Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dimenza kreslo lucca a

Nalezeno:    100 produktů

Dimenza Křeslo LUCCA

LUCCA - A je designové zahradní křeslo určené pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Jedná se o designové zahradní křeslo s područkami vyrobené z hliníkové kostrukce a PE ratanu v různých barevných variantách:HnědáHnědočernáBéžová(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat) Velkou výhodou křesla je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v gastru. Rozměr konstrukce 28x1,5mm.

Více informací
od 3 039 Kč
Koupit nejlevněji

Dimenza Křeslo Mezza

MEZZA -A je designové zahradní křeslo určené pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Jedná se o designové zahradní křeslo s područkami vyrobené z hliníkové kostrukce a PE ratanu v různých barevných variantách:HnědáČernáTmavohnědéHnědošedéŠedé(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Velkou výhodou křesla je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v gastru. Rozměr konstrukce 30x30x1,5 mm

Více informací
od 2 939 Kč
Koupit nejlevněji

Dimenza Křeslo Magic Apple

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures. Unikátní solitér do Vaší zahrady, údiv návštěv nebude brát konce - to je jablko, které můžete použít jako zahradní křeslo i stolek - tento ojedinělý kus zahradního nábytku je vyroben z umělého ratanu Abaco XF v barvě Coffee Mix - doplněn kvalitním polstrováním z látky Olefin barvy Latte a dvěma fialovými polštáři Průměr (cm) 108 cm Výška (cm) 100 cm

Více informací
od 26 900 Kč
Koupit nejlevněji

Dimenza Křeslo LUCCA - A

LUCCA - A je designové zahradní křeslo určené pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Jedná se o designové zahradní křeslo s područkami vyrobené z hliníkové kostrukce a PE ratanu v různých barevných variantách:HnědáHnědočernáBéžová(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat) Velkou výhodou křesla je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v gastru. Rozměr konstrukce 28x1,5mm.

Dimenza Židle LUCCA

LUCCA je designová zahradní židle určená pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Jedná se o zahradní židli bez područek vyrobené z hliníkové kostrukce a PE ratanu v různých barevných variantách:HnědáČernáBéžová(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Velkou výhodou židle je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v gastru. Rozměr konstrukce 28x1,5mm.

Dimenza Křeslo Mezza - A

MEZZA -A je designové zahradní křeslo určené pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Jedná se o designové zahradní křeslo s područkami vyrobené z hliníkové kostrukce a PE ratanu v různých barevných variantách:HnědáČernáTmavohnědéHnědošedéŠedé(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Velkou výhodou křesla je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v gastru. Rozměr konstrukce 30x30x1,5 mm

Dimenza Křeslo RONDO

Křeslo RONDO křeslo je vhodné do sourkomých zahrad či relaxačních zón.Zahradní křeslo s područkami je vyrobeno z hliníkové konstrukce a je opleteno elegantním plochým PE ratanem v černé barvě. Díky použitým materiálům je velmi odolné a vhodné i do restaurací a kaváren.

Dimenza Křeslo SESSA

Křeslo SESSA je zahradní křeslo vyrobené z hliníkové konstrukce a opletené plochým PE ratanemZahradní křeslo s područkami je velmi odolné a vhodné i do restaurací a kaváren. K dispozici více barevných variant:HnědéBéžové(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)

Dimenza Křeslo XAVI

XAVI je lehce stohovatelné zahradní křeslo vhodné do soukromých teras a relaxačních zón.Zahradní křeslo je vyrobené z hliníkové konstrukce a opletené plochým PE ratanem. Toto zahradní křeslo s područkami je vhodné do soukromých zahrad a kaváren, díky použitému materiálu je to výborné řešení pro každodenní použití. který dotváří celkový elegantní vzhled křesla.

Dimenza Křeslo DEMI

Demi je designové zahradní křeslo určené pro kavárny či soukromé zahrady a terasy. Křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce a opleteno kulatým PE ratanem v různých barevných variantách:HnědéŠedé(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Křeslo je lehce stohovatelné, perfektní pro použití v kavárnách či restauracích. Součástí je voděodpudivý polstr.

Dimenza Křeslo PLUSFLEX

PLUSFLEX křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce a plochého PE ratanu, který zaručuje velkou odolnost. Jedná se o zahradní křeslo vhodné do restarucí a soukromých zahrad. Hliníková konstrukce je obalena plochým PE ratanem. Rozměr konstrukce 30x20x1,5 mm. Křeslo je lehce stohovatelné.Sedadlo ve výšce 46 cm, hloubka 50 cm. Područky 65 cm.

Dimenza Křeslo TIGHT

Zahradní křeslo TIGHT představuje spojení hliníku v bílé barvě a teakového dřeva. Toto zahradní křeslo je vhodné do soukromých zahrad a kaváren, díky použitému materiálu je to výborné řešení pro každodenní použití. TIGHT je lehce stohovatelné zahradní křeslo vyrobené z hliníkové kostrukce o rozměru 36x25x1,2mm.Sedadlo ve výšce 45 cm, hloubka 46 cm. Područky 66 cm.

Dimenza Křeslo FIBER

FIBER je designové zahradní křeslo vyrobené z nerezové oceli a textilenu vhodné do zahrad a restaurací. Zahradní křeslo je lehce stohovatelné s teakovými područkami a díky použitému materiálu vzládne každodenní zatížení v restauračním provozu. Rozměr konstrukce 22x22x1,0mm, výška teakové područky 15 mm.Sedadlo ve výšce 45 cm, hloubka 50 cm. Područky ve výšce 64 cm.

Dimenza Křeslo MARINO

MARINO křeslo je lehce stohovatelné zahradní křeslo vhodné do soukromých teras a relaxačních zón.Křeslo je možné zakoupit ve dvou barevných variantách:ŠedéBéžové(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat) Zahradní židle je vyrobena z hliníkové konstrukce a textilie. Díky použití kvalitních materiálů je vhodná do restaurací, kaváren či soukromých zahrad, kde hravě zvládne každodenní použití a zatížení restauračních provozů. ...

Dimenza Křeslo CELINE hnědé

Celine je designové zahradní křeslo vhodné do soukromých zahrad či restaurací. Zahradní křeslo s područkami je vyrobeno z hliníkové konstrukce a opleteno PE ratanem v hnědé barvě (mix natural) Součástí je černý voděodpudivý polstr, který více podtrhuje celkovou eleganci zahradního křesla. Křeslo je lehce stohovatelné. Rozměr hliníkové konstrukce je d25x1,2mm, rozměr ratanu je 7x2,0 mm.

Dimenza Křeslo Lounge YORK

Široké a velice pohodlné křeslo s područkami z řady YORK od výrobce luxusního zahradního nábytku.Křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce o rozměrech 75x20x1,5 cm a na jejím povrchu je vysoce odolný nátěr bílé barvy, který výrobek chrání před vlivy počasí. Sedací prostor a opěradlo jsou z kvalitního černého polyesteru.Lounge křeslo YORK můžete kombinovat s celou řadou YORK, využít se dá ve vnitřních i vnějších prostorách, především na terasách u bazénů, na zahradách, v restauracích a hotele...

Dimenza Křeslo CALIFORNIA

California je designové zahradní křeslo vyrobená z hliníkové konstrukce a opletené plochým PE ratanem.Zahradní křeslo je díky použití kvalitních materiálů vhodné do restaurací, kaváren či soukromých zahrad, kde hravě zvládne každodenní použití a zatížení restauračních provozů. Lehká konstrukce umožňuje lehké stohování, její rozměr je 48x24/dia28*1,5mm. Použití PE ratanu umožňuje dlouhou životnost a odolnost v jakémkoliv počasí.

Dimenza Křeslo FINESSE

FINESSE je zahradní křeslo vyrobené z hliníkové konstrukce a plochého PE ratanu s područkami v barvě přírodního dřeva.Zahradní křeslo je vhodné díky lehké konstrukci o rozměru 38x19x1,5 mm do kaváren či restaurací. Područky v barvě dřeva a voděodpudivý polstr světlé barvy podtrhují elegantní vzhled křesla a velkou výhodou je navíc snadné stohování.Sedadlo ve výšce 43 cm, hloubka 47 cm. Područky 63 cm.

Dimenza Křeslo COBO

COBO je snadno stohovatelné zahradní křeslo vhodné do restaurací.Zahradní křeslo je vyrobené z hliníkové konstrukce a opletené plochým PE ratanem, který je speciálně zapletený do tvaru V. Toto zapletení ratanu dotváří celkový elegantní vzhled celého křesla.Rozměr konstrukce 37x25x1,2 mm.

Dimenza Proutěné křeslo BILBAO

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku. Velmi komfortní zahradní křeslo k jídelnímu stolu z přírodního materiálu Loom barvy Light (Black dot mix) - velmi podobný ratanu - černý sedák křesla je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže Marina - celé křeslo pak evokuje luxusní design a špičkové designové provedení

Dimenza Křeslo LYRE

Široké a velice pohodlné jídelní křeslo LYRE od výrobce luxusního zahradního nábytku, dostupné v několika barvách:ČernáBíláŽlutáHnědá(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce o rozměrech 22x22x1,8 cm, D25x1,2 cm, která je opletena plochým, velice odolným PE ratanem. Součást balení je odnímatelný polstr.LYRE jídelní křeslo můžete kombinovat s celou řadou LYRE, využít se dá ve vnitřních i vnějších prostorách, především na terasách u bazén...

Dimenza Křeslo BRONX

Široké a velice pohodlné jídelní křeslo BRONX od výrobce luxusního zahradního nábytku Higold, dostupné v několika barevných provedeních:ČernáBíláŽlutáHnědá(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat) Křeslo je vyrobeno z hliníkové konstrukce o rozměrech D22x1,2 cm, která je celkově opletena plochým, velice odolným PE ratanem.Součást balení je odnímatelný polstr.BRONX jídelní křeslo můžete kombinovat s celou řadou BRONX, využít se dá ve vnitřních i vnějších prostorách, především n...

Křeslo Dimenza Berlin šedé

Typ: křeslo Materiál: hliník; umělý ratan Umístění: venkovní; vnitřní Barva: šedá Provedení výrobku: šedá barva * Ratanové zahradní křeslo Berlin s hliníkovou konstrukcí. * Velké, stohovatelné a velice pohodlné křeslo pro vás i vaše hosty. * komfortní zahradní křeslo Berlin * vnitřní i venkovní použití * vhodné i do kaváren, hotelových hal a restaurací * stohovatelné * hliníková konstrukce * PE ratanový výplet šedé barvy Parametry: * rozměry: 67x60xV79 cm * nosnost: 110 kg * materiál kon...

Křeslo Dimenza Rimini šedé

Typ: křeslo Materiál: hliník; umělý ratan Umístění: venkovní; vnitřní Barva: hnědá; šedá Provedení výrobku: šedá barva Komfortní křeslo RIMINI je ideálním řešením pro restaurace či soukromé zahrady. Pohodlné a elegantní křeslo s podsedákem pro vás i vaše hosty. * komfortní a pohodlné křeslo * konstrukce z hliníku * výplet z plochého hnědo-šedého PE ratanu * součástí je i šedý voděodpudivý polstr z polyesteru tl. 5 cm Parametry: * rozměry: 57x53xV83 cm * nosnost: 100 kg * materiál konstr...

Dimenza Křeslo STOCKHOLM šedé

STOCKHOLM křeslo je vhodné do restaurací a kaváren díky velmi kvalitnímu použitému materiálu.Hliníková konstrukce, područky z polywoodu a plochý PE ratan dotvářejí elegantní vzhled celého křesla.Sedadlo ve výšce 44 cm, hloubka 44 cm. Područky 65 cm.

Dimenza Křeslo MEZZA - TWIST

MEZZA - TWIST je designové zahradní křeslo vyrobené z hliníkové konstrukce a opletené PE ratanemJedná se o zahradní křeslo s područkami opletené PE ratanem ve dvou barevných variantách.HnědéŠedé(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Velkou výhodou křesla je lehká stohovatelnost, která zaručuje dobré využití v kavárnách, restauracích nebo zahradách.Rozměr konstrukce 30x30x1,5 mm.Sedadlo ve výšce 46 cm, hloubka 45 cm.

Dimenza Křeslo ICE KIX

ICE KIX je designové zahradní křeslo vyrobené z nerezové oceli a teaku.Zahradní židle je vyrobena z hliníkové konstrukce a opletena PE ratanem. Díky použití kvalitních materiálů je vhodná do restaurací, kaváren či soukromých zahrad, kde hravě zvládne každodenní použití a zatížení restauračních provozů.Elegantní teakové područky dotváří celkový desingový vzhled židle. Výška područky je 15 mm Sedadlo ve výšce 44 cm, hloubka 46 cm. Područky 64 cm....

Dimenza Komfortní ratanové křeslo RIMINI

Komfortní a velice pohodlné ratanové křeslo s hliníkovou konstrukcí a vysokým opěrákem.

Křeslo Dimenza Berlin tmavě hnědé

Typ: křeslo Materiál: hliník; umělý ratan Umístění: venkovní; vnitřní Barva: hnědá Provedení výrobku: hnědá barva * Ratanové zahradní křeslo Berlin s hliníkovou konstrukcí. * Velké, stohovatelné a velice pohodlné křeslo pro vás i vaše hosty. * Komfortní zahradní křeslo Berlin * Vnitřní i venkovní použití * Vhodné i do kaváren, hotelových hal a restaurací * Stohovatelné * Hliníková konstrukce * PE ratanový výplet hnědá barvy Parametry: * Rozměry: 67x60xV79 cm * Nosnost: 110 kg * Materiál ...

Dimenza Zahradní luxusní křeslo Luxor

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku. Velmi komfortní ratanové (umělý ratan) zahradní křeslo - potah je vyroben z Marina syntetické kůže barvy Latte, odpadá sundávání při nepřízni počasí- luxusní design a provedení.- umělý ratan Abaco XF v barvě Gold Cane je odolný materiál s mimořádnou životností, snadno se udržuje a čistí, odolává i nepříznivému počasí

Dimenza Zahradní křeslo Sullivan Island

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku. Velmi komfortní zahradní křeslo z umělého ratanu Abaco XF barvy Pale Gold vhodné na zahradu i k jídelnímu stolu - vyjímečně pohodlné - luxusní odvážný design a provedení - čalounění je vyrobeno z látky Olefin v barvě Latte. - zahradní nábytek z umělého ratanu se snadno udržuje, má dlouhou životnost a odolává povětrnostním vlivům

Dimenza Proutěné křeslo Las Palmas

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku. Velmi komfortní zahradní křeslo ke konferenčnímu stolku či pohovce z materiálu Cubu Grey - přírodní pletený - síla prutu 5-8mm - krémový sedák a polštář z plátna - luxusní design a provedení křesla

Dimenza Křeslo LYRE - single sofa

LYRE single sofa je jednomístné pohodlné křeslo od holandského výrobce zahradního nábytku Higold.Křeslo má vysoce odolnou hliníkovou konstrukci o rozměru 22x22x1,8 cm, D25x1,2 cm, která je opletena plochým PE ratanem v několika barevných provedeních:ČernáBíláŽlutáHnědá(do poznámky prosím uveďte, jakou barvu chcete objednat)Součást balení je 1x polstr a 1x polštář.LYRE single sofa můžete využít ve vnitřních i vnějších prostorách jako jsou relaxační zóny, terasy, zahrady nebo v restauracích a ...

Dimenza Ratanové křeslo BERLIN - hnědé

Originální, prostorné a velmi pohodlné ratanové zahradní křesílko BERLIN s nízkým sedem ve třech barevných variantách.

Dimenza Ratanové křeslo BERLIN - šedé

Originální, prostorné a velmi pohodlné ratanové zahradní křesílko BERLIN s nízkým sedem ve třech barevných variantách.

Křeslo BERLIN tmavě hnědé

Moderní a pohodlné křeslo BERLIN v hnědé barvě s konstrukcí hliníku opletenou elegantním plochým PE ratanem. Nohy křesla jsou zakončeny černými chrániči. Křeslo je velmi lehounké vážící pouze 4 kg. Nosnost křesla je 110kg. Ratanový nábytek je lehce udržovatelný, stačí použít pouze vodu, popřípadě saponát při větším znečištění. Je odolný vůči dešti a povětrnostním podmínkám. Své místo najde nejen na zahrádkách rodinných domků, ale i u bazénů,v restauracích, kavárnách. Ke křeslu BERLIN můžete do...

Křeslo BERLIN šedé

Moderní a pohodlné křeslo BERLIN v šedé barvě s konstrukcí hliníku opletenou elegantním plochým PE ratanem. Nohy křesla jsou zakončeny černými chrániči. Křeslo je velmi lehounké vážící pouze 4 kg. Nosnost křesla je 110kg. Ratanový nábytek je lehce udržovatelný, stačí použít pouze vodu, popřípadě saponát při větším znečištění. Je odolný vůči dešti a povětrnostním podmínkám. Své místo najde nejen na zahrádkách rodinných domků, ale i u bazénů,v restauracích, kavárnách. Ke křeslu BERLIN můžete dok...

Jídelní křeslo Sullivan Island

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures. Velmi komfortní zahradní křeslo z umělého ratanu Abaco XF barvy Pale Gold vhodné k jídelnímu stolu - vyjímečně pohodlné - luxusní odvážný design a provedení - čalounění je vyrobeno z látky Olefin v barvě Latte. - zahradní nábytek z umělého ratanu se snadno udržuje, má dlouhou životnost a odolává povětrnostním vlivům Šířka (cm) 73 cm Hloubka (cm) 68 cm ...

Zahradní křeslo Luxor

Značkové zboží od výrobce luxusního zahradního nábytku Domus Ventures. Velmi komfortní ratanové (umělý ratan) zahradní křeslo - potah je vyroben z Marina syntetické kůže barvy Latte, odpadá sundávání při nepřízni počasí - luxusní design a provedení. - umělý ratan Abaco XF v barvě Gold Cane je odolný materiál s mimořádnou životností, snadno se udržuje a čistí, odolává i nepříznivému počasí Šířka (cm) 84 cm Hloubka (cm) 86 cm ...

Dimenza Pohodlné ratanové křeslo BARCELONA - šedé

Elegantní a velmi lehké zahradní ratanové křeslo s hliníkovou konstrukcí.

Dimenza Pohodlné ratanové křeslo BARCELONA - černé

Elegantní a velmi lehké zahradní ratanové křeslo s hliníkovou konstrukcí.

Dimenza Pohodlné ratanové křeslo BARCELONA - hnědé

Elegantní a velmi lehké zahradní ratanové křeslo s hliníkovou konstrukcí.

Dimenza Hliníkové jídelní křeslo VADUZ - černé

Moderní a pohodlné jídelní křeslo VADUZ je z hliníkové konstrukce stříbrné barvy a odolného textilenu.