Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dakine lovely

Nalezeno:    10 produktů

Dakine Lovely Trucker

Popis zboží Dámská kšiltovka Dakine Lovely Trucker Stylová dámská truckerka s nášivkou, model Lovely Trucker. Kšiltovka se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část je zhotovena z měkkého pěnového materiálu a opatřena nášivkou Dakine.

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

Dakine Lovely Trucker dahlia

kšiltovka Dakine Lovely Trucker dahlia Stylová dámská truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

Dakine Lovely Trucker black

kšiltovka Dakine Lovely Trucker black Stylová dámská truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

Dakine Lovely Trucker maui blue

kšiltovka Dakine Lovely Trucker maui blue Stylová dámská truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

kšiltovka Dakine Lovely Trucker black

dámská kšiltovka Dakine Lovely Trucker black Stylová truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

kšiltovka Dakine Lovely Trucker dahlia

dámská kšiltovka Dakine Lovely Trucker dahlia Stylová truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

kšiltovka Dakine Lovely Trucker maui blue

dámská kšiltovka Dakine Lovely Trucker maui blue Stylová truckerka s nášivkou, se síťovanou zadní částí s plastovým páskem pro nastavení velikosti, přední část z měkkého pěnového materiálu s nášivkou Dakine.

Dakine Kšiltovka Lovely Trucker Black 8640153-W17

Dakine Kšiltovka Lovely Trucker Black 8640153-W17. Značková dámská kšiltovka DAKINE, provedena v černé barvě, přední panel v kontrastní bílé, nechybí výrazná nášivka a červené srdíčko, zadní část ze síťoviny, trendy rovný kšilt.

Dakine Kšiltovka Lovely Trucker Dahlia 8640153

Dakine Kšiltovka Lovely Trucker Dahlia 8640153. Krásná dámská kšiltovka od DAKINE, výrazná fialová barva, přední panel v bílé barvě, upoutá velkou výšivkou, nechybí logo značky a srdíčko, zadní část ze síťoviny, trendy pevný rovný kšilt.