Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske hranate hodinky

Nalezeno:    18 produktů

Dámské stříbrné hranaté hodinky KAMELIA silver 111D

Dámské náramkové hodinky ve stylovém společenském designu stříbrné barvy. Tělo hodinek doplňuje hranatý ciferník vyrobený z kovu a tenký řemínek taktéž stříbrné barvy. Řemínek nelze zkrátit. Hodinky jsou lehké a padnou každé ruce. Jsou skvělým doplňkem k různým stylům oblečení. Tyto hodinky působí velice elegantně. Přemýšlíte nad dárkem pro Vaši ženu či přítelkyni? Máme pro Vás jednoduché řešení, tyto luxusní dámské hodinky za stylovou cenu. Nádherný doplněk pro každou ženu....

Dámské hodinky KAMELIA Silver black square 139D

Nádherné hranaté hodinky vyrobené z obecného kovu stříbrno-černé barvy jsou perfektním doplňkem každé ženy. Tyto hodinky jsou vhodné stejně dobře na společenskou událost jako do kanceláře. Ciferník je bez čísel, což mu neubírá na zajímavosti. Jednoduchý styl a elegantní linie v kombinaci se stříbrným kovem působí opravdu luxusním dojmem. Tyto hodinky můžou být krásným dárkem pro Vaše přátele či rodinu. Přemýšlíte nad dárkem pro Vaši ženu či přítelkyni? Máme pro Vás jednoduché řešení, tyto luxu...

Zlaté dámské hodinky Geneve 009 obdélníkové

Celozlaté hodinky Geneve v bílém 14ti karátovém zlatě s bílým ciferníkem v lesklé povrchové úpravě, hmotnost 18.50g. Hodinky mají hranaté pouzdro s rozměrem 12x16mm. Celková délka je 19 cm. Tah je z poloviny pevný, z poloviny článkový a lze zkrátit na Vaši velikost v jakémkoliv renomovaném zlatnictví. V hodinkách je namontován kvalitní značkový strojek (Eta,Miyota). Hodinky jsou celozlaté, pouze mechanické části tj. šroubovací korunka a quartzový strojek jsou kovové a silně pozlacené. U koru...

Memphis Fever M37911-267

Dámské hodinky Memphis Fever M37911-267 + Doprava a Dárek ZDARMA. Hodinky mají hranaté ocelové pouzdro s černým ciferníkem a ukazatelem data. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Pásek je z černé kůže, prošívané červenou nití.

Memphis Fever M37921-736

Dámské hodinky Memphis Fever M37921-736 + Doprava a Dárek ZDARMA. Hodinky mají hranaté ocelové pouzdro s hnědým ciferníkem, který imituje dřevo. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Pásek je z hnědé kůže.

Boccia Titanium Style 3192-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3192-01 jsou módním doplňkem, který bude slušet každé ženě. Mají hranaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník s černými sudými číslicemi, indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Trend 3148-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3148-01 jsou moderním doplňkem určeným pro každou ženu. Hranaté pouzdro má v sobě bílý ciferník s černými indexy a ručičkami. Elegantně na něj navazuje černý kožený náramek. Díky použití titanu u pouzdra jsou hodinky velmi lehké. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3148-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3148-03 jsou moderním doplňkem určeným pro každou ženu. Hranaté pouzdro má po okraji bílou lunetu a uvnitř  bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Decentně na něj navazuje bílý kožený náramek. Díky použití titanu u pouzdra jsou hodinky velmi lehké. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Dress 3243-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3243-01 jsou velice elegantním módním doplňkem. Zvláštností je provedení náramku ve stříbrné barvě a také titanové hranaté pouzdro, které po okrajích zdobí kamínky. To v sobě ukrývá bílý ciferník, dozdobený stříbrnými indexy a ručičkami, které chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Dress 3243-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3243-02 jsou velice elegantním módním doplňkem. Zvláštností je provedení náramku ve stříbrné barvě doplněné o zlaté prvky a také titanové hranaté pouzdro, které po okrajích zdobí kamínky. To v sobě ukrývá bílý ciferník dozdobený zlatými indexy a ručičkami, které chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Style 3192-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Style 3192-02 jsou módním doplňkem, který bude slušet každé ženě. Mají hranaté titanové pouzdro, které je dozdobeno zlatem. V něm je umístěn bílý ciferník se zlatými sudými číslicemi, indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek.

Boccia Titanium Dress 3241-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3241-02 mají hranaté titanové pouzdro se zlatou lunetou. V něm se nachází perleťově bílý ciferník se zlatými ručičkami a místo číslic jsou umístěny ozdobné kamínky. Celý ciferník chrání safírové sklíčko. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek, který je po okrajích pozlacen. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3219-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3219-01 jsou velice elegantní módní doplněk. Zvláštností je provedení náramku ve stříbrné barvě a také titanové hranaté pouzdro. To v sobě ukrývá bílý ciferník dozdobený stříbrnými indexy a ručičkami, které chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3219-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3219-02 jsou velice elegantní módní doplněk. Zvláštností je provedení náramku ve stříbrné a zlaté barvě a také titanové hranaté pouzdro, které je z části pozlacené PVD úpravou. Pouzdro v sobě ukrývá bílý ciferník s pozlacenými indexy a ručičkami, které chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3210-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3210-01 jsou krásným doplňkem, který ocení každá žena. Mají hranaté titanové pouzdro, ve kterém je umístěn bílý ciferník se stříbrnými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje bílý kožený náramek. Ciferník chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3210-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3210-02 jsou krásným doplňkem, který ocení každá žena. Mají hranaté titanové pouzdro se zlatým zdobením, ve kterém je umístěn perleťově bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Na pouzdro navazuje hnědý kožený náramek. Ciferník chrání minerální sklíčko. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3148-04

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3148-04 jsou moderním doplňkem určeným pro každou ženu. Hranaté pouzdro má po okraji černou lunetu a uvnitř bílý ciferník s černým středem, indexy a ručičkami. Decentně na něj navazuje černý kožený náramek. Díky použití titanu u pouzdra jsou hodinky velmi lehké. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Dress 3241-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3241-03 mají hranaté titanové pouzdro s růžovo-zlatou lunetou. V něm se nachází perleťově bílý ciferník se růžově-zlatými ručičkami a místo číslic jsou umístěny ozdobné kamínky. Celý ciferník chrání safírové sklíčko. Na pouzdro navazuje stříbrný náramek, který je po okrajích pozlacen růžovým zlatem pomocí PVD úpravy. Jsou voděodolné do 5 ATM.