Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dallas dallas ibutton

Nalezeno:    3 produkty

OEM Klíčenka DALLAS iButton A

Kontaktní čipová klíčenka Dallas je vybavená čipem iButton. Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 1 ks. Kontaktní čipová klíčenka Dallas je vybavená čipem iButton. Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 1 ks.

OEM Klíčenka DALLAS iButton R

Kontaktní čipová klíčenka Dallas je vybavená čipem iButton R. Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 1 ks. Kontaktní čipová klíčenka Dallas je vybavená čipem iButton R. Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 1 ks.

OEM Čtečka Glancetron 1300, čtečka i-button chipů, číšník. klíč, černá

Glancetron 1300 je bezpečný a snadno integrovatelný "číšník" zámek. Každý čip obsahuje tovární-set, 16-místný klíč, který nemůže být uživatelsky upravitelný. Jakmile vznikne magnetický kontakt mezi čipem klíče a zámkem, Glancetron 1300 odešle číslo z čip Glancetron 1300 je bezpečný a snadno integrovatelný "číšník" zámek. Každý čip obsahuje tovární-set, 16-místný klíč, který nemůže být uživatelsky upravitelný. Jakmile vznikne magnetický kontakt mezi čipem klíče a zámkem, Glancetron 1300 odešle...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:dallas 1 serie dvd    •  v garden dallas    •  dallas 1 seria dvd    •  euro dallas 86    •  upiri v dallasu    •