Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cukrarsky sacek

Nalezeno:    71 produktů

BANQUET Culinaria Silikonový zdobící sáček 30,5x14,3cm

Silikonový zdobící sáček 30,5x14,3cm Culinaria red * Silikonový zdobicí sáček 30,5x14,3cm Culinaria red Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Rösle cukrářský sáček

Rösle cukrářský sáček Vyroben z vysoce kvalitní bavlěné tkaniny, impregnovaný několika vrstvami ochranného povlaku, tento cukrářský sáček může být vyvařován, je nepropustný a pro potraviny bezpečný. Bude nedocenitelným pomocníkem při zdobení a dekorování všech druhů sladkých dobrot, nejen dortů. Bavlněná tkanina neklouže z rukou a zároveň je dostatečně pevná, takže se zúžený konec cukrářského sáčku netrhá.vysoce kvalitní bavlna s vnitřní impregnací...

Rösle cukrářský sáček

Rösle cukrářský sáčekVyroben z vysoce kvalitní bavlěné tkaniny, impregnovaný několika vrstvami ochranného povlaku, tento cukrářský sáček může být vyvařován, je nepropustný a pro potraviny bezpečný. Bude nedocenitelným pomocníkem při zdobení a dekorování všech druhů sladkých dobrot, nejen dortů. Bavlněná tkanina neklouže z rukou a zároveň je dostatečně pevná, takže se zúžený konec cukrářského sáčku netrhá.vysoce kvalitní bavlna s vnitřní impregnacídélka sáčku 50 cm...

Cukrářský sáček nylon 40cm

Příprava cukroví může probíhat velice jednoduše, pokud ke zdobení výsledných pochutin použijete tento moderní sáček.

Cukrářský sáček + 6 nástavců

Material: Metal+Silicone Material:Silicone + Stainless Steel certification: CE / EU,CIQ,EEC,FDA

Stojan na cukrářský sáček 24cm

Odložte si plný cukrářský sáček do tohoto praktického stojanu a zabraňte tak vytečení jakékoliv ingredience.

Cukrářský sáček nylon 40cm - Ibili

Cukrářský sáček nylon 40cm - Ibili, Příprava cukroví může probíhat velice jednoduše, pokud ke zdobení výsledných pochutin použijete tento moderní sáček.

Cukrářský sáček nylon 40cm - Ibili

Cukrářský sáček nylon 40cm - Ibili, Příprava cukroví může probíhat velice jednoduše, pokud ke zdobení výsledných pochutin použijete tento moderní sáček.

Cukrářský sáček set 55cm – 10ks

Ozdobte si cukroví nebo pečivo jakéhokoliv tvaru. Využít k tomu můžete praktický cukrářský sáček v sadě o 10 kusech.

Cukrářský sáček + 6 nástavců / 00023a

Material: Metal+Silicone Material:Silicone + Stainless Steel certification: CE / EU,CIQ,EEC,FDA

Stojan na cukrářský sáček 24cm - Ibili

Stojan na cukrářský sáček 24cm - Ibili, Odložte si plný cukrářský sáček do tohoto praktického stojanu a zabraňte tak vytečení jakékoliv ingredience.

Stojan na cukrářský sáček 24cm - Ibili

Stojan na cukrářský sáček 24cm - Ibili, Odložte si plný cukrářský sáček do tohoto praktického stojanu a zabraňte tak vytečení jakékoliv ingredience.

sáček cukrářský 35cm bavlněný

sáček cukrářský 35cm bavlněný Mat 1 24 délka: 35 cm materiál: bavlněný Cukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

Orion UH Cukrářský sáček 20ks 39,5cm

Opakované použití, snadná údržba 3 velikosti jednorázové i opakované použití snadná údržba Cukrářský sáček s dekorem využijete nejen na zdobení perníčků, ale i jiných sladkých, či slaných dobrot. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem nebo pomazánkou, jak budete potřebovat. Sáčky jsou určeny pro jednorázové i opakované použití. V sadě naleznete 20 kusů sáčků. Snadná údržba a lehce omyvatelné. Nejsou vhodné do myčky na nádobí. Zdobící sáčky nabízíme ve 3 délkác...

sáček cukrářský 30cm bavlněný

sáček cukrářský 30cm bavlněný Mat 1 24 délka: 30 cm materiál: bavlněnýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 30cm pogumovaný

sáček cukrářský 30cm pogumovaný Mat 1 24 délka: 30 cm materiál: pogumovanýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 35cm pogumovaný

sáček cukrářský 35cm pogumovaný Mat 1 24 délka: 35 cm materiál: pogumovanýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 40cm bavlněný

sáček cukrářský 40cm bavlněný Mat 1 24 délka: 40 cm materiál: bavlněnýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 40cm pogumovaný

sáček cukrářský 40cm pogumovaný Mat 1 24 délka: 40 cm materiál: pogumovanýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 45cm bavlněný

sáček cukrářský 45cm bavlněný Mat 1 24 délka: 45 cm materiál: bavlněnýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 45cm pogumovaný

sáček cukrářský 45cm pogumovaný Mat 1 24 délka: 45 cm materiál: pogumovanýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 50cm bavlněný

sáček cukrářský 50cm bavlněný Mat 1 24 délka: 50 cm materiál: bavlněnýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

sáček cukrářský 50cm pogumovaný

sáček cukrářský 50cm pogumovaný Mat 1 24 délka: 50 cm materiál: pogumovanýCukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.

Nástavce na cukrářský sáček / 17-00024a

materiál: kov balení: 24 ks nástavců (bez boxu)

Sáček cukrářský plastový 20 ks

V balení 20 kusů. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem či pomazánkou, jak budete potřebovat. Jednorázové i opakované použití. Materiál: plast. Rozměry: 29,5 x 33 x 16,5 cm.

sáček cukrářský 25cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK

sáček cukrářský 25cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK Mat 1 24

sáček cukrářský 30cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK

sáček cukrářský 30cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK Mat 1 24

sáček cukrářský 37cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK

sáček cukrářský 37cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK Mat 1 24

sáček cukrářský 55cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK

sáček cukrářský 55cm PROFI ČESKÝ VÝROBEK Mat 1 24

sáček cukrářský 45cm PE protiskluzový (5ks)

sáček cukrářský 45cm PE protiskluzový (5ks) Mat 1 24

sáček cukrářský 35cm bavlněný + 7 špiček

sáček cukrářský 35cm bavlněný + 7 špiček Mat 1 24 délka sáčku: 35 cmmateriál: pocínovaný kov (špičky) + bavlna (sáček)7 ks špičekSada zdobících špiček a cukrářského bavlněného sáčku vhodná na zdobení dortů, zákusků, případně pomazánek.

sáček cukrářský 35cm pogumovaný + 7 špiček

sáček cukrářský 35cm pogumovaný + 7 špiček Mat 1 24 délka sáčku: 35 cmmateriál: pocínovaný kov (špičky) + pogumovaný (sáček)7 ks špičekSada zdobících špiček a cukrářského pogumovaného sáčku vhodná na zdobení dortů, zákusků, případně pomazánek.

Sáček cukrářský+zdobítka 5 ks

áček cukrákřský + zdobítka 5 ks sáček z bavlny délka 37 cm, zdobítka různé druhy

Sáček cukrářský plastový 34,5 cm 20 ks

V balení 20 kusů. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem či pomazánkou, jak budete potřebovat. Jednorázové i opakované použití. Materiál: plast. Rozměry: délka 34,5 cm, šířka 21cm.

Sáček cukrářský plastový 39,5 cm 20 ks

V balení 20 kusů. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem či pomazánkou, jak budete potřebovat. Jednorázové i opakované použití. Materiál: plast. Rozměry: 39, x 45 x 25 cm.

Sada na zdobení silikonový sáček 34cm + 6 koncovek

Sada: cukrářský sáček, 6 druhů zdobících špiček. Rozměr sáčku: 36cm.

Banquet Zdobička Culinaria Orange, 8trysek - pytlík cukrářský

BANQUET Zdobička CULINARIA Orange, 8 trysek Zdobička CULINARIA Orange, 8 trysek, sada obsahuje: 1 zdobící sáček a 8 různých druhů trysek. Zdobička je vynikající ke zdobení a plnění cukrářských i jiných pokrmů. Vyrobeno z odolného plastu. Technické parametry produktu: BANQUET Zdobička CULINARIA Orange, 8 trysek Materiál: Plast Barva: Bílá sáček / oranžová trysky Hmotnost netto (kg): 0,045 Hmotnost brutto (kg): 0,045 Myčka: Ne Rozměry balení: 13 x 22 x 3

Banquet Silikonový zdobící sáček 30,5x14,3cm Culinaria red - pytlík cukrářský + 3 nástavce

Silikonový zdobicí sáček 30,5x14,3cm Culinaria red Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky. Technické parametry produktu: BANQUET Silikonový zdobící sáček 30,5x14,3cm Culinaria red Délka (cm): 30,5 Průměr horní (cm): 14,3 Materiál: Silikon Barva: Červená Hmotnost netto (kg): 0,077 Myčka: ANO...

sáček UH 20ks na zdobení(29,5)

sáček UH 20ks na zdobení(29,5) - Sáček cukrářský na zdobení perníčků i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot. Sada 20 kusů. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem či pomazánkou, jak budete potřebovat. Jednorázové i opakované použití. Materiál: plast. Rozměry: 29,5x33x16,5 cm.

sáček UH 20ks na zdobení(29,5)

sáček UH 20ks na zdobení(29,5) - Sáček cukrářský na zdobení perníčků i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot. Sada 20 kusů. Sami si odstřihnutím špičky vytvoříte tak široký otvor pro zdobení krémem či pomazánkou, jak budete potřebovat. Jednorázové i opakované použití. Materiál: plast. Rozměry: 29,5x33x16,5 cm.

Orion Bavlněný zdobící sáček d. 47 x š. 28 cm

Rychlé zdobení cukroví, dortů i chlebíčků 2 praktické velikosti povrch s gumovým zátěrem Cukrářský bavlněný sáček s gumovým zátěrem - sáček tak zůstává z vnějšku suchý a neklouže. Zdobící sáček lze mýt běžnými mycími prostředky. Sáček nabízíme ve 2 praktických velikostech. Materiál: bavlna, gumový zátěr Rozměry: d. 26 x š. 15 cm d. 47 x š. 28 cm[{oxcontent ident=zaruky}][{oxcontent ident=paticka_ostatni_produkty}]

Mýdlové dortíky

Vytvářejte vlastní jedinečná mýdla, která vypadají jako miniaturní dortíky! Kreativní sada pro děti od 8 let obsahuje dostatek materiálu pro výrobu mýdlových dortíků, makronek či pěnových krémů. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky. Sada obsahuje: 2× kádinku, 2× tekuté barvivo, 3× cukrářský sáček, 1× hlavici cukrářského sáčku (2 díly), 3× nástavce na cukrářský sáček, 1× kostka s čistým mýdlovým zákl...

Mýdlové dortíky ALBI + Doprava zdarma

Vytvářejte vlastní jedinečná mýdla, která vypadají jako miniaturní dortíky! Kreativní sada Mýdlové dortíky pro děti od 8 let obsahuje dostatek materiálu pro výrobu mýdlových dortíků, makronek či pěnových krémů. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky. Sada Mýdlové dortíky obsahuje: 2× kádinku, 2× tekuté barvivo, 3× cukrářský sáček, 1× hlavici cukrářského sáčku (2 díly), 3× nástavc...

Mýdlové dortíky - kreativní sada Albi

Vytvářejte vlastní jedinečná mýdla, která vypadají jako miniaturní dortíky! Kreativní sada Mýdlové dortíkypro děti od 8 let obsahuje dostatek materiálu pro výrobu mýdlových dortíků, makronek či pěnových krémů. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarádky, maminky nebo babičky. Sada Mýdlové dortíky obsahuje: 2× kádinku, 2× tekuté barvivo, 3× cukrářský sáček, 1× hlavici cukrářského sáčku (2 díly), 3× nástavce na cukrářský sáček, 1× kostka s či...