Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Coral calcium star

Nalezeno:    11 produktů

CORAL CALCIUM STAR

Vědecké výzkumy dokazují, že mnoho nemocí je způsobeno nedostatkem vápníku. Vápník není určen pouze pro zdraví kostí a zubů, ale je zapojen doslova do stovek zásadních tělesných funkcí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost a pomáhat dosáhnout fyziologické pH rovnováhy v těle. Mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Nižší úrovně pH v těle než pH 7, jsou považované za kyselé a pro zdraví nevyhovující. Například než si uvědomíme význa...

Starlife Coral Calcium Star 60 kapslí

Doplněk stravy. Coral Calcium Star je mořský korálový vápník - zdroj vápníku, hořčíku a vitamínu D - pro normální stav kostí.

Starlife CORAL CALCIUM STAR 60 kapslí

Doplněk stravy CORAL CALCIUM STAR obsahuje mořský korálový vápník, který je zdrojem vápníku, hořčíku a vitamínu D pro normální stav kostí.

Starlife CORAL CALCIUM STAR 60 kapslí

Doplněk stravy CORAL CALCIUM STAR obsahuje mořský korálový vápník, který je zdrojem vápníku, hořčíku a vitamínu D pro normální stav kostí.

CORAL CALCIUM COMPLEX STAR

klouby, kosti, svaly, zuby imunita – vitalita zdravá pokožka antioxidační kapacita trávení snížení únavy a vyčerpání energetický metabolismus Vitamin A podporuje normální stav sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému. Podílí se na procesu specializace buněk a metabolismu železa. Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soust...

Starlife CORAL CALCIUM STAR 60 cps

; ědecké výzkumy dokazují, že mnoho nemocí je způsobeno nedostatkem vápníku. Vápník není určen pouze pro zdraví kostí a zubů, ale je zapojen doslova do stovek zásadních tělesných funkcí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost

STARLIFE CORAL CALCIUM STAR 60 cps

Vápník není určen pouze pro zdraví kostí a zubů, ale je zapojen doslova do stovek zásadních tělesných funkcí.

Coral Calcium Complex Star 500 ml

Přípravek Coral Calcium Complex Star obsahuje vápník pro normální funkci kostí, svalů a zubů. Starlife Coral Calcium Complex Star 500 ml.

Starlife CORAL CALCIUM COMPLEX STAR 500 ml

klouby, kosti, svaly, zuby imunita - vitalita zdravá pokožka antioxidační kapacita trávení snížení únavy a vyčerpání energetický metabolismus; ; Vitamin A podporuje normální stav sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému. Podílí se naPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: