Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske hodinky s kombinovanym cifernikem

Nalezeno:    353 produktů

Dámské stylové hodinky Lvpai

Krásné dámské hodinky Lvpai jsou v kombinaci stříbrného kovu a třpytivých broušených kamínků s kulatým ciferníkem. Krásný doplněk, který doladí váš outfit obvod max.: 17,5 cm průměr ciferníku: 2 cm na baterii

Gant Dámské hodinky 20164009

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s hranatým pouzdrem a ciferníkem, velikost pouzdra 23 x 30 mm, podklad ciferníku černé barvy, vteřinová ručička, ukazatel data, minerální sklíčko, strojek Quartz. Voděodolnost: 5 ATM. Rozměry pásku: 16 x 180 mm. Sponové zapínání.

Gant Dámské hodinky 20161507

Dámské hodinky s keramickým pouzdrem bílé barvy s kontrastním prstencem vykládaným kamínky, hodinovým strojkem Quartz poháněným baterií, analogovým ciferníkem o průměru 38 mm chráněným tvrzeným minerálním sklíčkem, bílým silikonovým náramkem širokým 20 mm a dlouhým 200 mm se zapínáním na přezku. Vodotěsnost: 3 ATM. Funkce: datumovka. Materiál: nerezová ocel, minerální sklo, silikon a keramika. Dodáváno v originální krabičce s veškerou dokumentací.

Gant Dámské hodinky 20164019

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s kulatým pouzdrem a ciferníkem, velikost pouzdra 36 mm, podklad ciferníku černé barvy s kamínky, vteřinová ručička, ukazatel data, chronograf, minerální sklíčko, strojek Quartz. Voděodolnost: 10 ATM. Rozměry pásku: 22 x 210 mm. Sponové zapínání.

Gant Dámské hodinky 20161497

Dámské hodinky s pouzdrem černo-stříbrné barvy, hodinovým strojkem Quartz poháněným baterií, analogovým ciferníkem o průměru 38 mm chráněným tvrzeným minerálním sklíčkem, černým keramickým náramkem širokým 20 mm a dlouhým 210 mm se zapínáním na skládacá sponu. Vodotěsnost: 3 ATM. Funkce: datumovka. Materiál: nerezová ocel, minerální sklo, keramika. Dodáváno v originální krabičce s veškerou dokumentací.

Gant Dámské hodinky 20162692

Dámské analogové hodinky s kulatým nerezovým pouzdrem a ciferníkem, podklad ciferníku bílé barvy, velikost pouzdra: 38 mm, označení číselných pozic, vteřinová ručička, datumovka, luminiscenční indexy. Minerální sklíčko. Bateriový pohon - Quartz. Kožený řemínek o šířce 18 mm a délce 195 mm s klasickým zapínáním. Voděodolnost: 10 ATM.

Gant Dámské hodinky 20164006

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s hranatým pouzdrem a ciferníkem, velikost pouzdra 34 mm, podklad ciferníku bílé barvy, vteřinová ručička, ukazatel data, kamínky na číselných pozicích, minerální sklíčko, strojek Quartz. Voděodolnost: 5 ATM. Rozměry pásku: 16 x 200 mm. Sponové zapínání.

Gant Dámské hodinky 20161477

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s kulatým pouzdrem zdobeným kamínky a ciferníkem, velikost pouzdra 38 mm, podklad ciferníku černé barvy, vteřinová ručička, ukazatel data, luminiscenční indexy, minerální sklíčko, strojek Quartz. Voděodolnost: 5 ATM. Rozměry pásku: 20 x 220 mm. Sponové zapínání.

Zelené dámské hodinky

Dámské ručičkové hodinky v zelené barvě pro módní ženu.Krásné hodinky s pozlaceným ciferníkem se skleněnými čirými křišťály a se zeleným řemínkem jsou tím pravým doplňkem. Hodinky mají Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.Hodí se jak na běžné nošení tak i na vyjímečnou událost.Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma s náhradní baterií.Balení: Dárková krabička zdarma + náhradní baterie Materiál: Skleněný krystal Materiál: Kůže Materiál: Obecný kov Typ: Více ...

Just Cavalli Dámské hodinky R7253177501

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s PVD potažením žlutým zlatem s kulatým pouzdrem a ciferníkem, podklad ciferníku s kamínky, velikost pouzdra: 37 mm, vteřinová ručička, minerálnmí sklíčko, strojek Quartz. Tah se sponovým zapínáním.

Louis Cottier Dámské hodinky HY6350CrBC7

Dámské analogové hodinky s kulatým nerezovým pouzdrem a ciferníkem. Podklad ciferníku růžové barvy s kamínky, vteřinová ručička, ukazatel data, minerální sklíčko, strojek Quartz. Růžový kožený řemínek s klasickým zapínáním. Voděodolnost: 3 ATM.

Louis Cottier Dámské hodinky HY6350C1BC1

Dámské analogové hodinky s kulatým nerezovým pouzdrem a ciferníkem. Velikost pouzdra: 33,5 mm. Podklad ciferníku černé barvy s kamínky, vteřinová ručička, ukazatel data, minerální sklíčko, strojek Quartz. Černý kožený řemínek s klasickým zapínáním. Voděodolnost: 3 ATM.

Paco Loren Dámské hodinky PACO10000672

Dámské hodinky z nerezové oceli stříbrné barvy s prstencem vykládaným čirými krystaly, řemínkem se zapínáním na motýlovou sponu, ciferníkem o průměru 38 mm, hodinovým strojkem Japan miyota a vodotěsností 3 ATM. Hodinky jsou vybaveny chronografem. Dodáváno v originální krabičce.

Paco Loren Dámské hodinky PACO10000561

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s kulatým pouzdrem a ciferníkem, pouzdro 37 mm, podklad ciferníku stříbrné barvy, minerální sklíčko, označení číselných pozic, vteřinová ručička, luminiscenční indexy, strojek Japan Miyota. Voděodolnost: 3 ATM. Sponové zapínání.

Paco Loren Dámské hodinky PACO000000535

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s kulatým pouzdrem a ciferníkem, pouzdro 25 mm, podklad ciferníku stříbrné barvy, minerální sklíčko, označení číselných pozic, vteřinová ručička, strojek Japan Miyota. Voděodolnost: 3 ATM. Sponové zapínání.

Calvin Klein Dámské hodinky K5D2M12N

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli s hranatým pouzdrem a ciferníkem, velikost pouzdra 21 x 8 mm, podklad ciferníku perleťoově modré barvy, minerální sklíčko, strojek švýcarský Quartz. Voděodolnost 3 ATM

Calvin Klein Dámské hodinky K4W2MXP1

Dámské analogové hodinky z čiré pryskyřice bílé barvy s kulatým nerezovým pouzdrem a ciferníkem, podklad ciferníku černé barvy, velikost pouzdra 34 mm, minerální sklíčko, strojek švýcarský Quartz. Voděodolnost 3 ATM

Calvin Klein Dámské hodinky K3V231L6

Dámské analogové hodinky s kulatým nerezovým pouzdrem a ciferníkem, velikost pouzdra 40 mm, podklad ciferníku stříbrné barvy, minerální sklíčko, strojek švýcarský Quartz. Úzký kožený řemínek bílé barvy. Voděodolnost: 3 ATM

Louis Cottier Dámské hodinky HY3595C3BV2

Dámské analogové hodinky s kulatým keramickým pouzdrem a ciferníkem, podklad ciferníku perleťové barvy, velikost pouzdra: 34 mm. Vteřinová rčička, ukazatel data, luminiscebnční indexy, minerální sklíčko, strojek Quartz. Bílý nerezový řemínek se sponovým zapínáním. Voděodolnost: 3 ATM

Paco Loren Dámské hodinky PACO10000505

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli v barvě žlutého zlata s kulatým pouzdrem a ciferníkem, pouzdro 28 mm, podklad ciferníku tyrkysové barvy, minerální sklíčko, označení číselných pozic, vteřinová ručička, strojek Japan Miyota. Voděodolnost: 3 ATM. Sponové zapínání.

Paco Loren Dámské hodinky PACO10000436

Dámské analogové hodinky z nerezové oceli ve stříbrno-zlaté barvě s kulatým pouzdrem a ciferníkem, pouzdro 40 mm, podklad ciferníku stříbrné barvy, minerální sklíčko, označení číselných pozic, vteřinová ručička, strojek Japan Miyota. Voděodolnost: 3 ATM. Sponové zapínání.

Růžové kožené náramkové dámské hodinky

Růžové hodinky s vykládaným ciferníkem skleněnými krystaly.Zářivé hodinky v růžové barvě se zdobeným ciferníkem. Hodinky mají klasický Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.Hodinky kombinují sportovně elegantní styl.Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma s náhradní baterií.Balení: Dárková krabička zdarma + náhradní baterie Materiál: Skleněný krystal Materiál: Kůže Materiál: Obecný kov Typ: Více krystalů Délka: 21,5 cm Určeno pro: Pro ženy Tvar: Kulatý O...

Bílé kožené náramkové dámské hodinky

Bílé hodinky s vykládaným ciferníkem skleněnými krystaly.Zářivé hodinky v bíle barvě se zdobeným ciferníkem. Hodinky mají klasický Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.Hodinky kombinují sportovně elegantní styl.Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma s náhradní baterií.Balení: Dárková krabička zdarma + náhradní baterie Materiál: Skleněný krystal Materiál: Kůže Materiál: Obecný kov Typ: Více krystalů Délka: 21,5 cm Určeno pro: Pro ženy Tvar: Kulatý Osaze...

Růžové kožené náramkové dámské hodinky

Hodinky v tmavě růžové barvě s třpytivým ciferníkem.Zářivé růžové hodinky se zdobeným ciferníkem skleněnými krystaly. Hodinky mají klasický Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.Hodinky krásně doladí Váš outfit.Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma s náhradní baterií.Balení: Dárková krabička zdarma + náhradní baterie Materiál: Skleněný krystal Materiál: Kůže Materiál: Obecný kov Typ: Více krystalů Délka: 21 cm Určeno pro: Pro ženy Tvar: Kulatý Osazení:...

Růžové kožené náramkové dámské hodinky

Hodinky v růžové barvě s třpytivým ciferníkem.Zářivé růžové hodinky se zdobeným ciferníkem skleněnými krystaly. Hodinky mají klasický Quartzový strojek a nejsou vodotěsné.Hodinky krásně doladí Váš outfit.Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma s náhradní baterií.Balení: Dárková krabička zdarma + náhradní baterie Materiál: Skleněný krystal Materiál: Kůže Materiál: Obecný kov Typ: Více krystalů Délka: 21 cm Určeno pro: Pro ženy Tvar: Kulatý Osazení: Sklen...

Dámské hodinky Durand blue 272D

Dámské náramkové hodinky s kulatým ciferníkem v kombinaci se silikonovým řemínkem tmavě modré barvy. Zlato-modrý ciferník má uprostřed tři malé ciferníky. Tyto ciferníky však mají jen dekorativní charakter, ale dodávají hodinkám zajímavý vzhled. Hodinky v decentním designu jsou velice jednoduchým a elegantním doplňkem. Tyto velmi nápadité hodinky potěší zejména uživatele, kteří mají rádi spíše sportovní styl. Jsou určené na běžné nošení.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100146

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a klasickým hnědým koženým řemínkem s efektem krokodýlí kůže. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 18 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100140

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a hnědým koženým řemínkem s efektem krokodýlí kůže. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 18 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.

Dámské Hodinky W02M.10014.A.0434

Dámské hodinky s netradičním ciferníkem.

Dámské Hodinky W02M.10014.B.0435

Dámské hodinky s netradičním ciferníkem.

Dámské hodinky Dorris Dor 096D

Dámské náramkové hodinky s kulatým ciferníkem v kombinaci se silikonovým řemínkem lososové barvy. Ciferník je ozdoben skleněnými kamínky, které jsou umístěny pod sklíčkem. Střed ciferníku je ozdoben čirými malými zirkony. Tyto velmi nápadité hodinky potěší zejména uživatele, kteří mají rádi spíše sportovní styl.

Paco Loren Dámské hodinky PACO10000673

Dámské hodinky z nerezové oceli stříbrné barvy se zlatými detaily a prstencem vykládaným čirými krystaly, řemínkem vykládanám čirými krystaly a zapínáním na motýlovou sponu, ciferníkem o průměru 38 mm, hodinovým strojkem Japan miyota a vodotěsností 3 ATM. Hodinky jsou vybaveny chronografem s funkcí kalendáře. Dodáváno v originální krabičce.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100137

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a hnědým koženým řemínkem. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 20 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100142

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a klasickým hnědým koženým řemínkem. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 20 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100143

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a klasickým tmavě hnědým koženým řemínkem. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 20 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.

Daniel Wellington Dámské hodinky DW00100144

Dámské hodinky s elegantním minimalistickým ciferníkem a klasickým hnědým koženým řemínkem. Průměr pouzdra: 36 mm. Tloušťka pouzdra: 6 mm. Strojek: japonský quartz. Šířka řemínku: 20 mm. Vodotěsnost: až 3 ATM (vyhněte se kontaktu s vodou). Kožený řemínek byl ošetřen rostlinným olejem a v závislosti na vnějších vlivech může měnit svou přirozenou barvu. Stejně jako u všech hodinek Daniel Wellington jsou řemínky snadno vyměnitelné.