Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske nausnice k stky

Nalezeno:    351 produktů

Náušnice Kapka

Náušnice z kolekce Kapka. Materiál polymer,provedení lesk. Použity byly barvy fialová,žlutá,červená,modrá. Rozměr přívěsku 55 mm x 25 mm Komponenty - kov,stříbrná barva. Zapínání - silikon

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín náušnice, bílé zlato se zirkony VE 58

Šestilistý květ se zirkony v každém z nich. To je designe těchto náušnic z bílého zlata, které si od začátku získaly velkou popularitu a staly se evergreenem VLZ Gold collection. Toto je nová barevná kombinace náušnic kdy střed je akvamarínově modrý. K náušnicím z bílého zlata dodáváme krabičku zdarma Antioxidační povrchová úprava rhodiem. Zlato 585/1000.

Více informací
od 2 850 Kč
Koupit nejlevněji

Srdce, srdíčka

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Náušnice dámské kamínkové IZ4487

Velmi elegantní náušnice dámské kamínkové jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný deseti třpytivými Swarovského křišťály. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 5 mm a jejich výška je 9 mm. Náušnice dámské kamínkové působí mladistvě a elegantně. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení....

Náušnice k uchu z bílého zlata IZ2415A

Elegantní dámské náušnice mají obdélníkový tvar s oblým profilem. Povrchová úprava je kombinací vysokého leštění s jemnými pískovanými liniemi v bílém zlatě.

Zlaté dvoubarevné náušnice k uchu IZ2397Y

Elegantní dámské náušnice mají obdélníkový tvar s oblým profilem. Povrchová úprava je kombinací vysokého leštění s jemnými pískovanými liniemi v bílém a žlutém zlatě.

Zlaté náušnice k uchu s gravírováním IZ11348

Zlaté dámské náušnice v elegantním designu a v zajímavém tvaru zdobených lístků. Povrchová úprava náušnic je s vysokým leskem v kombinaci s linií ozdobenou precizním diagonálním gravírováním.

Zlaté náušnice k uchu s gravírováním IZ11348A

Zlaté dámské náušnice v elegantním designu a v zajímavém tvaru zdobených lístků. Povrchová úprava náušnic je s vysokým leskem v kombinaci s linií dekorovanou precizním diagonálním gravírováním.

Zlaté náušnice k uchu gravírované ANTIC IZ4679

Velmi elegantní dámské náušnice gravírované ANTIC jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar v horní části se rozšiřující se zaobleným profilem dekorovaný antickým gravírováním ve středové části náušnic s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 10 mm a jejich výška je 15 mm. Zlaté dámské náušnice gravírované ANTIC působí mladistvě eleg...

Zlaté náušnice k uchu dvoubarevné polokoule IZVY029

Velmi elegantní dámské náušnice dvoubarevné polokoule jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají polokulovitý tvar dekorovaný čtyřmi okvětními lístky květu v bílém a žlutém zlatě. Povrchová úprava náušnic je v kombinaci příčné matování, gravírování s vysokým leskem a pískování. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 7 mm a průměr polokoule je 14 mm. Zlaté dámské náušnice dvoubarevné polokoule navozují ...

Zlaté náušnice k uchu tříbarevné ANTIC IZ4677

Velmi elegantní dámské náušnice gravírované ANTIC jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným antickým gravírováním ve středové části náušnic ze žlutého zlata po okrajích z bílého a růžového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 10 mm a jejich výška je 14 mm. Zlaté dámské náušn...

Zlaté náušnice k uchu tříbarevné gravírované IZ4720

Velmi elegantní dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným vertikálním gravírováním v bílém, žlutém a růžovém zlatě s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Zlaté dámské náušnice gravírované působí mladistvě elegantně, doporučuj...

Zlaté náušnice k uchu bílé gravírované IZ5807

Elegantní dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným leským gravírem, středem prochází linie s povrchovou úpravou matováním. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté náušnice k uchu kolečka bílé IZ5835

Krásné dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným gravírem ve tvaru kolečka s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté dvoubarevné náušnice k uchu IZ5635M

Elegantní dámské náušnice vyrobené ze žlutého 14karátového zlata z části upraveného rhodiem. Povrchová úprava šperku je s vysokým leštěním, se zaobleným profilem a diagonální dekorací. Výška náušnic je 17 mm a jejich šířka je 9,5 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro příjemné a bezpečné nošení.

Zlaté náušnice k uchu antické bílé IZ5833

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované nádherným antickým vzorem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 10 mm a jejich výška je 15 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu antique kombinované IZ5799

Krásné dámské náušnice jsou vyrobeny ze 14 karátového kombinovaného zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem dekorované vzorem antique, ve středové části pískované, okraje jsou zdobeny linií s povrchovou úpravou s vysokým leskem. Šířka náušnic je 6 mm a výška je 12 mm. Jejich zapínání je klasické anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté náušnice k uchu třpytivé IZ5834

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované diagonálním obloučkovým vzorem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 10 mm a jejich výška je 15 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu kočičí oči IZ5635

Velmi hezké dámské náušnice kočičí oči jsou vyrobeny z kombinace 14 karátového zlata. Povrchová úprava šperku je s vysokým leštěním, se zaobleným profilem a diagonální dekorací. Elegantní kombinace lesklého bílého a žlutého zlata vytváří nádherný šperk. Délka náušnic je 21 mm a jejich šířka je 8 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro příjemné a bezpečné nošení. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí svého domova a staňte se n...

Zlaté náušnice k uchu kombinované antique IZ5798

Krásné dámské náušnice jsou vyrobeny ze 14 karátového kombinovaného zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem dekorované vzorem antique ve středové části, okraj je zdoben dvěma liniemi z bílého zlata první je s povrchovou úpravou s vysokým leskem a druhá s pískováním. Šířka náušnic je 6 mm a výška je 12 mm. Jejich zapínání je klasické anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova....

Dámské Tyrkysové náušnice ZAFRA SHZE095

Hledáte Dámské Tyrkysové náušnice ZAFRA SHZE095? U nás Dámské Tyrkysové náušnice ZAFRA SHZE095 za nejlepší ceny. Stříbrné náušnice jako z dalekého orientu zaujmou výraznými kameny Tyrkysu. Náušnice doplněny jemnými řetízky dodávají eleganci a jsou vhodné i k slavnostním událostem.Rozměr: cca 14 x 80 mm vč. zapínáníRyzost: stříbro 925/1000 bez rhodiování.6 g (14 x 80 mm)

Dámské náušnice sova 19mm VSPE014

Hledáte Dámské náušnice sova 19mm VSPE014? U nás Dámské náušnice sova 19mm VSPE014 za nejlepší ceny. Ručně vyrobené náušnice ve stříbrném provedení s obrázkem sovy v růžových odstínech.Náušnice mají průměr asi 19mm.K náušnicím je možné zakoupit i stejný přívěsek.7 g (19 x 31 mm)

Lilly & Chloe Dámské náušnice, 60452100

Vysoce elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou zlaté barvy. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements a umělohmotnými kamínky. Zapínání na puzetu. Velikost: 12x27 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Lilly & Chloe Dámské náušnice, 60452023

Vysoce elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na puzetu. Velikost: 5,4x13 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Lilly & Chloe Dámské náušnice, 60452049

Elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Kruhového tvaru. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou zlaté barvy. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na puzetu. Průměr: 29,5 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Zlaté dámské náušnice Listy IZKA288

Velmi elegantní zlaté dámské náušnice k uchu Listy jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar lístků s mírně zaobleným profilem, kde povrchová úprava lístků je v kombinaci vysokého lesku, gravírování a matování. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnice je 7 mm a její délka je 16 mm. Náušnice navozují pocit noblesy a elegance. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení. Pouze u nás 100% gara...

Náušnice dámské se zirkony IZ4183

Velmi elegantní náušnice dámské s barevnými zirkonky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný deseti zirkónmmi v bílé a ruženínovej barvě. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 5 mm a jejich délka je 10 mm. Náušnice dámské oblázkové navozují pocit noblesy a elegance. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení...

Dámské náušnice se zirkony IZ3821

Zlaté dámské náušnice jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice jsou dekorované sedmi kvalitně osazenými zirkony. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 3 mm a jejich délka je 11 mm. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z domu od výrobce společnosti iZlato factory a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem.

Dámské náušnice KATEŘINA 1 IZ5603

Elegantní náušnice KATEŘINA 1 jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají tvar elipsy ve žlutém vysoce lesklém zlatě, která je doplněna o menší volně uchycenou elipsu z bílého precizné gravírovaného zlata. Šířka náušnic je 8 mm a jejich výška i se zapínáním je 35 mm. Použité zapínání je klasické na dámský patent. Nakupujte šperky přímo od výrobce společnosti iZlato factory pohodlně z domu a přidejte se k mnoha našim spokojeným zákazníkům....

Zlaté dámské náušnice kvítek IZ1548

Elegantní náušnice kvítek se Swarovski křišťály jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata ve tvaru kvítku. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Přední strana kvítku je nádherně ozdobená bílými, růžovými a fialovými kvalitně osazenými Swarovski křišťály. Použité zapínání náušnic je klasické pro pohodlné a bezpečné nošení. Délka náušnice je 19 mm, šířka je 16 mm. Doporučujeme jako elegantní dárek k mnoha příležitostem. Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu... Jedině u nás 100% garance nej...

Urban fawn Dámské náušnice 40042

Dámské náušnice na puzetu ze sterlingového stříbra potaženého 3 mikrony 18kt zlata ve tvaru kosočtverců. Doplňte je dalšími šperky z této kolekce! Rozměry: délka 1,2 cm. Zlato je ideálním doplňkem, který dodá outfitům elegantní a jedinečný vzhled. Denní outfity kombinujte s tenkými decentní kousky a večerní outfity s velkými výraznými šperky. Údržba: aby se šperky stále leskly, zabraňte jejich poškrábání. Šperky čistěte teplou vodou, jemným mýdlem a bavlněným hadříkem. Odolnost vrchní vrstvy se...

Zlaté náušnice k uchu s ozdobným výpletem IZ11353A

Půvabné dámské náušnice dekorované poutavým ozdobným vyřezávaným vzorem v motivu slziček, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlaté náušnice k uchu s vyřezávaným vzorem IZ11354A

Půvabné dámské náušnice dekrované poutavým ozdobným vyřezávaným vzorem, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Je použito klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice k uchu s vyřezávaným vzorem IZ11356A

Půvabné dámské náušnice dekorované poutavým ozdobným vyřezávaným vzorem v kombinaci se třpytivým gravírováním, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem.

Zlaté náušnice k uchu s kamínky dvoubarevné IZKA286

Velmi elegantní dámské náušnice s kamínky jsou vyrobeny z dvoubarevného 14 karátového zlata. Náušnice mají propletený tvar se zaobleným profilem dekorovaný třemi ozdobnými zirkony s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 9 mm a jejich výška je 14 mm. Zlaté dámské náušnice s kamínky působí mladistvě elegantně, doporučujeme jako dárek. Jedině u nás 100% garance nejniž...

Zlaté náušnice k uchu s kosočtvercovým vzorem IZ10364A

Elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, s precizním gravírováním. Šířka náušnic je 9 mm a jejich výška je 16 mm, je použito klasické anglické zapínání.

Zlaté náušnice k uchu s gravírovaným vzorem IZ10686

Elegantní dámské náušnice vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Náušnice mají podlouhlý tvar rozšiřující se směrem nahoru, ozdobený poutavým gravírovaným vzorem. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 10 mm a jejich výška je 18 mm.

Zlaté náušnice k uchu s kolečky gravírované IZ4718

Velmi elegantní dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice ze žlutého zlata mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem zdobený nádhernými kruhovými dekoracemi v bílém a růžovém zlatě s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Zlaté dámské náušnice gravírované působí mladistvě elegantně, doporu...

Zlaté náušnice k uchu s oválky gravírované IZ4719

Velmi elegantní dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným gravírováním po celé ploše náušnic v bílém, žlutém a růžovém zlatě s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Zlaté dámské náušnice gravírované působí mladistvě elegantně,...

Zlaté náušnice k uchu tříbarevné s kamínkem IZ4660

Velmi elegantní dámské náušnice IZ4660 s kamínky jsou vyrobeny z kombinovaného 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným vertikálním gravírováním po celé ploše náušnic v bílém, žlutém a růžovém zlatě, kde centrální ozdobou je dominantní zirkon s ??povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm...

Zlaté náušnice k uchu oválné s gravírováním IZ10678

Originální dámské náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata v dvoubarevném tónování díky částečné rhodiové úpravě. Ozdoby náušnic mají tvar elipsy dekorované horizontálním gravírováním, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 9 mm a jejich výška je 18 mm.

Zlaté třpytivé náušnice k uchu s gravírováním IZ10681

Elegantní dámské náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Mají tvar lístků zdobených zářivým gravírovaným vzorem, kde povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 7,5 mm a jejich výška je 21 mm.

Zlaté dvoubarevné náušnice k uchu s gravírováním IZ10380

Třpytivé dámské náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého částečně rhodiového zlata pro dvoubarevný efekt. Náušnice mají podlouhlý tvar rozšiřující se směrem nahoru, kde matovaný povrch je doplněn třpytivým gravírováním. Šířka náušnic je 8 mm a jejich výška je 17 mm. Jejich zapínání je klasické anglické pro bezpečné a pohodlné nošení.

Zlaté náušnice k uchu s gravírem bílé IZ5820

Elegantní dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným obloukovým gravírem s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 12 mm. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté náušnice k uchu s obloučky bílé IZ5808

Krásné dámské náušnice gravírované jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušnice mají obdélníkový tvar se zaobleným profilem dekorovaný nádherným obloukovým gravírem s povrchovou úpravou vysokým leskem v kombinaci s matováním. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlaté náušnice k uchu bílé s kruhy IZ5829

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované jemnými kruhy, s povrchovou úpravou vysokým leštěním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu bílé s matováním IZ5817

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, zdobené dekorací ve tvaru šipek, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 12 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu bílé s obloučky IZ5814

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované jemnými obloučky, s povrchovou úpravou vysokým leštěním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 4 mm a jejich výška je 10 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu bílé s obloučky IZ5823

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované jemnými obloučky, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu s antickým vzorem IZ5828

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované nádherným antickým vzorem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným gravírováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu s antickým vzorem IZ10386

Neobvyklé tvary jsou in. Tyto okouzlující dámské náušnice jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Mají zajímavý tvar s hranatým profilem. Jsou dekorovány precizním vyřezávaným antickým vzorem. Výška náušnic je 15 mm, šířka je 4 mm, použité zapínání je na klasický anglický patent.

Zlaté náušnice k uchu s kamínkem bílé IZ5826

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované drobnými kosočtverci zdobené uprostřed třpytivým zirkonem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu tříbarevné s kruhy IZ5794

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z kombinovaného 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované kruhovým vzorem ze žlutého, růžového a bílého zlata, s povrchovou úpravou vysokým leštěním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova.

Zlaté náušnice k uchu s kamínkem bílé IZ5825

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované dvěma kosočtverci zdobené uprostřed třpytivým zirkonem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova....

Zlaté náušnice k uchu s kamínkem kombinované IZ5795

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice s kamínkem vyrobené z kombinovaného 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované kosočtvercovým vzorem z bílého a růžového zlata doplněné zářivým zirkonem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním a příčným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí Vašeho domova....

Zlaté náušnice k uchu se zirkonem bílé IZ5827

Krásné mladistvě elegantní dámské náušnice vyrobené z bílého 14 karátového zlata. Jsou obdélníkového tvaru se zaobleným profilem, dekorované vertikálními liniemi zdobené uprostřed třpytivým zirkonem, s povrchovou úpravou vysokým leštěním v kombinaci s jemným matováním. Mají klasické anglické zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka náušnic je 6 mm a jejich výška je 13 mm. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí vašeho domova....

Zlaté náušnice k uchu třpytivé s proužky IZ5636

Velmi hezké dámské náušnice třpytivé s proužky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava šperku je s vysokým leštěním, se zaobleným profilem a nádhernou třpytivou vertikální dekorací. Elegantní kombinace lesklého zlata s jemným zdobením vytváří nádherný šperk. Výška náušnic je 13 mm a jejich šířka je 9 mm. Použité zapínání náušnic je anglické pro příjemné a bezpečné nošení. Tento skvostný šperk splní očekávání i té nejnáročnější zákaznice a stane se nedílnou součástí Vaší š...

Dámské náušnice fialové s puntíky 19mm VSPE011

Hledáte Dámské náušnice fialové s puntíky 19mm VSPE011? U nás Dámské náušnice fialové s puntíky 19mm VSPE011 za nejlepší ceny. Ručně vyrobené náušnice ve fialové barvě s bílými puntíky. Zapínání na patent, lehké a vhodné k dennímu nošení.7 g (19 x 31 mm)

Dámské náušnice zelené s puntíky 19mm VSPE012

Hledáte Dámské náušnice zelené s puntíky 19mm VSPE012? U nás Dámské náušnice zelené s puntíky 19mm VSPE012 za nejlepší ceny. Ručně vyrobené náušnice v zelené barvě s bílými puntíky. Zapínání na patent, lehké a vhodné k dennímu nošení.7 g (19 x 31 mm)

Saint Francis Crystals Dámské náušnice, 60221095

Elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Visacího typu. Něžný tvar srdce. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na puzetu. Velikost: 21,3x27,3 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Saint Francis Crystals Dámské náušnice, 60221089

Elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na dámský patent. Velikost: 11,8x18,6 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Saint Francis Crystals Dámské náušnice, 60221087

Elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Visacího typu. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na puzetu. Velikost: 13,7x31 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Saint Francis Crystals Dámské náušnice, 60221088

Elegantní dámské náušnice vhodné k běžnému nošení i do společnosti. Porhodiovaný kov s leštěnou povrchovou úpravou. Zdobeny třpytivými kamínky Swarovski Elements. Zapínání na dámský patent. Velikost: 11,8x18,6 mm. Šperky jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy.

Zlaté dámské náušnice do uší knoflíky IZ2944

Zlaté dámské náušnice knoflíky jsou vyrobené ze 14 karátového kombinovaného zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem ve žlutém zlatě v kombinaci s jemným, precizním gravírováním v bílém zlatě. Použité zapínání je anglické pro pohodlné a bezpečné nošení. Průměr náušnice je 14 mm. Náušnice navozují pocit výjimečnosti a představují vhodný dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás máte 100% garanci nejnižší ceny přímo od výrobce, firmy iZlato factory....

Náušnice dámské oblázkové 1,2 cm IZ4484

Velmi elegantní náušnice dámské oblázkové jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice mají kruhový tvar dekorován dvěma třpytivými zirkony doplněné kubickým zirkonem zajímavé mléčné barvy. Náušnice jsou určeny k uchu a mají klasické zasouvací zapínání pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka kruhu náušnic je 2 mm a jejich průměr je 12 mm. Náušnice dámské oblázkové působí mladistvě a elegantně. Jsou vhodným dárkem z lásky nebo jen tak pro potěšení. Vyu...

Dámské náušnice kvítek se Swarovski křišťály IZ1545

Krásné moderní dámské náušnice kvítek se Swarovski křišťály jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Náušnice jsou ve tvaru kvítku, který je celý kvalitně osazen zářivými. Swarovski křišťálky, které dodávají šperku na elegantnosti. Zapínání náušnic je klasické pro pohodlné a bezpečné nošení. Délka náušnic je 18 mm a šířka 16 mm. Doporučujeme jako dárek k mnoha příležitostem. Jedině u nás 100% garance nejnižší ceny přímo od výrobce firmy iZlato fa...

Zlaté dámské náušnice KATEŘINA 8 IZ6120

Elegantní náušnice KATEŘINA 8 jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Mají oválný tvar s povrchovou úpravou vysokým leskem zdobené krásným precizním gravírem. Šířka náušnic je 11 mm a jejich výška i se zapínáním je 43 mm. Použité zapínání je klasické na dámský patent. Nakupujte šperky přímo od výrobce společnosti iZlato factory pohodlně z domu a přidejte se k mnoha našim spokojeným zákazníkům.

Zlaté dámské náušnice BALLS white IZ1087

Velmi hezké dámské visací náušnice BALLS white jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem v kombinaci s jemným precizním gravírováním. Náušnice tvoří krásný vyrytý řetízek, na jehož konci visí ozdobné kuličky. Použité zapínání je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušnic je 80 mm a jejich šířka je 14 mm. Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu. Doporučujeme jako elegantní dárek k mnoha příležitostem nebo jen tak z lásky. Jedině u nás 100% gar...

Náušnice Guess UBE61053

Dámské náušnice Guess v barvě stříbrné s nápisem. K náušnicím lze dokoupit i náhrdelník i náramek ve stejném designu.

Náušnice Guess UBE61055

Dámské náušnice Guess v barvě žlutého zlata s nápisem. K náušnicím lze dokoupit i náhrdelník i náramek ve stejném designu.

Náušnice Guess UBE61057

Dámské náušnice Guess v barvě růžového zlata s nápisem. K náušnicím lze dokoupit i náhrdelník i náramek ve stejném designu.

FOSSIL NÁUŠNICE JF01402710 JF01402710

Originální dámské náušnice módní značky FOSSIL oživí Váš outfit. Elegantní pozlacená ocelová pyramida je osazená čirými krystaly, jejichž třpyt k Vám přitáhne obdivné pohledy Vašeho okolí.

Náušnice Fossil JF02668040

Závěsné dámské náušnice Fossil Náušnice jsou posázeny zirkony průměr kolečka 1,5 cm náušnice jsou dlouhé 28 mm, měřeno se závěsem. K náušnicím můžete zakoupit i náramek ve stejném designu, viz níže podobné produkty. .

Náušnice Guess UBE61016

Dámské náušnice Guess v barvě stříbrné. Náušnice jsou podlouhlé, zdobí je křišťál swarovski a nápis Guess. Lze k nim dokoupit i náhrdelník a náramek ve stejném designu. Délka náušnic je 5 cm.

Náušnice Guess UBE61017

Dámské náušnice Guess v barvě žlutého zlata. Náušnice jsou podlouhlé, zdobí je křišťál swarovski a nápis Guess. Lze k nim dokoupit i náhrdelník a náramek ve stejném designu. Délka náušnic je 5 cm.

Náušnice Guess UBE61018

Dámské náušnice Guess v barvě růžového zlata. Náušnice jsou podlouhlé, zdobí je křišťál swarovski a nápis Guess. Lze k nim dokoupit i náhrdelník a náramek ve stejném designu. Délka náušnic je 5 cm.

SWAROVSKI NÁUŠNICE 1081942

Kulaté dámské náušnice SWAROVSKI vyladí Váš společenský outfit k dokonalosti. Tento elegantní šperk se zapínáním na puzetku je osazen jedním velkým a několika menšími krystaly, které se zatřpytí při každém Vašem pohybu.

SWAROVSKI NÁUŠNICE 1800046

Efektní dámské náušnice SWAROVSKI dodají Vašemu outfitu tu správnou jiskru. Šperk se pyšní velkým čirým krystalem zasazeným do rhodiovaného kovu, který k Vám svým třpytem přitáhne obdivné pohledy Vašeho okolí.

SWAROVSKI NÁUŠNICE 5289026

Elegantní dámské náušnice SWAROVSKI ocení každá žena. Velký světle modrý krystal obtáčí rhodiovaná spirála osazená čirými kamínky, které k Vám svým třpytem přitáhnou obdivné pohledy Vašeho okolí.

Náušnice Fossil JF01433

Dámské náušnice Fossil jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. "Placičky" jsou zdobeny, různými motivy a jsou osázený stříbrnými krystalky. Zapínání je na zarážku, průměr náušnic 1,5 x 1,5 cm. K náušnicím můžete objednat i krásný náhrdelník.

Náušnice Guess UBE71526

Dámské náušnice ve tvaru srdce s nápisem Guess jsou vyrobeny z obecného kovu bez obsahu niklu, ve stříbrné barvě. Rozměr cca 1,5 x 1 cm, zapínání na puzetu. K těmto náušnicím lze dokoupit i náhrdelník a náramek.

Náušnice Guess UBE71527

Dámské náušnice ve tvaru srdce s nápisem Guess jsou vyrobeny z obecného kovu bez obsahu niklu, v barvě žlutého zlata. Rozměr cca 1,5 x 1 cm, zapínání na puzetu. K těmto náušnicím lze dokoupit i náhrdelník a náramek.

Náušnice Guess UBE71528

Dámské náušnice ve tvaru srdce s nápisem Guess jsou vyrobeny z obecného kovu bez obsahu niklu, v barvě růžového zlata. Rozměr cca 1,5 x 1 cm, zapínání na puzetu. K těmto náušnicím lze dokoupit i náhrdelník a náramek.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: