Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cyklisticky vozik

Nalezeno:    4 produkty

Cyklistický set Chariot Chinook

Set slouží pro připojení dětského kočárku Chariot Chinook k jízdnímu kolu. Uděláte tak z kočárku praktický dětský vozík.

CHARIOT Cyklistický set Chinook

Cyklistický set pro připojení vozíku Chariot Chinook k jízdnímu kolu. Uděláte tak z kočárku praktický dětský vozík.; Set obsahuje lehké hliníkové závěsné rameno, patentovaný závěs ezHitch TM, nástavec závěsu, rychloupínák, sadu reflexních prvků,

Burley kočárkový set se dvěma kolečky, Burley

Kočárkový set Burley velmi jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo na procházku. Madlo je nedílnou součástí vozíku. Navíc si ho můžete nastavit do výšky , která Vám nejvíce vyhovuje.

Burley kočárkový set s jedním kolečkem, Burley

Kočárkový set Burley velmi jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo na procházku. Kolečko u tohoto setu je namontováno na výklopném mechanismu u přípojné oje ke kolu. Máte ho tak téměř okamžitě připravené k použití. Madlo je nedílnou součástí vozíku. Navíc si ho můžete nastavit do výšky , která Vám nejvíce vyhovuje.