Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Deuter trek lite 300

Nalezeno:    5 produktů

Spací pytel Deuter Trek Lite +8° Cobalt

Lehký spací pytel, který je malý ale i přes to nabízí příjemné pohodlí.Ideální pro pobyt v chatách a táboření v létě nebo v teplejším období.

Spací pytel Deuter Trek Lite +3° Fire

Lehký spací pytel, který je malý ale i přes to nabízí příjemné pohodlí.Ideální pro pobyt v chatách a táboření za chladnějších letních nocí.

Spací pytel Deuter Trek Lite -2° Stříbrná

Lehký spací pytel, který je malý ale i přes to nabízí příjemné pohodlí.Ideální pro pobyt v chatách a táboření, kdy se teploty pohybují okolo 0°C.

Spací pytel Deuter Trek Lite SQ 0° Titan

Lehký spací pytel, který je malý ale i přes to nabízí příjemné pohodlí.Ideální pro pobyt v chatách a táboření za chladnějších letních nocí. Model SQ je kempingový specialista s funkční kapucí a obdélníkovým tvarem pro větší volnost pohybu v oblasti nohou.

Deuter batoh speed lite 10 spring-anthracite

Deuter batoh speed lite 10 spring-anthracite - DEUTER batoh speed lite 10 spring-anthracite Ultralehký batoh se zádovým systémem s odvětráváním Ultralehký batoh DEUTER Speed Lite 10 disponuje mimo jiné zádovým systémem s odvětráváním. Tento batoh na kolo je ideální pro kratší výlety. Sportovní provedení ocení každý nadšene...