Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cyklisticky vozik

Nalezeno:    5 produktů

CHARIOT Cyklistický set Chinook

Cyklistický set pro připojení vozíku Chariot Chinook k jízdnímu kolu. Uděláte tak z kočárku praktický dětský vozík.; Set obsahuje lehké hliníkové závěsné rameno, patentovaný závěs ezHitch TM, nástavec závěsu, rychloupínák, sadu reflexních prvků,

Burley kočárkový set se dvěma kolečky, Burley

Kočárkový set Burley velmi jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo na procházku. Madlo je nedílnou součástí vozíku. Navíc si ho můžete nastavit do výšky , která Vám nejvíce vyhovuje.

Burley kočárkový set s jedním kolečkem, Burley

Kočárkový set Burley velmi jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo na procházku. Kolečko u tohoto setu je namontováno na výklopném mechanismu u přípojné oje ke kolu. Máte ho tak téměř okamžitě připravené k použití. Madlo je nedílnou součástí vozíku. Navíc si ho můžete nastavit do výšky , která Vám nejvíce vyhovuje.

Kočárkový set Burley 1 kolečko

Jedete na dovolenou nebo na chalupu a nechce se Vám tahat vozík i kočárek? Nemusíte! Kočárkový set jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo do oblíbené hospůdky. Kolečko u tohoto setu je namontováno na výklopném mechanismu na přípojné oji ke kolu a je tím pádem okamžitě připraveno k použití. Madlo je vždy nedílnou součástí vozíku a můžete si jej nastavit do výšky , která Vám nejvíce vyhovuje....

Kočárkový set Burley 2 kolečka

Kočárkový set obsahuje pouze kolečka. Vozíky se u nás můžete zakoupit zde. Jedete na dovolenou nebo na chalupu a nechce se Vám tahat vozík i kočárek? Nemusíte! Kočárkový set jednoduše změní cyklistický vozík v kočárek. Můžete tak vozík kdykoliv odpojit od kola a vyrazit třeba na nákupy nebo do oblíbené hospůdky. Madlo je vždy nedílnou součástí vozíku a můžete si jej nastavit do výšky, která Vám nejvíce vyhovuje.