Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Darkovy balici papir

Nalezeno:    123 produktů

Dárkový balicí papír Mopsík 50x70 cm + visačka

Balicí papír Mopsík Každý dárek si zaslouží originální obal. Zabalit ho můžete do veselého balicího papíru Mopsík, ke kterému navíc dostane visačku ve stejném designu. Materiál: Papír, karton Rozměr: 50 x 70 cm Obsah balení: balicí papír + visačka

Maileg Dárkový balící papír Car & Harlekin Autíčka, multi barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Car & Harlekin Autíčka, multi barva, papír. Přemýšlíte jak hezky zabalit dárek? S péčí, láskou a vtipem, ať obdarovaní hned vědí, že je máme rádi. Navíc i sám obal může být zároveň dárkem. A právě papírový balící papír od Maileg bude tou správnou volbou. Vybrat si můžete ze dvou motivů. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Dárkový balící papír Car & Harlekin Harlekýn, multi barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Car & Harlekin Harlekýn, multi barva, papír. Přemýšlíte jak hezky zabalit dárek? S péčí, láskou a vtipem, ať obdarovaní hned vědí, že je máme rádi. Navíc i sám obal může být zároveň dárkem. A právě papírový balící papír od Maileg bude tou správnou volbou. Vybrat si můžete ze dvou motivů. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Dárkový balící papír Harlekin multi, multi barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Harlekin multi, multi barva, papír. Lámete si hlavu, jak zabalit dárek tak, aby nejen potěšil, ale zároveň, aby dotyčný nikdy na dáreček nezapomněl? Tak jako šaty dělají člověka, obal ovlivňuje vnímání dárku. Rulička je po 10 m, šířka 55 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Dárkový balící papír Angel & Gold flower Angel, multi barva, zlatá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Angel & Gold flower Angel, multi barva, zlatá barva, papír. Lámete si hlavu, jak zabalit dárek tak, aby nejen potěšil, ale zároveň, aby dotyčný nikdy na dáreček nezapomněl? Tak jako šaty dělají člověka, obal ovlivňuje vnímání dárku. Vybrat si můžete ze dvou motivů. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Dárkový balící papír Angel & Gold flower Gold flower, multi barva, zlatá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Angel & Gold flower Gold flower, multi barva, zlatá barva, papír. Lámete si hlavu, jak zabalit dárek tak, aby nejen potěšil, ale zároveň, aby dotyčný nikdy na dáreček nezapomněl? Tak jako šaty dělají člověka, obal ovlivňuje vnímání dárku. Vybrat si můžete ze dvou motivů. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Maileg Dárkový balicí papír Maileg Happy Day - 10m, multi barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balicí papír Maileg Happy Day - 10m, multi barva, papír. Slaví vaše dítko narozeniny? Udělejte mu radost nejen dárečky, ale i jejich obalem. Balicí papír od dánské značky Maileg s roztomilými králíčky a myškami pro něj bude možná důležitější než samotný dárek. Papír zdobí postavičky a hračky Maileg v pastelových barvách, nápisy Happy Birthday a narozeninové vlaječky. Role 10 m, šířka 55 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

IB LAURSEN Dárkový balící papír Sand stripe - 10 m, bílá barva, hnědá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | IB LAURSEN Dárkový balící papír Sand stripe - 10 m, bílá barva, hnědá barva, papír. V jednoduchosti je krása! Zabalte dáreček pro své milované do vkusného papíru značky IB Laursen. Krásné hnědé proužky potěší (nejen) všechny pány. Popuste uzdu kreativitě a dopřejte obdarovaným radost nejen z dárku, ale i z perfektního obalu. Papír skvěle vynikne především s využitím přírodního provázku. Cena je uvedena za roli o šířce 10 m. Výška: 52,5 cm za skvělé ceny na Bellarose...

Maileg Dárkový balící papír Harlekin blue 70 cm, modrá barva, zelená barva, multi barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Maileg Dárkový balící papír Harlekin blue 70 cm, modrá barva, zelená barva, multi barva, papír. Protože se vánoce kvapem blíží, tak je nejvyšší čas zamyslet se, do čeho letos dárky zabalit. Pro nápadité a krásné balení toho moc nepotřebujete. Postačí třeba tento krásný barevný papír od oblíbené dánské značky Maileg. Rulička je po 10 m, šířka 70 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Dárkový balicí papír Red Stripes - 10 m, červená barva, bílá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | IB LAURSEN Dárkový balicí papír Red Stripes - 10 m, červená barva, bílá barva, papír. V jednoduchosti je krása! Zabalte dáreček pro své milované do stylového minimalistického papíru značky IB Laursen. Krásné tmavě červené proužky potěší všechny, kdo upřednostňují čistý vzhled před vánočními motivy. Popuste uzdu kreativitě a dopřejte obdarovaným radost nejen z dárku, ale i z perfektního obalu. Papír skvěle vynikne především s využitím přírodního provázku. Cena je uve...

IB LAURSEN Dárkový balicí papír Green Stripes - 10 m, zelená barva, bílá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | IB LAURSEN Dárkový balicí papír Green Stripes - 10 m, zelená barva, bílá barva, papír. V jednoduchosti je krása! Zabalte dáreček pro své milované do stylového minimalistického papíru značky IB Laursen. Krásné tlumené zelené proužky potěší všechny, kdo upřednostňují čistý vzhled před vánočními motivy. Popuste uzdu kreativitě a dopřejte obdarovaným radost nejen z dárku, ale i z perfektního obalu. Papír skvěle vynikne především s využitím přírodního provázku. Cena je u...

IB LAURSEN Dárkový balicí papír Let it Snow - 10 m, šedá barva, bílá barva, papír

+ kód ONADNES2017 na -20 % | IB LAURSEN Dárkový balicí papír Let it Snow - 10 m, šedá barva, bílá barva, papír. Tento krásný balící papír bude tím pravým obalem pro letošní vánoční dárky. Že šedá není barva Vánoc? Kdepak! Dánská značka Ib Laursen vás přesvědčí o opaku. Šedý papír s bílými puntíky, hvězdičkami a nápisem Let it Snow totiž vytvoří z vašich dárků stylově zabalené poklady! A pokud jej doplníte ještě o přírodní provázek či lýko a štítek se jménem, dokonalé dílo je hned na světě. Každ...

Dárkový balicí papír "Barbie" - délka 200 cm a šířka 70 cm

Balící papír Barbie - 2m x 70cm Do tohoto krásného balícího papíru zabalíte každý dárek k narozeninám snadno.

Papír dárkový balicí 150x70cm

Dárkový balicí papír je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí role 500x70cm

Dárkový balicí papír je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí červený 150x70cm

Dárkový balicí papír červený je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí oranžový 150x70cm

Dárkový balicí papír oranžový je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí modrý 150x70cm

Dárkový balicí papír modrý je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí světle modrý role 150x70cm

Dárkový balicí papír světle modrý je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí červeno černý role 150x70cm

Dárkový balicí papír červeno černý je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí s růží role 150x70cm

Dárkový balicí papír s růží je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí černo bílý role 500x70cm

Dárkový balicí papír černo bílý je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí s růžemi role 500x70cm

Dárkový balicí papír s růžemi je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí role 500x70cm I

Dárkový balicí papír I je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí pískový role 500x70cm

Dárkový balicí papír pískový je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí zlato hnědý 150x70cm

Dárkový balicí papír zlato hnědý je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí růžový s panenkou 150x70cm

Dárkový balicí papír růžový s panenkou je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 150x70cm.

Papír dárkový balicí oranžový s květinami 500x70cm

Dárkový balicí papír oranžový s květinami je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí zelený s květinami 500x70cm

Dárkový balicí papír zelený s květinami je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí s pruhy 500x70cm

Dárkový balicí papír s pruhy je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm VIII

Dárkový balicí papír barevný VIII je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm IX

Dárkový balicí papír barevný IX je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm X

Dárkový balicí papír barevný X je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm

Dárkový balicí papír barevný je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm I

Dárkový balicí papír barevný I je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm II

Dárkový balicí papír barevný II je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm III

Dárkový balicí papír barevný III je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm IV

Dárkový balicí papír barevný IV je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm V

Dárkový balicí papír barevný V je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.

Papír dárkový balicí barevný role 500x70cm VI

Dárkový balicí papír barevný VI je skvělý a praktický pomocník, který Vám pomůže při balení všech dárků pro Vaši rodinu či přátele. Rozhodně by neměl chybět ve Vaší domácnosti, jistě ho vhodně využijete. Rozměr role 500x70cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: