Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detska zaclona

Nalezeno:    5 produktů

Albani Dětská záclona Statek, 140 x 245 cm

Udělejte pokojíček vašich dětí originální se značkou Albani! Záclona se slepičkami, traktory a stromy se postará o tu nejoriginálnější a nejpohodovější atmosféru v každém dětském pokoji. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu.

Albani Dětská záclona Motýli, 140 x 245 cm

Udělejte pokojíček vašich dětí originální se značkou Albani! Pomůže vám k tomu záclona s barevnými a veselými motýli, kteří se postarají o tu nejpohodovější atmosféru a dobrou náladu v pokoji. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu.

Albani Dětská záclona Spring, 140 x 245 cm

Udělejte pokojíček vašich dětí originální se značkou Albani! Pomůže vám k tomu záclona s příjemným a veselým motivem s ptáčky a motýli, který se postará o tu nejpohodovější atmosféru a dobrou náladu v pokoji. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost této záclony.

Albani Dětská záclona Princezna červená, 140 x 245 cm

Dětský závěs Princezna se hodí do každého dětského pokoje. Díky krásným motivům potěší každou ratolest a pokoji dodá příjemnou atmosféru. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu. Oživte každé okno Vašeho domova se značkou Albani!

Albani Dětská záclona Sovy, 140 x 245 cm

Dětský závěs Sovy se hodí do každého dětského pokoje. Díky krásným motivům potěší každou ratolest a pokoji dodá příjemnou atmosféru. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu. Oživte každé okno Vašeho domova se značkou Albani!