Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diamantovy prsten

Nalezeno:    493 produktů

Pretis Nádherný diamantový prsten posetý diamanty a modrými safíry 585/2,65gr

Nádherný diamantový prsten posetý diamanty a modrými safíry 585/2,65gr Představujeme Vám luxusní diamantové šperky kolekce GEMS diamonds, zachycující bohatství emocí a přitažlivosti. Klenoty vyzařují respekt, vášeň, smysl pro lehkost a eleganci. Při výrobě je kladen velký důraz na řemeslnou kvalitu. Nabídka obsahuje diamantové prsteny, náušnice, přívěšky, zásnubní prsteny s diamantem a snubní prsteny. Diamantové šperky mohou být zdobeny rubíny, safíry, smaragdy, ametysty, akvamaríny a d...

Více informací
od 18 550 Kč
Koupit nejlevněji

DANFIL DF1617

* Určení: Dámské * Typ šperku: Prsteny * Materiál: Zlato bílé * Osazení: Briliant * Barva: čirá, stříbrná

Více informací
od 4 930 Kč
Koupit nejlevněji

DANFIL DF1049

* Určení: Dámské * Typ šperku: Prsteny * Materiál: Zlato bílé * Osazení: Briliant * Barva: čirá, stříbrná

Více informací
od 5 160 Kč
Koupit nejlevněji

Diamantový prsten Tamiss KU189PN

Diamantový prsten Tamiss, je vyrobený z bílého 14 karátového zlata. Díky jeho ledovým tónům, kde nacházíme nádherně sehrané nebeské topasy a diamanty, budete dámou večera. Mají tvar slzy, který je provázaný čtyřřadovými vsazenými diamanty. Šířka topasu je 8 mm, délka je 15 mm a průměr briliantů je 34 x 1 mm, jejich hmotnost spolu je 0,130 ct, barva H a čirost Si. K prstenu samozřejmě obdržíte certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z...

Diamantový prsten Rebekah IZBR267A

Velkolepý prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata, poutající pozornost svým diamantovým žárem. Dekoruje ho devět nádherných diamantů s celkovou hmotností 0,630 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka ozdoby prstenu je 8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Cynthia KU188Y

Cynthia je šperk, který byste nemohli opustit, nemůžete na ni zapomenout protože všechny vaše dny i noci budou od nynějška patřit pouze myšlenkám na ni ... Diamantový prsten z kolekce Cynthia je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Je dekorován deseti pevně osazenými zářivými diamanty s celkovou váhou diamantů až 0,210 ct ve velmi dobré kvalitě, s čirostí Si1 a barvou H, průměr ozdoby je 8,5 mm, výška korunky je 3 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Diamantový prsten se safírem KU433

Přepychový diamantový prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Korunku prstenu tvaru obdélníku uprostřed dekoruje nádherný safír, který po celém obvodu zdobí diamanty přecházející i do linie prstenu. Celková hmotnost celkem třiceti briliantů je 0,250 ct s barvou H-I a čistotou SI1. Hmotnost safíru je 1,000 ct. Rozměry ozdoby jsou 11 x 9 mm, její výška je 6 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten DF1049 (Rytí zdarma)

Zásnubní prsteny vynikají svojí lehkou váhou a nadčasovým designem. Prsten je vyroben ze 585 Bílé Zlato, do středu prstenu je zasazen zářivý kámen. Zásnubní prsten je uložen v luxusní dárkové krabičce. Materiál: Bílé Zlato 585/14 Carat Hmotnost šperku: 1,35 g Počet kamenů: 1 Počet karátů: 0,05 ct Kvalita kamenů:SL1 Brus: kulatý briliantový Prsten je možné zhotovit i ze žlutého zlata. Šperk je dodáván s originální krabičkou Danfil.

Zlatý diamantový prsten Roslin KU545

Kouzelně elegantní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí po okrajových liniích kuličkový vzor. Korunku tvoří šestnáct jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,410 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 7,5 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Tianna KU551

Brilantní prsten vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí po okrajových liniích kuličkový vzor. Celková hmotností briliantů 0,330 ct, s barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Luxusní diamantový prsten Samia IZBR304

Vy víte, že tento klenot, který se pyšní nejen extravagancí, ale i originalitou, je pro Vás jako stvořený. Prsten je zalitý toužebnými jiskrami sto dvaceti devíti diamantů s celkovou hmotností 0,540 ct, barvou H a čirostí SI1. Je vyroben ze 14karátového kombinovaného zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Infinity IZBR240

Prsten z kolekce Infinity vyrobený ze 14karátového žlutého zlata zlata, dekorovaný linií deseti zářivých diamantů s celkovou hmotností 0,020 ct, ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI1, s barvou H. Šířka ozdoby prstenu je 3,8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Salwa IZBR301

Neodolatelný prsten vystlaný šumivými diamanty, které jako bublinky v šampaňském zpívají ódu této nádheře. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata, celkem jej dekoruje padesát diamantů o celkové hmotnosti 0,110 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Salwa IZBR301A

Neodolatelný prsten vystlaný šumivými diamanty, které jako bublinky v šampaňském zpívají ódu této nádheře. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata, celkem jej dekoruje padesát diamantů o celkové hmotnosti 0,110 ct, s barvě H a čirosti SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten se safírem KU389A

Nádherný zlatý prsten s brilianty a drahokamem safírem vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Dekoruje ho šestnáct briliantů o celkové hmotnosti 0,200 ct, barvě GH a čistotě SI1 a centrální kámen safír s hmotností 1,440 ct. Šířka ozdoby prstenu je 11,5 mm a její výška je 5,7 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten s topasem KU165Y

Prsten jako z pohádky vyrobený ze žlutého 14karátového zlata, kde se linie prstenu rozšiřují do oválné dekorace. Ta je po obvodu zdobena třiceti osmi brilianty a ve středu oválným přírodním topasem. Šířka oválné dekorace prstenu je 10 mm a její výška je 5 mm. Průměr centrálního topasu je 2,80 mm x 6,00 mm a jeho hmotnost je 1,950 ct. Celková hmotnost briliantů je 0,150 ct s barvou H-I a čistotou P1. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti ...

Luxusní diamantový prsten Myrabel IZBR297

Ladnost tomuto klenotu zajišťuje kombinace žlutého a bílého 14karátového zlata. Jemné kroužky jsou vykládány sedmdesáti třemi třpytivými diamanty, které dodávají prstenu jiskru a pohádkový design. Celková hmotnost diamantů je 0,400 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten Ansley KU553

Podmanivost tvarů a lesku v originálně řešeném prstenu dekorovaném čtyřiceti pěti třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,090 ct, barvou H a čirostí SI1. Je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617z 52 mm

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617z 52 mm.Součástí prstenu je certifikát pravosti.

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617z 52 mm

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617z 52 mm.Součástí prstenu je certifikát pravosti.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR237R

Diamantový prsten v jedinečném provedení, které je populární díky své moderní kráse a eleganci. Je vyroben ze 18karátového červeného zlata, dekorovaný devíti třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,080 ct, barvou H a čirostí SI1. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR237A

Diamantový prsten v jedinečném provedení, které je populární díky své moderní kráse a eleganci. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata, dekorovaný sedmi třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,060 ct, barvou H a čirostí SI1. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten s ametystem Belicia KU508

Okouzlující diamantový prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata. Korunku prstenu kulatého tvaru dekoruje uprostřed krásný ametyst, který po celém obvodu zdobí diamanty přecházející i do linie prstenu. Celková hmotnost dvaatřiceti briliantů je 0,120 ct, s barvou H a čistotou SI1. Hmotnost ametystu je 3,590 ct. Šířka korunky je 12,3 mm a její výška je 7 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten se safírem IZBR185

Skvostný diamantový prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata. Oválnou ozdobu prstenu dekoruje uprostřed nádherný tmavomodrý safír, který po celém obvodu doplňují třpytivé brilianty. Celková hmotnost osmnácti briliantů je 0,080 ct s barvou H a čirostí SI1. Hmotnost safíru je 0,610 ct. Rozměry ozdoby jsou 6 x 8 mm, její výška je 4 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten Cynthia 0,200 ct KU188PN

Cynthia je šperk, který byste nemohli opustit, nemůžete na něj zapomenout neboť všechny vaše dny i noci budou napříště patřit pouze myšlenkám na něj .. Diamantový prsten z kolekce Cynthia je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Je dekorován pevně osazenými zářivými diamanty o průměru diamantů 1 x 2,90 mm a 9 x 1,35 mm o celkové váze diamantů až 0,200 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou GH, průměr ozdoby je 8 mm. K náušnicím přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamant...

Diamantový prsten ANEMONA, GEMS, 43610700 (40610700)

Diamantový prsten ANEMONA, GEMS, 43610700 - popis produktu Symbol vzájemné úcty, solidarity a lásky.Představujeme Vám exkluzivní zásnubní diamantový prsten. Šperk kolekce GEMS diamonds, zachycující bohatství emocí a přitažlivosti. Klenoty vyzařují respekt, vášeň, smysl pro lehkost a eleganci. Při výrobě je kladen velký důraz na řemeslnou kvalitu. Nabídka obsahuje diamantové prsteny, náušnice, přívěšky, zásnubní prsteny s diamantem a snubní prsteny. Diamantové šperky mohou být zdobeny rub...

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617b 55 mm Danfil

Danfil Jemný diamantový prsten DF1617b 55 mm.Součástí prstenu je certifikát ...

Diamantový prsten z bílého zlata KU435

Nádherný prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata, jehož diamantový lesk si zamilujete. Dominantou prstenu je neodolatelná třpytivá linie dvanácti briliantů o celkové hmotnosti 0,510 ct, barvě H-I a čirosti SI1. Šířka prstenu v místě osazení kamenů je 4 mm s výškou 2,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s rubíny IZBR225R

Elegantní prsten pyšnící se grácií, v níž podmanivě kraluje spojení diamantů a nádherných rubínů v osazení ze 14karátového bílého zlata. Prsten dekoruje třicet devět jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,230 ct, barvou H, čirostí SI1 a osmatřicet rubínů s hmotností 0,600 ct. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten se smaragdem Alaina KU548

Klenot plný elegance a lesku, kde oslnivě zelený smaragd kombinuje bělostná nádhera diamantů. Prsten dekoruje sto šestnást diamantů s celkovou hmotností 0,520 ct, barvou H a čirostí SI1 a centrální smaragd o hmotnosti 0,420 ct. Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR238A

Jemný a elegantní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata z části upraveného rhodiem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí linie sedmi jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,020 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 1,8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR233A

Jemný a elegantní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí třináct jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,060 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR234A

Elegantní setting a jemné vypracování v sobě nese tento prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Prsten zdobí deset jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,050 ct, barvou H a čistotou SI1. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR265R

Nádherný prsten dekorovaný osmi třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,020 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby je 2 mm. Prsten je vyroben ze 14karátového červeného zlata. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR238R

Jemný a elegantní prsten vyrobený z červeného 14karátového zlata z části upraveného rhodiem. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí linie sedmi jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,020 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 1,8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR234R

Elegantní setting a jemné vypracování v sobě nese tento prsten vyrobený z červeného 14karátového zlata. Prsten zdobí deset jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,050 ct, barvou H a čistotou SI1. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR265A

Nádherný prsten dekorovaný osmi třpytivými diamanty s celkovou hmotností 0,020 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby je 2 mm. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR233R

Jemný a elegantní prsten vyrobený z červeného 14karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Prsten zdobí třináct jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,060 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 2 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,290 Roesia DB0090R

Exkluzivní prsten, kde se červené zlato nádherně snoubí s jiskřivou diamantovou přehlídkou. Originální tvar je dekorován šedesáti osmi třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,290 ct, barvě W a čirosti VS1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata KU516A

Krásně hladké linie prstenu dekorují tři třpytivé diamanty. Prsten je vyroben z bílého 14karátového zlata. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,130 ct Infinity KU163

Prsten z kolekce Infinity je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata má jedinečný design posetý diamanty a jeho nekonečné kráse žádná žena neodolá. Prsten tvoří tři ležaté osmičky, z nichž jedna je dekorována kvalitně osazenými diamanty po celé ploše, s průměrem 33x0, 80 mm a celkovou hmotností 0,130 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI a barvou H - I. Šířka ozdoby prstenu je 16 mm a výška ozdoby je 6 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát ba...

Zlatý diamantový prsten se smaragdem IZBR226S

Nevídané spojení diamantů a smaragdů v osazení ze 14karátového bílého zlata. Prsten dekoruje třicet šest jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,220 ct, barvou H a čirostí SI1 a dvanáct nádherných sytě zelených smaragdů s hmotností 0,430 ct. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s citrínem IZBR190

Okouzlující prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho šestnáct briliantů o celkové hmotnosti 0,050 ct, barvě H, čistotě SI1 a centrální blyštivý citrín s hmotností 6,400 ct. Šířka ozdoby prstenu je 14 mm a její výška je 8 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten s drahými kameny IZBR200

Mimořádný a velkolepý prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Dekoruje ho pět třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,100 ct, barvě H a čistotě SI1 a neopakovatelná kombinace kamenů ametystu, citrínu, topasu a olivínu s celkovou hmotností 4,250 ct. Šířka ozdoby prstenu je 22,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR232R

Velkolepý prsten ve vyhotovení ze 14karátového červeného zlata, poutající pozornost svým diamantovým žárem. Dekoruje ho až sto sedmnáct nádherných diamantů s celkovou hmotností 0,430 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka ozdoby prstenu je 13 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,250 ct Gorgeous DB0061

Exkluzivní prsten Gorgeous ukrývá krásu a čistotu diamantů a kombinace červeného a bílého zlata. Originální tvar je dekorován padesáti třemi třpytivými brilianty o celkové hmotnosti 0,250 ct, barvě W a čirosti SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten Infinity bílé zlato IZBR240A

Prsten z kolekce Infinity vyrobený ze 14karátového bílého zlata, dekorovaný linií deseti zářivých diamantů s celkovou hmotností 0,020 ct, ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI1, s barvou H. Šířka ozdoby prstenu je 3,8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten Infinity červené zlato IZBR240R

Prsten z kolekce Infinity vyrobený ze 14karátového červeného zlata, dekorovaný linií deseti zářivých diamantů s celkovou hmotností 0,020 ct, ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI1, s barvou H. Šířka ozdoby prstenu je 3,8 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten s oranžovým měsíčním kamenem IZBR119R

Okouzlující prsten vyrobený ze 14karátového červeného zlata. Dekoruje ho osmnáct briliantů o celkové hmotnosti 0,060 ct, barvě H, čistotě SI1 a centrální měsíční kámen o hmotnosti 2,170 ct. Šířka ozdoby prstenu je 13 mm a její výška je 8 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata KU434

Velkolepý prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata poutající pozornost svým diamantovým žárem. Dekoruje ho až padesát šest nádherných briliantů o celkové hmotnosti 0,880 ct, barvě GH a čirosti SI1. Šířka ozdoby prstenu je 12 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR094AP

Elegantní prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata, který se pyšní grácií, ve které podmanivě kralují diamanty. Dekoruje ho čtyřicet jedna nádherných třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,130 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 7 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata IZBR236A

Elegantní prsten vyrobený z bílého 14karátového zlata. Obruč prstenu má podobu spojených hladkých kuliček ozdobených devíti jiskřivými diamanty s celkovou hmotností 0,140 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka ozdoby prstenu je 3 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata Selina IZBR302A

Prvotřídní prsten vystlaný třpytivými diamanty s jemnou linií ve tvaru x ve vysokém lesku. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata, dekoruje jej celkem osm diamantů o celkové hmotnosti 0,220 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata IZBR236R

Elegantní prsten vyrobený z červeného 14karátového zlata. Obruč prstenu má podobu spojených hladkých kuliček ozdobených devíti jiskřivými diamanty s celkovou hmotností 0,140 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka ozdoby prstenu je 3 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z červeného zlata Salwa IZBR301R

Neodolatelný prsten vystlaný šumivými diamanty, které jako bublinky v šampaňském zpívají ódu této nádheře. Je vyroben ze 14karátového červeného zlata, dekoruje jej celkem padesát diamantů o celkové hmotnosti 0,110 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten se smaragdem Clarisse IZBR181S

Prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Zdobí ho centrální kámen smaragd s hmotností 0,440 ct a deset třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,030 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 11 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s ametystem IZBR192

Skvostný prsten vyrobený ze čtrnáct karátového žlutého zlata. Dekoruje ho čtrnáct briliantů s celkovou hmotností 0,040 ct, barvou H, čistotou SI1 a centrální přírodní kámen ametyst s hmotností 6,950 ct. Šířka ozdoby prstenu je 16,5 mm a její výška je 8 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s mašličkou IZBR235

Něžný prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata. Obruč prstenu má podobu spojených hladkých kuliček s dominantní ozdobou ve tvaru mašličky vykládané šesti jiskřivými diamanty s celkovou hmotností 0,030 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka ozdoby prstenu je 3 mm. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s rubínem Loyola IZBR181R

Prsten vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Zdobí ho centrální kámen rubín s hmotností 0,580 ct a deset třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,040 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 11 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s tanzanitem Lilwenn IZBR181AT

Prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Zdobí ho centrální kámen tanzanit s hmotností 0,590 ct a deset třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,030 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka ozdoby prstenu je 11 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s tanzanitem Marnie IZBR231T

Okouzlující prsten vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Zdobí ho centrální kámen tanzanit s hmotností 0,180 ct a šestnáct briliantů o celkové hmotnosti 0,070 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky je 3,5 mm a její výška je 3,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten na nohu nekonečno 9DM0035

Výjimečný prsten z bílého zlata na nohu. Ozdobou prstenu je ležící osmička doplněná patnácti zářivými brilianty s čirostí SI1 a barvou H, jejichž celková hmotnost je 0,044 ct. Šířka ozdoby je 4 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten s tanzanitem Genna IZBR186

Nádherný tanzanitový prsten s diamanty vyrobený z bílého 14karátového zlata, kde linie prstenu v sobě uzavírají kvalitně čtyřnásobně uchycený elipsovitý drahokam tanzanit dekorovaný z obou stran trojicí briliantů. Celková hmotnost briliantů je 0,100 ct s barvou H a čistotou SI1, hmotnost tanzanitu je 0,480 ct. Šířka ozdoby prstenu je 6 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata KU444A

Elegantní prsten, který nadchne svým detailním vypracováním a získá si Vás svým velkolepým diamantovým leskem. Je vyroben z bílého 14karátového zlata, dekoruje ho celkem až sedmdesát tři třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,180 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata Ardiente KU212APR

Třpytivé diamanty rozehrají svou duhovou rapsodii při každém ladném pohybu Vaší milované bytosti. Prsten z kolekce Ardiente white je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Má hvězdičkový tvar, kde střed dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant. Celková hmotnost je 0,160 ct s barvou H a čistotou SI. Šířka korunky je 7 mm a výška korunky je 4 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten Suzzi 0,060 ct CSBR60

Něžný zásnubní prsten s diamantem Suzzi je vyroben ze 14karátového kombinovaného zlata. Centrální ozdobou je diamant uložený mezi liniemi z bílého zlata. Průměr diamantu je 1 x 2,5 mm, celková hmotnost 0,060 ct, barva H a čistota SI. Velikost prstenu si vyberte z nabízených rozměrů. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů.

Diamantový prsten z bílého zlata KU439A

Oslnivý prsten, který Vás dostane svým duhovým leskem, který vychází z dokonale vybroušených diamantů. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata, zdobí ho až sto dvacet sedm briliantů o celkové hmotnosti 0,470 ct, barvě H a čirosti SI1. Šířka korunky čtvercového tvaru je 10 mm a její výška je 7,8 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten z bílého zlata Virgee KU534A

Stylový prsten ve tvaru kostky, který Vás dostane svým třpytivým leskem, který vychází z dokonale vybroušených diamantů. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata, zdobený jedenácti brilianty s celkovou hmotností 0,150 ct, barvou H a čirostí SI1. Šířka korunky čtvercového tvaru je 7 mm a výška je 3,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,070 ct Infinity KU164

Prsten z kolekce Infinity je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata má jedinečný design posetý diamanty a jeho nekonečné kráse žádná žena neodolá. Tvar ležaté osmičky je dekorován kvalitně osazenými osmnácti diamanty ve dvou liniích o průměru 9 x 1,00 mm a 9 x 0,80 mm s celkovou hmotností 0,070 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí SI a barvou H - I. Šířka ozdoby prstenu je 15 mm a výška ozdoby je 7 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, ...

Diamantový prsten 0,160 ct Emelly DB0062

Diamanty jsou luxus, který si žena zaslouží. Nechte se okouzlit jejich záplavou s prstenem Emelly, který je dekorován až pětatřiceti brilianty o celkové hmotnosti 0,160 ct, barvě W a čirosti SI1. Okouzlí také dvoubarevným tónováním žlutého a bílého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,480 ct Katelynn KU650A

Velkolepý kousek plný šumivých briliantů, který si zaručeně zaslouží obdivné pohledy okolí. Dekoruje ho padesát kvalitně uchycených briliantů a celkovou hmotností 0,480 ct, s barvou HI a čirostí P1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s topasem Neveah IZBR192BT

Nádherný topas blankytné barvy zasazený do hojnosti čtrnácti drobných jiskřících diamantů. Na Vaší ruce bude tento klenot zářit magickou čistotou. Hmotnost topasu je 9,300 ct. Celková hmotnost diamantů je 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten 0,210 Bebe IZBR394

Neobyčejný šperk, který Vás zahrne plnými hrstmi jisker a lesku. Elegantní vlnovkové prolínající se linie prstenu dekoruje šestačtyřicet jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,210 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Diamanty mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,470 ct Adalene DB0091

Diamanty jsou, a navždy budou, prostě neodolatelné. Proto se nechte okouzlit jejich třpytem s prstenem Adalene, jehož dokonalý tvar dekoruje sto třicet osm skvostných briliantů o celkové hmotnosti 0,470 ct, barvě W a čirosti VS1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s topasem Beauté KU440

Nádherný blankytný topas vsazený do výjimečného diamantového prstenu vyrobeného ze 14karátového žlutého zlata. Centrální kámen topaz s hmotností 5,180 ct a průměrem 10 mm obklopují po stranách linie celkem dvaceti osmi zářivých briliantů o celkové hmotnosti 0,100 ct, barvě H a čistotě SI1. Výška korunky kulatého tvaru je 6,2 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,070 ct Kaliope KU185

Kaliope je luxusní šperk ze 14 karátového kombnovaného zlata. Průměr diamantů je 13 x 1,00 mm, jejich celková hmotnost je 0,070 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou Hi. Délka záhnědy je 10 mm s celkovou hmotností 1,500 ct. Šířka dekorace prstenu je 20 mm a její výška je 6 mm. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Unikátní klenot, který si zamilují zejména extravagantní ženy pro svou designovou dokonalost. Hrdě se předvádí svým smyslem pro detail a jiskř...

Diamantový prsten z bílého zlata KU445A

Zářivá nádhera v podání znamenitého zásnubního prstenu, kde třpytivé diamanty rozehrávají svou duhovou rapsodii. Je vyroben ze žlutého 14karátového zlata, dekoruje ho až třiatřicet třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,280 ct, barvě H a čistotě SI1. Šířka korunky prstenu je 6,8 mm a její výška je 4 mm. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten 0,190 Amberly IZBR340

Neobyčejný šperk, který Vás zahrne plnými hrstmi jisker a lesku. Elegantní linie dekoruje osmdesát jedna jiskřivých diamantů s celkovou hmotností 0,190 ct, barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten s tanzanitem Christine IZBR096T

Úžasná kombinace zářivého tanzanitu a diamantů v osazení ze 14karátového bílého zlata. Ozdobou prstenu je centrální kámen tanzanit s hmotností 0,130 ct s celkem čtrnácti zářivými diamanty s celkovou hmotností 0,050 ct, barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 6 mm. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů.

Diamantový prsten z bílého zlata Majori KU555A

Majori je kousek, který bude oblíbený díky své jednoduché kráse a jedinečnosti. Je vyroben z bílého 14karátového zlata, dekoruje ho šedesát šest třpytivých diamantů s celkovou hmotností 0,140 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý diamantový prsten 0,340 ct Viven IZBR347

Vychutnejte si elegantní diamantový prsten Viven v nadčasovém designu, dekorovaný linií třinácti šumivých diamantů s celkovou hmotností 0,340 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z našich dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Diamantový prsten 0,090 ct Magic Moment white KU203A

Třpytící se skvost na vašem prstě vám připomene, že žijete úžasný život, po boku Vašeho vysněného muže. Diamantový prsten z kolekce Magic Moment je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Tvoří ho kulatá korunka zdobená po celém povrchu diamanty. Rozměry diamantů jsou 1 x 1,20 mm, 25 x 0,080 mm spolu o celkové hmotnosti až 0,090 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou Hi. Průměr korunky je 7 mm, výška korunky je 4,5 mm. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantov...

Diamantový prsten Magic Moment 0,090 ct KU203

Třpytící se skvost na vašem prstě vám připomene, že žijete úžasný život, po boku Vašeho vysněného muže. Diamantový prsten z kolekce Magic Moment je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Tvoří ho kulatá korunka zdobená po celém povrchu diamanty. Rozměry diamantů jsou 1 x 1,20 mm, 25 x 0,080 mm spolu o celkové hmotnosti až 0,090 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou Hi. Průměr korunky je 7 mm, výška korunky je 4,5 mm. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamanto...