Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske hodinky festina

Nalezeno:    47 produktů

FESTINA F 16394/1

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Více informací
od 3 924 Kč
Koupit nejlevněji

Festina Trend 16749/3

Pozlacené dámské hodinky Festina s ocelovým náramkem a zlatým ciferníkem se budou skvěle vyjímat na Vašem zápěstí. Elegantní hodinky zobrazují kromě času také datum.

Festina Trend 16748/2 bílá

Dámské hodinky Festina s ocelovým náramkem a stříbrným ciferníkem se budou skvěle vyjímat na Vašem zápěstí. Elegantní hodinky zobrazují kromě času také datum.

Festina Trend 16748/4 černá

Dámské hodinky Festina s ocelovým náramkem a stříbrným ciferníkem se budou skvěle vyjímat na Vašem zápěstí. Elegantní hodinky zobrazují kromě času také datum.

Festina Klasik 16824/4

Černé dámské hodinky Festina kombinují kožený řemínek s ocelovým pouzdrem. Do něj je vsazen ciferník s jemnými indexy a římskými číslicemi. Nechybí praktická datumovka. Vodotěsnost 50 m.

Festina 16591/C

Zajímavé dámské hodinky Festina s bronzovým koženým páskem a ocelovým pouzdrem v bronzové barvě. Pouzdro je po obvodu ozdobeno, ciferník chráněný minerálním sklem má místo indexů kamínky.

Festina 16591/D

Zajímavé dámské hodinky Festina s modrým koženým páskem a ocelovým pouzdrem v černé barvě. Pouzdro je po obvodu ozdobeno, ciferník chráněný minerálním sklem má místo indexů kamínky.

Festina 16719/3

Něžné dámské hodinky Festina s ocelovým páskem a ocelovým pouzdrem. Ciferník v lososové barvě chráněný minerálním sklem má římské číslice a zdobení kamínky. Vodotěsnost je do 50M.**

Festina 16591/D - II. jakost

Zajímavé dámské hodinky Festina s modrým koženým páskem a ocelovým pouzdrem v černé barvě. Pouzdro je po obvodu ozdobeno, ciferník chráněný minerálním sklem má místo indexů kamínky.

Festina Ceramic 16530/2

Nádherné dámské hodinky Festina Ceramic 16530/2. Pouzdro a náramek jsou vyrobeny v kombinaci nerez oceli a keramiky. Hodinky mají ukazatel datumu, dne v týdnu a luminiscenční ručičky. Pouzdro je osazeno zirkony.

Festina Ceramic 16530/3

Nádherné dámské hodinky Festina Ceramic 16530/3. Pouzdro a náramek jsou vyrobeny v kombinaci nerez oceli a keramiky. Hodinky mají ukazatel datumu, dne v týdnu a luminiscenční ručičky. Pouzdro je osazeno zirkony.

Festina 16531/3

Dámské hodinky Festina Ceramic 16531/3 vynikají jednoduchým, ale vytříbeným designem a čistou elegancí. Pouzdro a náramek je vyrobené v kombinaci nerez oceli a keramiky. Hodinky mají analogové zobrazení času, minerální sklo a bateriový strojek Quartz. Vodotěsnost je 50M.

Festina Ceramic 16536/2

Originální dámské hodinky Festina Ceramic 16536 jsou vyrobeny z nerez oceli a mají částečně keramický pásek. Hodinky mají perleťový čtvercový ciferník, který je ozdoben zirkony. Pouzdro je osazeno minerálním sklíčkem.

Festina F 16588/3 Ceramic

Elegantní dámské hodinky Festina F 16588 Ceramic jsou vyrobeny z nerezové oceli s keramikou. Ciferník má analogové zobrazení času a je opatřen fluorescenční vrstvou. Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM.

Festina Klasik 16748/3

Dámské hodinky Festina Trend vynikají svojí kontrastní barevnou kombinací. Tmavě modrý ciferník se skvěle doplňuje s precizně zpracovaným ocelovým řemínkem i s ručičkami a indexy ve stříbrné barvě. Zaujme i bílá datumovka ve stříbrném rámečku.

Festina Trend 16813/1

Dámské hodinky Festina s nadčasovým designem mají ocelový pásek a ocelové pouzdro. Uprostřed kulatého ciferníku jsou umístěny tři subciferníky s ukazatelem data a dne v týdnu a kolem nich obíhají luminiscenční ručičky.Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16932/1

Celostříbrné dámské hodinky Festina mají pouzdro i pásek vyrobené z oceli a ciferník chráněný minerálním sklíčkem. Po ciferníku s indexy obíhají hlavní ručičky společně se sekundovkou. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16932/2

Dámské hodinky Festina mají pouzdro i pásek vyrobené z oceli a ciferník chráněný minerálním sklíčkem. Po černém ciferníku se zlato-růžovými indexy obíhají hlavní ručičky společně se sekundovkou. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16950/2

Elegantní dámské hodinky Festina se díky svému decentnímu designu hodí pro všechny příležitosti. Pásek i pouzdro jsou vyrobeny z oceli. V pouzdře se ukrývá černý ciferník se stříbrnými indexy krytý minerálním sklem. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16950/1

Elegantní dámské hodinky Festina se díky svému decentnímu designu hodí pro všechny příležitosti. Pásek i pouzdro jsou vyrobeny z oceli. V pouzdře se ukrývá ciferník se stříbrnými indexy krytý minerálním sklem. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16813/2

Dámské hodinky Festina s nadčasovým designem mají ocelový pásek a ocelové pouzdro. Uprostřed růžového kulatého ciferníku jsou umístěny tři subciferníky s ukazatelem data a dne v týdnu a kolem nich obíhají luminiscenční ručičky.Vodotěsnost 50 m.

Festina 16591/B

Zajímavé dámské hodinky Festina s jemně perleťovým koženým páskem a ocelovým pouzdrem v růžově zlaté barvě. Pouzdro je po obvodu ozdobeno, ciferník chráněný minerálním sklem má místo indexů kamínky.

Festina Trend 16932/1 - II. jakost

Celostříbrné dámské hodinky Festina mají pouzdro i pásek vyrobené z oceli a ciferník chráněný minerálním sklíčkem. Po ciferníku s indexy obíhají hlavní ručičky společně se sekundovkou. Vodotěsnost 50 m.

Festina Ceramic 16394/1 dámské hodinky

Dámské elegantní hodinky určené pro společenské užití. Analogový číselník se sekundovkou, zobrazení datumu a dne v týdnu. Pozdro je vyrobeno z nerez oceli a tvrzené keramiky, řemínek je polyuretanový. 24 hodinový číselník.

Festina Trend 16716/3

Dámské hodinky značky Festina Trend 16716/3 se světle růžovým ciferníkem jsou vyrobeny z oceli a jsou vybaveny ukazatelem data a dne v týdnu. Vodotěsnost 50 m.

Festina 16530/1

Nádherné analogové dámské hodinky Festina 16530/1 z řady Ceramic. Pouzdro a náramek je vyrobený v kombinaci nerez oceli a keramiky. Hodinky mají ukazatel datumu, dne v týdnu, luminiscenční ručičky a 24 hodinový číselník. Jsou poháněné bateriovým strojkem Quartz. Vodotěsnost je 50M.

Festina 16637/2, černé

Elegantní dámské hodinky značky Festina s analogovým zobrazením času. Netradiční design – hodinky jsou posázené drobnými kamínky a jsou vyrobeny z oceli v kombinaci s keramikou. Analogový ciferník je chráněn minerálním sklíčkem. Hodinky jsou vodotěsné WR 30M.

Festina Ceramic MLT 16699/1

Dámské hodinky významné značky Festina v elegantním provedení si jistě zamilujete. Hodinky o průměru 35 mm se budou skvěle vyjímat na Vašem zápěstí.

Festina Trend 16921/1

Dámské hodinky značky Festina v nadčasovém designu, který neomrzí. Jejich pásek i pouzdro jsou vyrobeny z oceli. Přehledný stříbrný ciferník s indexy chrání odolné minerální sklíčko. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16954/1

Kvalitní materiály a kvalitní zpracování, to jsou dámské hodinky značky Festina. Bílý pásek z pravé kůže je přichycen k ocelovému pouzdru. Pod minerálním sklíčkem je schovaný bílý ciferník s výraznými indexy v módní barvě růžového zlata. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16913/1

Módní dámské hodinky značky Festina mají pásek a pouzdro vyrobené z nerezové oceli. Světlý ciferník lemovaný třpytivými kamínky je shora chráněn odolným minerálním sklíčkem a obíhají na něm ručičky po indexech v barvě růžového zlata. Vodotěsnost 50 m.

Festina Ceramic 16394/1 dámské hodinky - II. jakost

Dámské elegantní hodinky určené pro společenské užití. Analogový číselník se sekundovkou, zobrazení datumu a dne v týdnu. Pozdro je vyrobeno z nerez oceli a tvrzené keramiky, řemínek je polyuretanový. 24 hodinový číselník.

Festina Trend 16940/1

Dámské hodinky od značky Festina mají ocelový pásek i ocelové pouzdro. To ukrývá světlý ciferník, na kterém jsou klasické číslice nahrazeny výraznými třpytivými kamínky. Hodinky mají vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16704/1

Významná značka Festina přináší dámské hodinky ve své kolekci Trend. Hodinky jsou vyrobené z oceli ve zlaté barvě. Udělejte si radost hodinkami značky Festina.

Festina Trend 16867/1

Dámské hodinky Trend 16867/1 značky Festina potěší všechny příznivkyně třpytivých kamínků. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a jejich pouzdro je osázeno jednou řadou kamínků. Bílý přehledný ciferník s indexy je vybaven datumovkou. Vodotěsnost 50 m.

Festina 16962/1

Dámské hodinky 16962/1 z dílny značky Festina obepnou vaše zápěstí ocelovým páskem stříbrné barvy a přesný čas zobrazí na světlém číselníku osázeným výraznými indexy v barvě růžového zlata. Hodinky odolají ranní sprše, odpolednímu dešti i večernímu plavání (5ATM).

Festina Trend 16867/2

Dámské hodinky Trend 16867/2 značky Festina potěší všechny příznivkyně třpytivých kamínků. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a jejich pouzdro je osázeno jednou řadou kamínků. Černý přehledný ciferník s indexy je vybaven datumovkou. Vodotěsnost 50 m.

Festina Trend 16958/1

Festina dámské hodinky v elegantním stylu mají jednoduchý bílý ciferník s drobnými indexy, který je chráněn odolným minerálním sklíčkem a zasazen do ocelového pouzdra, které drží na ocelovém pásku. Hodinky mají vodotěsnost 50 m.

Festina Coco 16715/1

Dámské hodinky z ocele s PVD povlakem v hnědé barvě mají ciferník v klasickém analogovém zobrazení. Švýcarská značka hodinek Festina vyniká svým moderním designem a prvotřídní kvalitou.

Festina MLT 16701/2

Znáte z Festina letáku Vánoce 2014. Dámské hodinky z kolekce Trend jsou vyrobeny z pozlacené ocele a doplněné o perleťový ciferník s ukazatelem data a dne v týdnu. Udělejte si radost hodinkami značky Festina.

Festina Ceramic (16492/6)

Dámské hodinky s keramickou lunetou. Sekundová ručička, prošívaný pryžový pásek, kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli, analogové zobrazení času. Quartzový bateriový strojek, minerální sklo a vodotěsnost 50M.