Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detske svitidlo 30112 55 10

Nalezeno:    7 produktů

Massive 30112/55/16 dětské stropní svítidlo

Roztomilé dětské stropní svítidlo s motivem človíčka letícího v balónu, které je jako stvořené pro umístění do veselého dětského pokoje. Svítidlo obsahuje dvě patice typu E27 pod skleněným krytem balónu o maximálním výkonu 60 W pro žárovky nebo úsporné zářivky.

dětské přisazené stropní svítidlo Philips 30112/55/16 - mix barev

Pojďme na výlet. Stropní svítidlo myKidsRoom Monty značky Philips vypadá jako horkovzdušný balón, který brázdí oblohu s cestujícími v koši. Svítidlo Monty je vyrobeno z kvalitního skla a materiálů bezpečných pro děti a nádherně zhmotňuje představu létání.

Massive Dětské svítidlo 40229/55/10

Dětské závěsné svítidlo ve tvaru dráčka z řady Kiko jenž je určená pro děti a klade si za cíl zútulnit dětské pokoje a také do nich vnést více zábavy a stimulovat děti k účasti na různých činnostech.

Massive 40204/55/10 závěsné svítidlo ROCKY

Stropní závěsné dětské veselé svítidlo s motivem rakety je vhodné především k osvětlení dětských pokojů. Využívá obyčejnou žárovku v patici E27 o maximálním příkonu 60 W, kterou lze nahradit úspornou žárovkou. Dodáváno včetně jedné úsporné kompaktní zářivky 18 W.

Philips Massive Fairy 40279/55/16 - VYSTAVENÝ KUS - DOPRAVA OD 49,- Kč (ZÁSILKOVNA.CZ)

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o poslední kus, který byl vystaven na prodejně. Chybí originální krabice, má drobné kosmetické vady. Jedná se o škrábance pod rukou, na hlavě a uvnitř objímky. Jsou vidět pouze při podrobném zkoumání. Pokud bude světlo zavěšeno u stropu, z podlahy není vidět. Pořiďte si toto skvělé světlo do dětského pokojíku za totálně výprodejovou cenu hluboko pod nákupní ...