Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Denisa kasl kollmannova

Nalezeno:    3 produkty

Denisa Kasl Kollmannová: Zveřejněné soukromí

Utváření obrazu soukromého života politiků v médiích

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

GRADA Public relations

Aniž si to uvědomujeme, s public relations, s jejich účinky a vlivy se potkáváme téměř na každém kroku. Public relations ovlivňuje naše názory a postoje, náš životní styl, prostupují naší každodenností a velmi často formují prostředí, které nás obklopuje. Nabízíme vám proto komplexní a u nás dosud v takovém rozsahu nezpracované odborné pojednání o jedné z významných součástí marketingu a marketingových komunikací. Ladislav Kopecký zprostředkovává své osobní zkušenosti z působení v různých mark...

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Zveřejněné soukromí - Denisa Kasl Kollmannová,

Zveřejněné soukromí - Denisa Kasl Kollmannová, z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie od Centrum pro studium demokracie naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Public relations - Denisa Kasl Kollmannová

Public relations - Hejlová Denisa Na českém trhu dosud chyběla podobně komplexní a moderně pojatá publikace z oboru PR, s případovými studiemi, zaměřená na domácí podmínky. Je určená studentům VŠ, pracovníkům PR, tiskovým mluvčím. Představuje teoretické přístupy, popisuje specifické oblasti PR i jejich etické a legislativní hranice. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!