaté dívčí náušnice s beruškou vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek....

Zlaté dívčí náušnice s motýlkem IZ4981

Zlaté dívčí náušnice s motýlkem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata ve tvaru kruhu s třinácti pevně osazenými třpytivými zirkony, který uprostřed zdobí motýlek s barevnou glazurou. Náušničky jsou určeny pro malé princezničky od 0,5 do 8 let. Náušničky mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušničky je 10 mm a šířka kruhu je 8 mm. Zlaté dívčí náušnice s motýlkem vypadají mile dětsky a jsou vhodné jako dárek....

Zlaté dívčí náušnice s kuličkou IZ4726

Velmi pěkné dívčí náušnice s kuličkou jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Centrální ozdobou náušnic je kulička s povrchovou úpravou vysokým leskem, Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické zapínání na afro háček pro bezpečné a pohodlné nošení. Průměr kuličky náušnic je 4 mm a jejich výška je 15 mm. Zlaté dívčí náušnice s kuličkou doporučujeme jako dárek. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z domu od výrobce společnosti iZlato factory a staňte se našim da...

Zlaté dívčí náušnice květ s listem IZ4709

Velmi pěkné dívčí náušnice květ s listem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar květu s listem, který dekorují nádherné třpytivé zirkony bílé a fialové ametystové barvy. Průměr květu je 6 mm a celková výška náušnic je 11 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Dívčí náušnice květ s listem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 8 let věku....

Zlaté dívčí náušnice KVĚT se zirkony IZ5312

Velmi pěkné dívčí náušnice KVĚT se zirkony jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar květu, který dekorují nádherné třpytivé zirkony. Průměr květu je 5 mm a celková délka náušnic je 12 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Dívčí náušnice KVĚT se zirkony doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 8 let věku.

Zlaté dívčí náušnice s růžovými zirkony IZ10369R

Okouzlující dívčí náušnice, které jsou precizně zdobeny malými bílými a růžovými zirkonky. Šířka náušnic je 7,8 mm a jejich výška je 12 mm. Byly vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata. Je použito anglické zapínání, které je oblíbené a bezpečné.

Zlaté dívčí náušnice s růžovými zirkony IZ10369RU

Půvabné dívčí náušnice, které jsou precizně zdobeny čirými a tmavě růžovými zirkonky. Šířka náušnic je 7,8 mm a jejich výška je 12 mm. Byly vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata. Je použito anglické zapínání, které je oblíbené a bezpečné.

Zlaté dívčí náušnice se zirkony IZ10369

Třpytivé dívčí náušnice, které jsou precizně zdobeny čirými zirkony. Šířka náušnic je 7,8 mm a jejich výška je 12 mm. Byly vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata. Je použito anglické zapínání, které je oblíbené a bezpečné.

Zlaté dívčí náušnice se zirkonem 2094

Zlaté náušnice se zirkonem pro dívky i ženy ve žlutém 14ti karátovém zlatě ryzosti 585/1000 na patentový zápon. Průměr ozdoby je 6mm, délka patentu 15mm, váha 1.93g. 

Zlaté dívčí náušnice lucky zadní zápon 2097

Zlaté náušnice „lucinky“ pro slečny a větší dívky a ženy v bílém 14ti karátovým zlatě ryzosti 585/1000 na zadní patentový zápon. Průměr většího zirkonu v obrubě je 5.5mm, délka celé ozdoby 9mm (2 kamínky), délka patentu 15.5mm, váha 1.85g. 

Zlaté dívčí náušnice kytičky s kamínky IZ10372

Půvabné dívčí náušnice s kamínky vyrobené ze žlutého 14karátového zlata s vysoce lesklou povrchovou úpravou. Náušnice mají tvar zdobeného květu, který dekorují zářivé zirkony. Šířka náušnic je 7,5 mm a jejich výška je 11,5 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0,5 do 8 let věku.

Zlaté dívčí náušnice s kamínky IZ10415

Půvabné dívčí náušnice s kamínky vyrobené ze žlutého 14karátového zlata s vysoce lesklou povrchovou úpravou. Ozdoby náušnice mají tvar dekorovaný zářivými čirými zirkony. Šířka náušnic je 7,5 mm a jejich výška je 17 mm. Je použito bezpečné zapínání na uzavíratelný afroháček. Doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 1 do 8 let věku.

Zlaté dívčí náušnice s růžovými kamínky IZ10371

Okouzlující dívčí náušnice s kamínky vyrobené ze žlutého 14karátového zlata s vysoce lesklou povrchovou úpravou. Náušnice mají tvar slzičky, kterou dekorují zářivé čiré a tmavě růžové zirkony. Šířka náušnic je 6,5 mm a jejich výška je 10,5 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0,5 do 8 let věku.

Zlaté dívčí náušnice KVĚT 1 IZ5316

Velmi pěkné dívčí náušnice KVĚT 1 jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají tvar květu, který dekorují nádherné třpytivé zirkony bílé a rubínové barvy. Průměr květu je 7 mm a celková délka náušnic je 14 mm. Použité zapínání náušnic je na puzetu s motýlkem pro spolehlivé a příjemné nošení. Dívčí náušnice KVĚT 1 doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 3 do 8 let věku. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z d...

Zlaté dívčí náušnice Red Heart IZ6901

Zlaté dívčí náušničky Red Heart jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušnici tvoří srdce s červenou glazurou, což působí mile dětsky. Jejich výška je 9 mm a šířka srdíčka je 5 mm. Použité zapínání je anglické. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Zlaté dívčí náušnice s kočičkou IZ6199

Představujeme Vám dívčí náušnice jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata, jejich doménou je kočička z kvalitní zlatnické glazury. Zapínání je napichovací s motýlkovým uzávěrem pro spolehlivé a příjemné nošení šperku. Výška kočičky je 8 mm a šířka 5 mm. Nakupujte pohodlně přímo z domu od výrobce společnosti iZlato factory za bezkonkurenční ceny.