Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske slunecni bryle pro jemny oblicej

Nalezeno:    5 produktů

Art of Polo Dámské sluneční brýle ok14267.2

Art of Polo Dámské sluneční brýle ok14267.2. Trendy sluneční brýle pro ženy od značky Art of Polo, provedeny v hnědé barvě, zajímavý tvar, padnou každému tvaru obličej, poskytují 100% proti UV záření.

Art of Polo Dámské sluneční brýle ok14267.3

Art of Polo Dámské sluneční brýle ok14267.3. Trendy sluneční brýle pro ženy od značky Art of Polo, provedeny v černé barvě, zajímavý tvar, padnou každému tvaru obličej, poskytují 100% proti UV záření.

brýle Dräger X-pect žluté

Sluneční brýle pro všechny, co kladou důraz na design a vysoký komfort nošení a neuvěřitelnou odolnost proti zničení díky své velice nízké váze nabízejí brýle ten nejvyšší komfort nošení, velmi jemný a měkký nosní můstek, skvěle padnou na každý obličej, tyto brýle ocení např. řidiči při dešti nebo mlze - zlepšují výhled, váha: 24g, UV ochrana, materiál: polykarbonát

brýle Dräger X-pect čiré

sluneční brýle pro všechny, co kladou důraz na design a vysoký komfort nošení a neuvěřitelnou odolnost proti zničení díky své velice nízké váze nabízejí brýle ten nejvyšší komfort nošení, velmi jemný a měkký nosní můstek, skvěle padnou na každý obličej, váha: 21g, UV ochrana, materiál: polykarbonát, barva: čiré.

brýle Dräger X-pect tmavé

Sluneční brýle pro všechny, co kladou důraz na design a vysoký komfort nošení a neuvěřitelnou odolnost proti zničení díky své velice nízké váze nabízejí brýle ten nejvyšší komfort nošení, velmi jemný a měkký nosní můstek, skvěle padnou na každý obličej, váha: 21g, UV ochrana, materiál: polykarbonát, barva: tmavě šedá