Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Divci tilko

Nalezeno:    1073 produktů

Koucla Dívčí tílko

Dívčí jednobarevné tílko s nápisem "Everybody wants to be me". Tílko je zdobené malými lesklými kamínky. Barva: tyrkysová Materiál: 95% bavlna, 5% spandex Rozměry: šíře 74-90 c, celková délka 62 cm Dívčí jednobarevné tílko s nápisem "Everybody wants to be me". Tílko je zdobené malými lesklými kamínky. Barva: tyrkysová Materiál: 95% bavlna, 5% spandex Rozměry: šíře 74-90 c, celková délka 62 cm

Dívčí tílko Candy Vegetarián

Správnou výživu je třeba dodržovat, ale není vegetarián jako vegetarián. K jakému typu se řadíte vy?. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy iMrkev

Někdo radši jablko, jiný mrkev. My nabízíme variantu jak pro uctívače jablek, tak pro zaryté vegetariány. Výborně se hodí i jako vtipný potisk na zástěru pro všechny trendy kuchaře.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Kočička

Či a či a či, jsou to oči kočičí! Roztomilá kukadla ozdobí nejen dětská trička, tašku nebo polštářek. Udělej radost svým blízkým, nebo i sobě! Animované koťátko vypadá dobře na všem!. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Kuřátko

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Worm

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Prasátko

Malá růžová prasátka jsou roztomilá a potěší snad každou dětskou ale i dospělou duši. Rozvernému čuníkovi to nejvíce sluší na dětském body či brydáčku.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Tygřík

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Želva

Želvička je další z mnoha zvířecích motivů, které nabízíme, hodí se nejen na dětské oblečení, želvím potiskem v mnoha barvách můžete ozdobit, cokoliv Vás napadne, tašku, peněženku, polštář, hrnek a celou řadu dalších produktů z naší nabídky.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Berušky

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, nebo tě natiskneme na tričko! Beruška, krásný motiv pro milovníky sedmitečného hmyzu.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Motýl

Motýl - jeden z našich mnoha hmyzích motivů. Je možno využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů. Motiv je možno přebarvit.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Myšky

Myšky - jeden z našich mnoha zvířecích motivů. Je možno využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů. Motiv je možno přebarvit.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Žába

Žába, potisk pro malé i velké. Vytvářejte veselá trička a další dárky s tímto potiskem. Vhodné jako samolepka na zeď nebo nábytek.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Gekon

Ještěrka anebo spíše gekon - jeden z našich mnoha zvířecích motivů. Je možno využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů. Motiv je možno přebarvit.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Kozičky

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Horse

Máte rádi koně? Ukažte svému okolí svou lásku k těmto ušlechtilým zvířatům a vložte si tento obrázek koně na oblečení či jiné předměty doprovázející vás v každodenním životě.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Havran

Havran - jeden z našich mnoha zvířecích motivů. Je možno využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Banán

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Sovička

Animovaná sovička je skvělým potiskem nejen na dětská trička, tašku nebo polštářek. Udělej radost svým blízkým, nebo i sobě!. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Pirát

Vládcové všech moří, vodáci a mořeplavci by se měli před svou platbou pořádně vybavit, třeba vlastním tričkem. K pirátovi je možné doplnit své jméno nebo název vodácké výpravy.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Žralok

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Samorost

Jste svérázná, jedinečná existence a nenecháte si do ničeho moc kecat? Dejte to okolí řádně najevo tímto prvoplánovým potiskem. Ať hned všichni vědí na čem jsou a svoje páky si schovaj pro nějakou slabší bytost;). 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy medúza

Při plavbě životem na tebe čekají mnohá příkoří, třeba tahle krásná zrádná potvůrka.... 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Obláček

S tímto vysmátým obláčkem vám ani v bouři nesejde úsměv z tváře. Potisknete jím dětské věci, ale klidně i ty vaše. Budete tak šířit pozitivní náladu všude kam přijdete.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Genius

Inteligence není nic, co byste měli skrývat! Dejte všem najevo svou genialitu, a to ještě stylově.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Hobluj

Zda slovo hoblovat chápete jako zpracování dřeva, nebo techniku hraní na kytaru, to nám je upřímně jedno. Náš motiv je pro všechny!. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Psycho

Hororový nápis psycho na trička, mikiny, polštářky, hrníčky a jakékoliv další produkty z naší nabídky.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Bulva

Vážně věříš, že ti co již před nějakým časem zavřeli oči a nyní jsou jak se tak říká "pod drnem" na tebe ze záhrobí nemůžou? Tak to se pleteš, protože jejich spravedlivé oko TĚ VIDÍ! Tak bacha... PS: potřebuješ trošku pohlídat, dej si toto sybolické očko na pracovní hrnek ;). 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Sluchátka

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy House

Jaký je váš oblíbený seriál? Pokud je to Dr. House, můžete si ho vložit např. na tričko a ukázat světu, kdo je podle vás nejlepší doktor. Povinnost pro každého fanouška tohoto výborného seriálu.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Elvis

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Handicapped

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Ironman

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Batgirl

Dámská varianta známého znaku Batman. Pro všechny emancipované holky či ty, které mají prostě jen zálibu v tomto známém netopýřím muži z oblíbeného komixu :-). 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy FBI

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Testosteron

Tak tohle je trošku jiná molekula testosteronu, než jakou najdete v klasických učebnicích. Motiv pro opravdové muže, vhodný nejen na trička.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Réservé

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Operátor

. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Husák

Gustav Husák, tehdejší československý prezident, je nyní nejprodávanější retro vzor. Na tento portrét jsme se museli ze školních lavic dívat celý den. Proto jsme ho zařadili do nabídky, protože tohle tričko u každého vzbudí pozornost.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.

Dívčí tílko Candy Andílek

Mohutná andělská křídla na zádech jsou luxusním designem na tvém tričku. Ukaž jaký jsi andílek.. 220g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, nařasený lem.