Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cviceni podle ludmily mojzisove

Nalezeno:    12 produktů

DVD - cvičení podle Ludmily Mojžíšové cviky pro podporu početí, otěhotnění, cvičení metody Ludmily Mojžíšové na DVD

DVD se všemi cviky od známé fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové. Cviky napomáhají řešit ženskou funkční sterilitu. Zkušená fyzioterapeutka paní PhDr. Jarmila Novotná (žákyně L. Mojžíšové) Vás odborně provede všemi základními cviky pro zlepšení plodnosti a otěhotnění. Aktualizované, kompletní vydání.

JUKL Čaj podle Ludmily Mojžíšové, 100 g bylinná směs, sypaný čaj

Bylinný čaj podle recptury Ludmily Mojžíšové, známé fyzioterapeutky zabývající se neplodností. 100 g, kúra na 4 týdny. Doporučujeme pít jako podpůrný prostředek při cvičení metody Ludmily Mojžíšové.

Metoda Ludmily Mojžíšové, cvičení, na DVD + FertilControl Light ovulační test ze slin + dárek 3 HCG test cvičení pro podporu početí, otěhotnění, cvičení metody Ludmily Mojžíšové na DVD, Donna ovulační test ze slin, dárek 3 HCG zdarma

Plánujete miminko? Posilte pánevní dno a zjistěte své plodné dny. Kombinace produktů pro vyšší šance na početí. Metoda cvičení Ludmily Mojžíšové na DVD + FertilControl Light, ovulační test ze slin pro opakované používání. Výhodná sada.

DVD Mojžíšové + JUKL Čaj Mojžíšové, 3x100 g cvičení metody L. Mojžíšové na DVD, čaj L. Mojžíšové, 3 balení po 100g

Sada pro posílení pánevního dna. Cvičení a čajová kúra na 3 měsíce. DVD metoda cvičení Ludmily Mojžíšové, cviky a cvičení na DVD, řešení ženské neplodnosti + 3 balení bylinného čaje Ludmily Mojžíšové (celkem 300 gramů), kúra na 3 měsíce. Cenově výhodná sada.

JUKL Čaj Ludmily Mojžíšové, výhodné trojbalení 3x100 g Akční sada, 3 balení, výhodná cena

AKCE! Bylinný čaj podle recptury Ludmily Mojžíšové, známé fyzioterapeutky zabývající se neplodností. 3x100 g, kúra na 3 měsíce. Doporučujeme pít jako podpůrný prostředek přicvičení metody Ludmily Mojžíšové. Výhodné balení.

ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové, 15 sáčků bylinná směs dle receptury známé fyzioterapeutky, 15 sáčků à 2,5 g

NOVINKA! Bylinná směs sestavená dle receptury známé fyzioterapeutky zabývající se ženskou neplodností. Ověřená směs bylin pro podporu početí nyní ve formě sáčků. Nepotřebujete sítka, stačí šálek zalít a pohodlně vypít. Kúra na týden. 15 sáčků à 2,5 g. Doporučujeme pít jako podpůrný prostředek při cvičení metody Ludmily Mojžíšové.

ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové trojbalení, 3 x 15 sáčků výhodné trojbalení 45 sáčků à 2,5 g

VÝHODNÁ SADA Bylinná směs sestavená dle receptury známé fyzioterapeutky zabývající se ženskou neplodností. Ověřená směs bylin pro podporu početí nyní ve formě sáčků. Nepotřebujete sítka, stačí šálek zalít a pohodlně vypít. Kúra na 3 týdny. 45 sáčků à 2,5 g. Doporučujeme pít jako podpůrný prostředek při cvičení metody Ludmily Mojžíšové.

ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové dvojbalení, 2 x 15 sáčků výhodné dvojbalení 30 sáčků à 2,5 g

VÝHODNÁ SADA Bylinná směs sestavená dle receptury známé fyzioterapeutky zabývající se ženskou neplodností. Ověřená směs bylin pro podporu početí nyní ve formě sáčků. Nepotřebujete sítka, stačí šálek zalít a pohodlně vypít. Kúra na 2 týdny. 30 sáčků à 2,5 g. Doporučujeme pít jako podpůrný prostředek při cvičení metody Ludmily Mojžíšové.

DVD Mojžíšové + Čaj Mojžíšové 3ks + FertilControl Light (DONNA) cenově výhodné balení

Sada pro posílení pánevního dna. Cvičení, čajová kúra na 3 měsíce a ovulační tester. DVD metoda cvičení Ludmily Mojžíšové, cvičení na DVD + 3 balení bylinného čaje Ludmily Mojžíšové (celkem 300 gramů), kúra na 3 měsíce + ovulační test FertilControl Light pro opakované používání. Cenově výhodná sada.

DVD Mojžíšové + LUBRIKAČNÍ GEL Conceive Plus + FertilControl Light cenově výhodná sada

Plánujete miminko? Posilte pánevní dno, zjistěte své plodné dny a podpořte je lubrikačním gelem na podporu početí. Kombinace produktů pro vyšší šance na početí. Metoda cvičení Ludmily Mojžíšové na DVD + Lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus + FertilControl Light, ovulační test ze slin pro opakované používání. Výhodná sada.

Bolesti páteře a velkých kloubů 2 DVD

Druhý díl videa je zasvěcen masážím a zdravotním cvičením. Masáže prezentuje Eva Moudrá. Zdravotní cvičení jsou rozdělena na současné cvičební systémy a tradiční čínská cvičení, zejména čchi-kung Penzelova meridiánová masáž Vychází z východní medicíny, jde v podstatě o aktivaci proudu energie v jednotlivých meridiánech. Toto se provádí pomocí kovové tyčinky. Ve videu jsou masáže přední a zadní střední dráhy a dráhy ledvin Reflexní masáž Technika stará více než století vychází z ...

Záda, která cvičí nebolí - Sedláková Simona PhDr.

Záda, která cvičí nebolí - Sedláková Simona PhDr.. Záda, která cvičí nebolí Vzhledem k sedavému životnímu stylu se dnes bolest zad stala skutečným problémem, neřkuli civilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si osvědčeným prostředkem – speciálním cvičením. K tomu nám pomůže brožurka cviků podle osvědčené metody paní Mojžíšové, kterou sestavila zkušená fyzioterapeutka dr. Simona Sedláková. Kromě fotografií a popisků k jednotlivým cvikům zde naleznete zásady cvičení a kapitolu věnovanou ergonomii,...