Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detske hodinky v plastu secco

Nalezeno:    10 produktů

Secco DPPA-003

Dětské náramkové hodinky Secco DPPA-003 s analogovým zobrazením času. Mají kulaté plastové pouzdro a pohodlný řemínek, který je vyrobený z plastu. Ciferník má arabské číslice i indexy. Hodinky jsou poháněné bateriovým strojkem Quartz. Odolné proti vodě během plavání.

Secco S K133-2

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv dětské stavebnice a stříbrné indexy v podobě arabskcýh číslic. Potěšte svoji ratolest praktickým dárkem a zároveň i stylovým doplňkem.

Secco S K133-3

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv dětské stavebnice, stříbrné indexy v podobě arabskcýh číslic a jsou vybaveny koženým řemínkem potaženým látkou. Potěšte svoji ratolest praktickým dárkem a zároveň i stylovým doplňkem.

Secco S K133-6

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv dětské stavebnice, stříbrné indexy v podobě arabskcýh číslic a jsou vybaveny červeným koženým řemínkem potaženým látkou. Potěšte svoji ratolest praktickým dárkem a zároveň i stylovým doplňkem.

Secco S K133-9

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv dětské stavebnice, stříbrné indexy v podobě arabských číslic a jsou vybaveny červeným koženým řemínkem potaženým látkou. Potěšte svoji ratolest praktickým dárkem a zároveň i stylovým doplňkem.

Secco S K116-4

Pěkné dětské hodinky vyrobené pod značkou Secco, které mají řemínek z umělé kůže v zelené barvě. Přehledný ciferník v kovovém pouzdře je dobře čitelný a bude skvělým praktickým doplňkem.

Secco S K126-1

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv závodní formule, indexy v podobě arabskcýh číslic a jsou vybaveny černo-bílým koženým řemínkem. Tento model by neměl chybět na zápěstí žádného malého závodníka.

Secco S K126-3

Dětské hodinky značky Secco, které mají na ciferníku motiv závodní formule, indexy v podobě arabskcýh číslic a jsou vybaveny černo-červeným koženým řemínkem. Tento model by neměl chybět na zápěstí žádného malého závodníka.

Secco S K106-8

Pěkné dětské hodinky zančky Secco s tmavě modrým řemínkem, třeba právě pro malé školáky, kteří se do školy teprve chystají, nebo už jí nějakou dobu navštěvují. Veselé provedení v příjemných barvách jistě potěší každé dítko.

Secco S K126-6

Dětské hodinky značky Secco, které mají na červeném ciferníku motiv závodní formule, indexy v podobě arabskcýh číslic a jsou vybaveny bílo-červeným koženým řemínkem. Tento model by neměl chybět na zápěstí žádného malého závodníka.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: