Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cukrarske trouby

Nalezeno:    4 produkty

Cukrářské košíčky 6,5cm - 75ks Ibili

Připravujte cukroví a nejrůznější sladké pochutiny v praktickém jednorázovém balení, které představují tyto papírové košíčky. V jedné sadě jich naleznete rovných 75 kusů. Umístit je můžete do trouby do 230C°, i do mrazáku do -60C°.

Cukrářské košíčky 6,5cm - 75ks Ibili

Cukrářské košíčky 6,5cm - 75ks Ibili, Připravujte cukroví a nejrůznější sladké pochutiny v praktickém jednorázovém balení, které představují tyto papírové košíčky. V jedné sadě jich naleznete rovných 75 kusů. Umístit je můžete do trouby do 230C°, i do mrazáku do -60C°.

Silikonová forma na pečení - růžová růže Ibili

Silikovou pečící forma ve tvaru růže má průměr 21 centimetrů. Je použitelná do každého typu horkovzdušné trouby a může se mýt v myčce nádobí. Pro konečnou úpravu upečené růže různými polevami jsou ideální cukrářské stěrky, které také najdete v naší nabídce.

Silikonová forma na pečení - růžová růže Ibili

Silikonová forma na pečení - růžová růže Ibili, Silikovou pečící forma ve tvaru růže má průměr 21 centimetrů. Je použitelná do každého typu horkovzdušné trouby a může se mýt v myčce nádobí. Pro konečnou úpravu upečené růže různými polevami jsou ideální cukrářské stěrky, které také najdete v naší nabídce.