Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detske spolecenske hry

Nalezeno:    37 produktů

Kostky HRACÍ bílé 16 mm 6 ks

HRA V KOSTKY 16mm *SPOLEČENSKÉ HRY* Šest těžkých kostek bílé barvy, s kterými si zahrajete mnoho zajímavých a zábavných her včetně hazardních.Hra je určená minimálně pro 2 hráče.Rozměry balení: 10 x 15 cm,kostka měří cca 2 x 2 cm.Hračka není vhodná pro děti do 3 let.Cena je uvedena za 1 balení hračky.-as-

Hra magnetická Člověče nezlob se

Hra magnetická Člověče nezlob se *SPOLEČENSKÉ HRY*Člověče, nezlob se! je klasická stolní hra, kterou zajisté nemusíme představovat.Nyní si Člověče můžete zahrát i na cestách, protože všechny figurky jsou magnetické a na hrací desce pěkně drží. Hra je v malé praktické krabičce, která se dobře převáží. Hra obsahuje: 16 magnetických figurek ve 4 barvách, 2 hrací kostky, magnetický herní plán (12 x 12 cm) a pravidla hry v českém a slovenském jazyce.Hračka není vhodná pro děti do 3 let.cena je uvede...

PIATNIK Hra TRICKY TRACKS *SPOLEČENSKÉ HRY*

***Společenská logická hra (hlavolam) TRICKY TRACKS od Piatniku pro děti v češtině.Budování kolejí může být zábava i na tak drobném prostoru jaký nabízí dětská hra Tricky Tracks. Hráči zde mají za pomoci šikovného umísťování destiček s kolejemi propojovat stejně barevné stanice, a to co nejdelší možnou trasou. Hra se odehrává na společné hrací desce, na níž je po obvodu vyobrazeno osm barevných stanic a prostor pro přiložení čtyř destiček s kolejemi uprostřed. Každý z hráčů navíc vlastní bodova...

Essen

V deskové hře Essen se hráči stávají vystavovateli a prodejci na světoznámém veletrhu deskových her v německém Essenu. Hráči umisťují své prodejce, propagují své hry, vydělávají a sklízejí nadšení hráčů - geeků. Každá hrací deska je tématicky laděna pro jiný typ herního vydavatele: eurogames, ameritrash, válečné hry, RPG (příp. z rubu další - (abstraktní hry, dětské hry, společenské hry či LARPy). Spojením dvou sad této hry můžete hrát Essen až 8 hráčů. Hra je v angličtině....

Dětské prší - zvířátka ZOO - neuveden

Dětské prší - zvířátka ZOO - neuveden Dětské karty pro hru zvanou "Prší" s obrázky zvířátek ZOO ilustrované paní Vendulou Hegerovou. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Mariáš, Canasta, Prší od Bonaparte naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Dětské tričko Člověče, nezlob se!

Potisk nejoblíbenější společenské hry Člověče, nezlob se! Takhle deskovka je prostě klasika.. Pro kluky i pro holky, 100% bavlna, gramáž 150 g/m2

Memonimo + Mistloop + Chicken Run Game Set (3 v 1)

Sada her Memonimo + Mistloop + Chicken Run Game Set (3 v 1) obsahuje 3 dětské společenské hry v jednom balení. Balení obsahuje kartonové pexeso se zvířátky z celého světa, karetní hru Černý Petr v podobě rybky Piraňa a zábavnou společenskou hru Kuřátka, na jejímž začátku si musí dítě složit hrací plán z 10 kousků puzzle. Cílem této hry je jako první přejít hrací plán a dostat se na jeho konec - tedy na poslední políčko. Hry rozvíjejí u dětí postřeh, soutěživost a hravou formou je seznamují s ba...

Dětské body krátký rukáv BIO Člověče, nezlob se!

Potisk nejoblíbenější společenské hry Člověče, nezlob se! Takhle deskovka je prostě klasika.. Přírodní dětské body značky BABYBUGZ. Vyrobeno z certifikované BIO bavlny. Fair trade. 200 g/m², nebělená a přírodní, body se 3 patentky stejné barvy bez niklu.

Dětské body dlouhý rukáv BIO Člověče, nezlob se!

Potisk nejoblíbenější společenské hry Člověče, nezlob se! Takhle deskovka je prostě klasika.. Kojenecké body s dlouhým rukávem, 100% certifikovaná organická bavlna, gramáž 200gms, u nohou zapínání na patenky bez příměší niklu.

Dětské body krátký rukáv premium Člověče, nezlob se!

Potisk nejoblíbenější společenské hry Člověče, nezlob se! Takhle deskovka je prostě klasika.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části.

Think of me - Pexeso s výukou angličtiny, 36 kartiček v krabičce - neuveden

Think of me - Pexeso s výukou angličtiny, 36 kartiček v krabičce - neuveden • Dětské pexeso s výukou angličtiny na 36 kartičkáchrozměry: kartička - 6,8 x 6,8 cm, krabička – 7 x 9 x 5 cmrozměr: 7 x 9 cm z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Pexesa | Vzdělávací pexesa od Presco Group naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Krteček - kvarteto - neuveden

Krteček - kvarteto - neuveden Dětské karty pro hru zvanou "Kvarteto" s obrázky oblíbeného Krtečka - od ilustrátora Zdeňka Milera.Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Kvarteto od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Mikeš - kvarteto - neuveden

Mikeš - kvarteto - neuveden Dětské karty pro hru zvanou "Kvarteto" s obrázky z večerníčků - od ilustrátora Josefa Lady.Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Kvarteto od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Pexeso s výukou AJ Kouzelná školka - neuveden

Pexeso s výukou AJ Kouzelná školka - neuveden • Dětské pexeso s výukou angličtiny na 36 kartičkáchrozměry: kartička - 6,8 x 6,8 cm, krabička – 7 x 9 x 5 cmrozměr: 7 x 9 cm z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Pexesa | Vzdělávací pexesa od Presco Group naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Černý Petr Krtek - Zdeněk Miler

Černý Petr Krtek - Zdeněk Miler Dětské karty pro hru zvanou "Černý Petr" s obrázky Krtečka - od ilustrátora Zdeňka Milera.Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Černý Petr od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Černý Petr Štěňátko - Zdeněk Miler

Černý Petr Štěňátko - Zdeněk Miler Dětské karty pro hru zvanou "Černý Petr" s obrázky štěňátka od ilustrátora Zdeňka Millera.Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Černý Petr od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Želvy Ninja - puzzle Poster XL 180 dílků - neuveden

Želvy Ninja - puzzle Poster XL 180 dílků - neuveden Dětské Poster puzzle XL, 180 dílků. Velikost složeného obrázku 47x66 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | Maxi puzzle od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Kočičky s klubíčky - puzzle Panoramic 15 - neuveden

Kočičky s klubíčky - puzzle Panoramic 15 - neuveden Dětské puzzle Panoramic, 150 dílků. Velikost složeného obrázku 66x23 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | 24 - 999 dílků od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Minnie & Mazlíčci - tvarované puzzle 25 - neuveden

Minnie & Mazlíčci - tvarované puzzle 25 - neuveden Dětské puzzle s tvarovaným rámem, 25 dílků. Velikost složeného obrázku 25x14,5 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | Deskové puzzle od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Princezna na vlásku - puzzle 24 dílků - neuveden

Princezna na vlásku - puzzle 24 dílků - neuveden Dětské puzzle, 24 dílků. Velikost složeného obrázku 26,4x18,1 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | 24 - 999 dílků od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Černý Petr - Krtek a jeho přátelé - neuveden

Černý Petr - Krtek a jeho přátelé - neuveden Dětské karty pro hru zvanou "Černý Petr" s obrázky Krtečka - od ilustrátora Zdeňka Milera.Krabička obsahuje i podrobný návod a karty mají na rubové straně mírně zdrsnělý povrch pro lepší manipulaci s nimi. z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Černý Petr od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Pohádkohraní - Kolektiv

Pohádkohraní - Kolektiv Pohádkové hry na dětskou párty Pohádkohraní je soubor těch nejlepších pohádkových her, hádanek a úkolů, se kterými si děti užijí spoustu zábavy. Obsahuje pohybové hry, hry na paměť a postřeh, hádanky nebo kvízové otázky, které prověří znalosti a důvtip. Skvěle se hodí na dětské párty nebo oslavy. Pohádkohraní je určeno dětem již od 3 let. Hra obsahuje: 200 karet s obrázky, 100 karet s návody na hry, 50 karet s háda...

Malý Princ Udělej mi planetu! - Antoine Bauza; Bruno Cathala

Malý Princ Udělej mi planetu! - Antoine Bauza; Bruno Cathala Rodinná společenská hra na motivy známé dětské knihy Malý princ. Cílem hráčů je postavit planetu z jednotlivých dílků jako jsou střed planety nebo její okraje. Není to však tak jednoduché, jak by se mohlo na první dojem zdát. Na dílcích jsou různé obrázky známé z ilustrací v knize, jako stromy, zvířata atd. a jedině vhodnou kombinací dílků při sestavování vlastní planety může hráč získat dostatečný počet bodů, aby hru mohl vyhrát. z k...

COOL GAMES Uskoč! - Kolektiv

COOL GAMES Uskoč! - Kolektiv Pozor na vyhladovělou dravou rybu. Skákejte z kamene na kámen a utečte šílené rybě. Hra, která rozvíjí dětské motorické dovednosti a byla schválena učiteli. Rozmístěte kameny po hrací ploše, skákejte z kamene na kámen a nesmíte se dotknout země, jinak ztratíte jeden svůj hrací kámen. Kdo poslední zůstane stát na kameni, vyhrává. Balení obsahuje elektronickou rybu, nafukovací hrací plochu, 12 hracích kamenů různých barev a tvarů a návod. Vyžaduje baterie 2x AA (LR06)...

TWISTER hra CZ čeština

Twister v češtině od Hasbra je obohacená verze velmi zábavné a celosvětově oblíbené společenské hry Twister, která je vhodná pro všechny dospělé a děti od 6 let věku. Twister to je dětská hra která vaše tělo zauzluje a zabaví ječtě víc! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své soupeře. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou,vyhrává! Tato pořádná hra protáhne vaše tělo, zauzluje všechny údy a podpoří dětskou soutěživost.Rozšířená česká verze hry (2 úkoly naví...

Kouzelná školka - Puzzle A4, 24 dílků - neuveden

Kouzelná školka - Puzzle A4, 24 dílků - neuveden • Dětské puzzle na podložce s 24 dílyrozměry: 29,7 x 21 cm – 24 dílkůrozměr: 21 x 30 cm z kategorie Společenské hry | Puzzle | Deskové puzzle od Presco Group naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Dino Princezny Neon puzle 100 XL dílků

Princezny - Neon puzle 100 XL dílků - neuveden Dětské puzzle ze 100 XL dílků, které ve tmě svítí. Velmi pěkný motiv z řady Disney - PRINCEZNY. z kategorie Společenské hry | Puzzle | Maxi puzzle od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Ledové království - Neon puzzle 100 XL dílků - neuveden

Ledové království - Neon puzzle 100 XL dílků - neuveden Dětské puzzle ze 100 XL dílků, které ve tmě svítí. Velmi pěkný motiv z řady Disney - FROZEN. z kategorie Společenské hry | Puzzle | Maxi puzzle od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Auta 2: Blesk McQueen - rámové puzzle 12 - neuveden

Auta 2: Blesk McQueen - rámové puzzle 12 - neuveden Dětské rámové puzzle s tvary, skládající se z 12 dílků. Velikost složeného obrázku 31x23 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | Deskové puzzle od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Dino Puzzle Krtek a ptáček 3x55 dílků

Krtek a ptáček - puzzle 3 motivy v balen - neuveden Dětské puzzle. 3 motivy v jednom balení 3x55 dílků. Velikost složeného obrázku 18x18 cm. z kategorie Společenské hry | Puzzle | 24 - 999 dílků od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Figurky ke společenským hrám Family Velké 16 ks v sáčku

Vytváříš si vlastní společenskou hru nebo se ti poztrácely figurky ze staré hry společenské hry ? Sáček obsahuje 16 plastových figurek z plastu, 4 kusy od 4 různých barev.Vyrobeno v České republice.Rozměry dětské hračky - panáček (v): 4cmBarvy v sáčku: žlutá, červená, modrá, zelenáMateriál: plastHračka je vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 balení hračky.-jšv--dm-

Chytrý písek - Bavte se s tekutým a oživlým pískem - Dorseyová Colleen, Kollmarová Gail E.

Chytrý písek - Bavte se s tekutým a oživlým pískem - Dorseyová Colleen, Kollmarová Gail E. Snadno tvarovatelný chytrý písek je velmi příjemný na dotek. Je to měkká a hebká hmota, umožňující dětem zdokonalovat se v jejich dovednostech. Podporuje zlepšení jemné motoriky prstů a rukou. Práce s kinetickým pískem je vzrušující, působí terapeuticky a redukuje stres. Dětské dlaně i prsty zakusí nečekaný zážitek, když z něj vytvoří nejrůznější obrazce a tvary – pyramidy, hrady, pláže, eskymáckou vesnic...

Hra CINK Extreme !

Společenská dětská postřehová hra (postřehovka) HALLI GALLI CINK EXTREME! od Piatniku pro děti v češtině.Cink Extreme! je další extrémně zábavná varianta známe společenské hry Cink! Oproti klasické varintě hry Cink si v této verzi musíte dávat pozor na mnohem více faktorů! Hráči postupně odkrývají své karty. Když se na stole objeví dvě stejné karty s ovocem, nebo zvířátko s jeho oblíbeným ovocem, musí rychle zacinkat na zvoneček. Kdo má rychlé reakce, získá karty protihráčů. Vyhrává ten hráč, k...

MONOPOLY hra CZ k 80.výročí retro styl

Monopoly k 80. výročí své existence - Speciální edice! Tato retro edice připomíná figurky, hrací plochu a další součásti této světově nejúspěšnější společenské hry, v historickém provedení. Zkuste si zahrát Monopoly v retro stylu!Monopoly - společenská desková stolní hra na rychlé obchodování s nemovitostmi. Projdi herní plán a nakup co nejvíce lukrativních nemovitostí dříve, než ti je vyfoukne některý ze tvých protihráčů. Následně je prodávej za cenu, kterou si ty sám určíš, smlouvej, dohaduj ...

Piatnik Rybolov - cestovní hra

Hra je určená pro dva a více hráčů, a je možné jí použít i jako hry vyloženě cestovní. Obsah hry: 1 rybníček s otáčivou hladinou 8 rybiček 3 rybářské pruty 1 pravidla hry. Cíl hry: Vítězí hráč, který nalovil nejvíce ryb, respektive zístal nejvíce bodů. Příprava hry: Rybičky vložíme do otvorů v rybníčku, a natáhneme pero mechanismu, který rybníčkem otáčí. Mechanismus natahujeme kolíčkem na okraji rybníčku. Otvory slouží k uložení rybářských prutů. Průběh hry: 1) Soutěžní rybolov (pro 2 hráče) O...

Puzzle baby, 24, 48 a 100 dílků - Kolektiv

Puzzle baby, 24, 48 a 100 dílků - Kolektiv Puzzle doslova pro celou rodinu. Vybere si mezi nimi každý. Předškoláci se mohou bavit s veselými ilustrovanými obrázky, nebo se mohou učit poznávat různé věci a zvířátka. Školní děti si mohou postavit puzzle s roztomilými fotografiemi zvířátek a dospělí si přijdou na své při stavbě obrázků například ze zajímavých koutů světa. Dětské puzzle roztomilých obrázků ze světa zvířátek. Rozměr obrázku: 27,5 x 24 cm. NETŘÍDĚNO, na výběr z 5 druhů po 24, 48 neb...

Příběhy včelích medvídků Brumda - Kolektiv

Příběhy včelích medvídků Brumda - Kolektiv Brumda je plyšový tmavý čmelák z plyše s tmavými vlásky v červeno-hnědém pruhovaném oblečku s tmavýma hnědýma botama. Tento pěkný plyšový čmeláček je vhodný i pro nejmenší děti - pro miminko. Jednoho jarního dne se na louce v chaloupce narodili dva čmeláččí kluci - Čmelda a Brumda. Včelí medvídci rádi poslouchají maminku a ostatní přátele na louce, ale někdy se to nepovede a je z toho pěkná polízanice.Když Brumda a Čmelda trochu povyrostou, vydají se d...