Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damsky naramek guess

Nalezeno:    77 produktů

Náramek dámský GUESS UBB21792 zlacený

Luxusní pevný náramek Guess s PVD úpravou v barvě růžového zlata, připomínající opasek s třpytivými krystaly a logem.

Náramek dámský GUESS UBB81339-L

Luxusní náramek Guess ve stříbrné barvě ozdoben hlavou pantera a třpytivými krystaly.

Náramek Guess UBB51440

Dámský náramek Guess. Stříbrná bižuterie. S přivěskem ve tvaru srdce.

Náramek Guess UBS51406

Dámský náramek Guess. Barva zlatá. Přívěšek srdíčko s kamínky.

Náramek Guess UBB11459

Dámský náramek GUESS z obecného kovu bez niklu v barvě žlutého zlata. Délka:19 cm

Náramek Guess UBB51426

Dámský náramek Guess. Stříbrná bižuterie. S kulatým přívěskem, uprostřed písmeno G, posázený rakouským křišťálem.

Náramek Guess UBB51449

Dámský náramek Guess. Barva stříbrná. Přívěsek srdíčko barvy růžového zlata s kamínky.

Náramek Guess UBB61012-S

Dámský náramek Guess, vyroben z kovu, bez obsahu niklu a olova.

Náramek Guess UBB82106

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a z kůže. Zdobí jej srdce, které je osázeno křišťály Swarovski a nápis Guess, zapínání na karabinku.

Náramek Guess UBB82107

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a z kůže. Zdobí jej srdce, které je osázeno křišťály Swarovski a nápis Guess, zapínání na karabinku.

Náramek Guess UBB71534

Dámský náramek Guess s přívěskem ve tvaru srdce. Z jedné strany je přívěsek hladký s logem Guess a ze strany druhé je osázen křišťály Swarovski.

Náramek Guess UBB71535

Dámský náramek Guess s přívěskem ve tvaru srdce. Z jedné strany je přívěsek hladký s logem Guess a ze strany druhé je osázen rakouskými křišťály.

Náramek Guess UBB81132

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a černé textilní šňůrky. Velikost náramku se dá upravovat. Na náramku je nápis Guess osázený rakouskými křišťály.

Náramek Guess UBB70203

Dámský náramek GUESS z obecného kovu bez niklu, rhodiován. Délka: 17 + 3 cm. Přívěšek kulička 1,3 cm zdoben rakouským křišťálem.

Náramek Guess UBB51472

Dámský náramek Guess. Stříbrná bižuterie. Délka náramku je 14,5 cm. Náramek je možno prodloužit o 4cm. Zapíná se na karabinku. Náramek je zdoben černobílým leopardím motivem a osázen křišťály.

Náramek Guess UBB82095

Akce -30%! Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Prsten svým tvarem připomíná šipku, jedna strana je ozdobena nápisem Guess. Šířka náramku je 5 mm, průměr 61 mm.

Náramek Guess UBB82037

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Pevnou část o délce cca 4 cm zdobí nápis Guess a křišťály Swarovski. Celková délka náramku je 13,5 + 4,5 cm, zapínání na karabinku.

Náramek Guess UBB82038

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Pevnou část o délce cca 4 cm zdobí nápis Guess a křišťály Swarovski. Celková délka náramku je 13,5 + 4,5 cm, zapínání na karabinku.

Náramek Guess UBB11201

Dámský náramek Guess vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka je 18 - 20 cm. Nápis je zdoben křišťály, písmena jsou výšky 1,2 cm. Zapínání je na karabinku. Konec náramku je označen logem Guess v červeném trojúhelníčku.

Náramek Guess UBB51488

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka náramku je 16 + 4 cm. Srdce je zdobeno rakouským křišťálem, z opačné strany je hladké, lesklé s nápisem Guess.

Náramek Guess UBB51489

Dámský náramek Guess UBB51489 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka náramku je 16 + 4 cm. Srdce je zdobeno rakouským křišťálem, z opačné strany je hladké, lesklé s nápisem Guess.

Náramek Guess UBB61086

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Zdobí jej růžové křišťálky Swarovski a nápis Guess. Zapínání na karabinu, délka náramku je 15 + 5 cm.

Náramek Guess UBS21501

Dámský náramek Guess UBS21501 je vyroben ze směsi kovu bez obsahu niklu, postříbřený, s kvalitní povrchovou úpravou a křišťály. Délka 16 + 4 cm, zapínání na karabinku, uprostřed nápis Guess a kolem vsázený rakouský křišťál.

Náramek Guess UBS21502

Dámský náramek Guess UBS21501 je vyroben ze směsi kovu bez obsahu niklu, s kvalitní povrchovou úpravou a křišťály. Délka 16 + 4 cm, zapínání na karabinku, uprostřed nápis Guess a kolem vsázený rakouský křišťál. V barvě žlutého zlata.

Náramek Guess UBB51495

Dámský náramek Guess UBB51495 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka náramku je 16 + 4 cm, uprostřed je kolečko s křišťály s výřezem srdce, průměr kolečka je 1,2 cm.

Náramek Guess UBB10113

Dámský náramek Guess vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu. Náramek je barvy růžového zlata, se zapínáním na provléknutí - délka je 15,5 a 18,5 cm dle zapnutí. Přívěšek je ve tvaru srdce, z jedné strany s nápisem Guess. Konec náramku je zdoben logem značky - bílým trojúhelníkem s otazníkem a nápisem Guess.

Náramek Guess UBB11460

Dámský náramek Guess vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu. Náramek je barvy růžového zlata, se zapínáním na provléknutí - délka je 16,5 a 18,5 cm dle zapnutí. Přívěšek je ve tvaru srdce, z jedné strany s nápisem Guess. Konec náramku je zdoben logem značky - bílým trojúhelníkem s otazníkem a nápisem Guess.

Náramek Guess UBB51448

Dámský náramek Guess. Zlatá bižuterie. Přívěsek ve tvaru srdce s černým nápisem Guess. Délka náramku je 14cm, možnost prodloužení o 3cm. Náramek se zavírá na karabinku. Oka náramku mají 1cm. Srdce je posázeno křištály. Na zadní straně srdíčka je černý napis Guess.

Náramek Guess UBB21599

Dámský náramek Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Náramek je ve tvaru srdce, které je osázené rakouským křišťálem. Náramek uprostřed srdce zdobí miniaturní nápis Guess . Rozměry srdíčka: 2 x 2 cm Délka náramku je 16 cm (S). Zapínání je na karabinu a lze prodloužit ještě o další 3 cm. Lze kombinovat také s náušnicemi a náhrdelníkem.

Náramek Guess UBB71531

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náramku lze dokoupit i náhrdelník a náušnice.

Náramek Guess UBB71532

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka náramku 18 + 2 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm.

NárameK Guess UBB21501

Dámský náramek Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 16 nebo 20 cm (lze regulovat). Součástí je kolečko zdobené rakouským křišťálem s nápisem Guess. Náramek má dvojitý řetízek, který je na kolečku provlečený. Zapínání: Karabina. Skladem vel.: S

Náramek Guess UBB51492

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Tento náramek je stříbrné barvy zdobený rakouským křišťálem. Srdíčko je rozměru 1,5 cm, z jedné strany je s křišťály a z druhé je hladké s nápisem Guess. Délka náramku je 16 + 4 cm.

Náramek Guess UBB51494

Dámský náramek Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Tento náramek je v barvě růžového zlata zdobený rakouským křišťálem. Srdíčko je rozměru 1,5 cm, z jedné strany je s křišťály a z druhé je hladké s nápisem Guess. Délka náramku je 16 + 4 cm.

Náramek Guess UBB61043

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61045

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61047

Dámský náramek Guess v barvě růžového zlata. Náramek má přívěšek ve tvaru srdce, které zdobí nápis Guess. Délka náramku je 14 cm, lze prodloužit o 4,5 cm. Celková délka včetně prodloužení je 18,5 cm. K náramku můžete dokoupit i náušnice a náhrdelník ve stejném designu.

Náramek Guess UBB61080

Dámský náramek Guess ve stříbrné barvě je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek je ozdoben písmeny GUESS, rozměr písmene je cca 0,7 x 0,6 cm. Písmeno E je osázeno křišťály Swarovski. Zapínání na karabinu, délka náramku je 14,5 + 4 cm. Vyrábí se i v barvě žlutého zlata.

Náramek Guess UBB61081

Dámský náramek Guess v barvě žlutého zlata je vyroben z luxusní bižuterie bez obsahu niklu. Náramek je ozdoben písmeny GUESS, rozměr písmene je cca 0,7 x 0,6 cm. Písmeno E je osázeno křišťály Swarovski. Zapínání na karabinu, délka náramku je 14,5 + 4 cm. Vyrábí se i ve stříbrné barvě.

Náramek Guess UBB82085

Dámský náramek GUESS v barvě růžového zlata je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěsek svým tvarem připomíná brus diamantu a je zdoben křišťály Swarovski a nápisem GUESS. Délka řetízku je 15 cm + 4 cm. Dostupné jsou náušnice a náhrdelník ve stejném designu.