Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dioptricke kontaktni cocky

Nalezeno:    2702 produktů

Barevné čočky ColourVue Eyelush aqua, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush Aqua až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Eyelush Choko, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush čokoládové až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Eyelush Gray, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush šedé až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Eyelush Green, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush zelené až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Eyelush Brown, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush hnědé až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Eyelush Blue, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Eyelush modré až na 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

FreshLook Colors - dioptrické (2)

Měsíční dioptrické kontaktní čočky Freshlook Colors pro změnu barvy očí a proměnu vzhledu.

Barevné čočky ColourVue Elegance aqua, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Aqua v modré barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Elegance Brown, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Brown v hnědé barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Elegance Pink, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Pink v růžové barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Elegance Green, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Green v zelené barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Elegance Blue, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Blue v modré barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné čočky ColourVue Elegance Grey, dioptrické, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Elegance Gray v šedé barvě. Vydrží až 90 dní používání. K dispozici pouze v minusových dioptriích (na dálku).

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Pretty Hazel, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Pretty Hazel vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes awesome black, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Awesome Black vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Evening gray, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Evang Gray vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Ultra violet, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Ultra Violet vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Sweet Honey, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Sweet Honey vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Sexy brown, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Sexy Hazel vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Party Green, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Party Green vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Big Eyes Cool Blue, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Big Eyes Cool Blue vytvoří opravdu velké oči. Mnoho krásných barevných odstínů na výběr.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Aqua, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour ve světle modré barvě pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Violet, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour ve fialové barvě pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Brown, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour ve fialové hnědé pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Green, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour ve fialové zelené pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Gray, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour v šedé pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue Glamour.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Glamour Blue, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue Glamour v modré pro živější barvu očí. Aztecký design zvyšuje výsledný efekt a dodá očím okouzlující vzhled. Čočky se hodí pro světlé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue Glamour.

FreshLook ColorBlends - dioptrické (2)

Měsíční dioptrické kontaktní čočky Freshlook Colorblends pro výraznou změnu barvy očí nebo pro zvýraznění přirozené barvy očí. Díky patentované technologii barev 3-v-1 vypadá barva očí velice přirozeně.

FreshLook ColorBlends (2 čočky) - dioptrické

FreshLook ColorBlends (2 čočky) – dioptrické. FreshLook ColorBlends (2 čočky) – dioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří pohodlné nošení a perfektní výsledný efekt, který klade důraz na přirozenou proměnu.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Fusion, žluto-zelené, 2ks

Barevné krycí dioptrické kontaktní čočky ColourVue Fusion v žluto-zelené barvě nabízí kreativní mix s nádhernými odstíny, které dodají očím lehčí a živější vzhled. Barevné čočky vhodné jsou pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue Fusion.

Barevné dioptrické čočky Colourvue Fusion, žluto-modré, 2ks

Barevné krycí dioptrické kontaktní čočky ColourVue Fusion v žluto-modré barvě nabízí kreativní mix s nádhernými odstíny, které dodají očím lehčí a živější vzhled. Barevné čočky vhodné jsou pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue Fusion.

Barevné dioptrické čočky Colourvue 3 tones Violet, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue 3 tones ve fialové barvě vytvoří perfektní technikou míchání barev s jemným prolnutím vrstev velmi přirozený vzhled očí. Čočky jsou určené pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue 3Tones.

Barevné dioptrické čočky Colourvue 3 Tones Green, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue 3 tones v hnědé zelené barvě vytvoří perfektní technikou míchání barev s jemným prolnutím vrstev velmi přirozený vzhled očí. Čočky jsou určené pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue 3Tones.

Barevné dioptrické čočky Colourvue 3 Tones Gray, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue 3 tones v šedé barvě vytvoří perfektní technikou míchání barev s jemným prolnutím vrstev velmi přirozený vzhled očí. Čočky jsou určené pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue 3Tones.

Barevné dioptrické čočky Colourvue 3 Tones Brown, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue 3 tones v hnědé barvě vytvoří perfektní technikou míchání barev s jemným prolnutím vrstev velmi přirozený vzhled očí. Čočky jsou určené pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue 3Tones.

Barevné dioptrické čočky Colourvue 3 Tones Blue, 2ks

Barevné dioptrické kontaktní čočky ColourVue 3 tones v modré barvě vytvoří perfektní technikou míchání barev s jemným prolnutím vrstev velmi přirozený vzhled očí. Čočky jsou určené pro světlé i tmavé oči. Kvalitní materiál barevných čoček zaručuje maximální pohodlí po celý den. Balení obsahuje 2 dioptrické barevné kontaktní čočky Colourvue 3Tones.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: