Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske vodotesne hodinky timex

Nalezeno:    607 produktů

Timex T2P106 Klasické

Timex T2P106 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z hliníku. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M.

Timex T2P167 Klasické

Timex T2P167 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M.

Timex T2P168 Klasické

Timex T2P168 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M.

Timex T2N738

Timex T2N738 + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Pánské hodinky Timex Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu, fáze měsíce, kompas, teploměr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P230 Klasické

Timex T2P230 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M. Pouzdro zdobené krystaly Swarovski.

Timex T89001 Dětské

Timex T89001 Dětské + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Hodinky Timex z kolekce dětské Pouzdro je z plastu, řemínek je textilní. Jsou vodotěsné do 30 M - jsou vhodné např. k umývání rukou, déšť.

Timex T2N152 Klasické

Timex T2N152 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěsné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Pouzdro zdobí 92 krystalů Swarovski.

Timex T2N791 Klasické

Timex T2N791 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je z lesklé kůže. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P391 Klasické

Timex T2P391 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu.

Timex T2N955 Klasické

Timex T2N955 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro je z mosazi, řemínek je z textilu. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M. Mají funkci ukazatele datumu. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P035 Klasické

Timex T2P035 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je z textilu. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu.

Timex T2N790 Klasické

Timex T2N790 Klasické + Doprava ZDARMA. Pouzdro je z oceli, řemínek je z lesklé kůže. Hodinky jsou vodotěšné do 30 M. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N721 Expedition

Timex T2N721 Expedition + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Pánské hodinky Timex z kolekce Sportovní Expedition Pouzdro je z ušlechtilé oceli, řemínek je silikonový. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu, fáze měsíce, kompas, teploměr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex TW2P65700 Klasické

Timex TW2P65700 Klasické + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Hodinky Timex z kolekce klasické Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je textilní. Jsou vodotěsné do 30 M - jsou vhodné k umývání rukou. Mají podsvícení Indiglo.

Timex T49968 Expedition

Timex T49968 Expedition + Doprava ZDARMA. Hodinky Timex z kolekce expedition Pouzdro je z plastu a pásek je z kaučuku. Jsou vodotěsné do 200 M - jsou vhodné k potápění. Ukazují čas a datum. Mají stopky s přesností 1/100 vteřiny, max. 100 hodin, 3 alarmy, timer a osvětlení Indiglo.

Timex T49990 Expedition

Timex T49990 Expedition + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Hodinky Timex z kolekce expedition Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Jsou vodotěsné do 50 M - jsou vhodné ke sprchování. Ukazují čas a datum. Mají podsvícení Indiglo.

Timex T49991 Expedition

Timex T49991 Expedition + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Hodinky Timex z kolekce expedition Pouzdro je z ušlechtilé oceli a pásek je kožený. Jsou vodotěsné do 50 M - jsou vhodné ke sprchování. Ukazují čas a datum. Mají podsvícení Indiglo.

Timex T2N720 Klasické

Timex T2N720 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je silikonový. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu, fáze měsíce, kompas, teploměr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N886 Klasické

Timex T2N886 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je silikonový. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu, stopky a tachymetr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N944 Klasické

Timex T2N944 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N946 Klasické

Timex T2N946 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P041 Klasické

Timex T2P041 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu a stopky. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P058 Klasické

Timex T2P058 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z mosazi, řemínek je ocelový. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu, stopky a tachymetr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P059 Klasické

Timex T2P059 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z mosazi, řemínek je ocelový. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu, stopky a tachymetr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P139 Klasické

Timex T2P139 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu, teploměr a kompas. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P285 Klasické

Timex T2P285 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je silikonový. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu a kompas. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P286 Klasické

Timex T2P286 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je z textilu. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu a kompas. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P287 Klasické

Timex T2P287 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu a kompas. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P380 Klasické

Timex T2P380 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu a druhého času. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P381 Klasické

Timex T2P381 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu a druhého času. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N700 Klasické

Timex T2N700 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je kožený. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2N826 Klasické

Timex T2N826 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro je z oceli, řemínek je silikonový. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P004 Klasické

Timex T2P004 Klasické + Doprava ZDARMA Pouzdro je z hliníku, řemínek je plastový. Hodinky jsou vodotěšné do 50 M a můžete se s nimi například sprchovat. Mají funkci ukazatele datumu. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T2P104 Klasické

Timex T2P104 Klasické + Doprava + Dárek ZDARMA Pouzdro i řemínek jsou z oceli. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají funkci ukazatele datumu, stopky a tachymetr. Mají podsvícení INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex T46681 Expedition

Timex T46681 Expedition + Doprava ZDARMA. Pouzdro je z mosazi, řemínek je z kůže. Hodinky jsou vodotěšné do 100 M a můžete s nimi například plavat. Mají systém QUICK DATE - systém rychlého nastavení data, den v týdnu, datumovka. Disponují podsvícením INDIGLO -Systémem INDIGLO, který zajišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek.

Timex Style Elevated T2P303

Módní dámské hodinky značky Timex s označením T2P303 vyrobené v celoocelovém provedení, které padnou i na drobnější zápěstí díky svým malým rozměrům. Ciferník je na vzdory tomu přehledný a hodinky působí jako velice pěkný módní doplněk.

Timex TW4B02600 Expedition

Timex TW4B02600 Expedition + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Hodinky Timex z kolekce expedice Pouzdro i pásek je z plastu. Sklo je plastové. Jsou vodotěsné do 100 M - jsou vhodné k plavání. Ukazují čas a datum. Mají 24 hodinový režim, 3 časové zóny, 3 nastavitelné budíky (vibrační i zvukový), stopky, časovač, upozornění na hydrataci, podsvícení Indiglo s funkcí NIGHT-MODE (zapnutí světla kterýmkoli tlačítkem).

Timex TW2P76000 Klasické

Timex TW2P76000 Klasické + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Dámské hodinky Timex z kolekce klasik Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Vodotěsnost 30M - jsou vhodné max. k umývání rukou, déšť.

Timex T2P303 Klasické

Timex T2P303 Klasické + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Dámské hodinky Timex z kolekce klasik Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Vodotěsnost 30M - jsou vhodné max. k umývání rukou, déšť.

Timex TW2P79200 Klasické

Timex TW2P79200 Klasické + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci Dámské hodinky Timex z kolekce klasik Pouzdro i pásek je z ušlechtilé oceli. Ciferník chrání minerální sklo. Vodotěsnost 30M - jsou vhodné max. k umývání rukou, déšť.