Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cocky surevue

Nalezeno:    5 produktů

Surevue (6)

Osvědčené měsíční hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Johnson and Johnson. Čočky Surevue jsou určeny k dennímu nošení bez možnosti nočního přespání.

Surevue (6 čoček)

Kontaktní čočky Surevue stále SKLADEM - probíhá pouze doprodej skladových zásob. Balíček Surevue (6 čoček) + nová čočka TopVue Plus ZDARMA!

Surevue (6 čoček)

Surevue (6 čoček) jsou osvědčené a oblíbené kontaktní čočky pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Firma Johnson & Johnson **ukončila výrobu** těchto kontaktních čoček, takže se doporučuje přejít na jiný model téže firmy.

Surevue (6 čoček)

Surevue (6 čoček) jsou osvědčené a oblíbené kontaktní čočky pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Firma Johnson & Johnson ukončila výrobu těchto kontaktních čoček, takže se doporučuje přejít na jiný model téže firmy.

Johnson & Johnson Surevue (6 čoček) - Doprodej Dioptrie -1,00, Zakřivení 8.8

Doprodej skladových zásob, dostupné jen vypsané dioptrie v určitém zakřiveníZakřivení 8.8-1,00 Surevue, měsíční kontaktní čočky jejichž výroba a prodej postupně dobíhají. Jsou však stále poměrně rozšířené a oblíbené. Mají indikátor rub - líc, UV filtr a pro snažší manipulaci jsou lehce zbarvené do modra. V krabičce najdete 6 ks a jsou určeny k dennímu nošení. Následně je budou nahrazovat Acuvue 2, Acuvue Advance nebo nově Acuvue Oasys, které Vám tímto doporučujeme. Průměr kontaktních čoček je v...

Podobné fráze: