Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Clankovy naramek s pvd upravou

Nalezeno:    118 produktů

Náramek Morellato ICone SYT01

Náramek Morellato ICone SYT01. Náramek Morellato vyrobený z chirurgické oceli 316L.Náramek má leštěný povrch s barevnou úpravou PVD. Náramek je doplněný bílou perličkou s průměrem 5mm.Ozdoba náramku má rozměr 13x13mm, délka náramku 19cm. Hezký dámský náramek Morellato. Náramek má karabinové zapínání. K náramku náleží originální krabička s logem Morellato.

Náramek Calvin Klein Dawn KJ68CB0201

Náramek Calvin Klein z kolekce Dawn je vyroben z ušlechtilé ocelu 316L s povrchovou úpravou PVD.

Náramek Calvin Klein Body KJ2WJB100100

Náramek Calvin Klein z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou, v barvě žluté zlato,

Náramek dámský GUESS UBB21792 zlacený

Luxusní pevný náramek Guess s PVD úpravou v barvě růžového zlata, připomínající opasek s třpytivými krystaly a logem.

Náramek Calvin Klein Body KJ2WPB100100

Náramek Calvin Klein z řady Body, vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžového zlata .

Náramek Calvin Klein Dawn KJ68BB0202

Dámský náramek Calvin Klein z kolekce Down, vyroben z ušlechtilé oceli 316L zlacený žlutou PVD úpravou. Povrch je tepaný, náramek se krásně leskne. Průměr velikosti S = 6,5cm

Náramek Calvin Klein Spellbound KJ0DBD1901

Náramek Calvin Klein, z kolekce Spellbound s prstenem, náhrdelníkem a hodinkami ze stejné řady. Je vyroben z ušlechtilé oceli 316 L, potažen PVD úpravou v barvě růžového zlata.

Náramek Calvin Klein Visionary KJ2RCD2901

Náramek Calvin Klein z řady Visionary, vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou, v barvě žluté zlato (1N) a hnědého plastu. Dostupný ve velikostech XS-M.

Náramek Calvin Klein Grid KJ41AB0106

SLEVA % Dámský náramek CK Grid - otevřený vyroben z ušlechtilé oceli s černou PVD úpravou rozměr: nejdelší strana 6cm, průměr 6,2cm, otevřený prostor: 3cm,

Náramek Calvin klein Sumptuous KJ2GPD1001

Náramek značky Calvin Klein z řady Sumptuous, vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžové zlato. Ve velikostech S,M. Lze kombinovat s dalšími produkty řady Sumptuous.

Náramek Calvin Klein Sumptuous KJ2GJD1001

Náramek značky Calvin Klein z řady Sumptuous, vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě žluté zlato. Ve velikostech XS,S,M. Lze kombinovat s dalšími produkty řady Sumptuous.

Náramek Calvin Klein Billow KJ93JD1101

Dámský náramek Calvin Klein Billow je vyroben z ušlechtilé oceli 316L náramek je tvarovaný, hladký - broušený do matna s povrchovou úpravou PVD. Je dodáván ve více velikostech a také ve stříbrné barvě.

Náramek Just Cavalli Infinity SCHX07

Dámský náramek Just Cavalli z kolekce Infinity je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, lesklý. Je tvořen šesti pevnými kroužky spojenými v jednom místě spojnicí s přívěškem s logem Just Cavalli. Průměr kroužku je 7 cm.

Náramek Calvin Klein Joyous KJ2XWB140100

Dámský náramek Calvin Klein z kolekce Joyous je vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžového zlata. V této kolekci lze objednat také náhrdelník a náušnice.

Náramek Calvin Klein Visionary KJ2RCD2902

NOVINKA 2014 Náramek Calvin Klein z řady Visionary, vyroben z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou, v barvě růžového zlata (5N) a hnědého plastu. Dostupný ve velikostech XS-M

Náramek Calvin Klein Spellbound KJ0DJD1901

Náramek Calvin KLein Spellbound KJ0DJD19010S Dámský náramek CK z kolekce SPELLBOUND je vyroben z ušlechtilé oceli 316L s povrchovou úpravou PVD ve zlaté barvě. Vnitřek náramku je pokryt jemnou béžovou kůží, která celkově náramek zjemňuje. Náramek je dodáván ve více velikostech, neváhejte nás kontaktovat ohledně dostupnosti vámi požadované velikosti.

Náramek Calvin Klein Spellbound KJ0DJD1902

Náramek Calvin KLein Spellbound KJ0DJD19020S Dámský náramek CK z kolekce SPELLBOUND je vyroben z ušlechtilé oceli 316L s povrchovou úpravou PVD ve zlaté barvě. Vnějšek náramku je pokryt imitací hadí kůže bílé barvy, která celkově náramek zjemňuje. Náramek je dodáván ve více velikostech, neváhejte nás kontaktovat ohledně dostupnosti vámi požadované velikosti.

Náramek Calvin Klein Crisp KJ1RJD1001

Dámský náramek z kolekce Calvin Klein Crisp je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Je tvořen nepravidelnými proužky, které vystupují do prostoru. Náramek se vyrábí ve velikostech XS,S,M. Lze kombinovat také s náušnicemi, náhrdelníkem a prstenem. Kolekce Crisp je k dostání také ve stříbrném, zlatém a růžovém provedení.

Náramek Calvin Klein Gorgeous KJ7GBF4001

Dámský náramek Calvin Klein z Gorgeous. Náramek je složen ze čtyř barev kvalitní zlacení PVD úpravou. Můžete nosit všechny najednou, nebo jen jeden jako doplněk k ostatním šperkům. Zakoupit můžete také prsten a náhrdelník. Náramek se vyrábí ve velikosti XS, S, M.

Náramek Calvin Klein Coil KJ63BB0101

Dámský náramek Calvin Klein z ušlechtilé oceli a zlacenou úpravou růžového zlacení PVD - špičková technika. Náramek je z kolekce Coil, která se vyznačuje rovnými tvary a propojením dvou kruhů. Tento náramek Calvin Klein Coil KJ63BB0101 se dodává ve třech velikostech, nejběžnější je velikost S, která odpovídá průměru 6,5 cm.

Náramek Calvin Klein Crisp KJ1RPD1001

Lesklý pevný náramek Calvin Klein je vyrobený z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Je tvořen netypicky uspořádanými proužky, které vystupují do prostoru. Vyrábí se ve velikostech XS,S,M. Lze kombinovat s náušnicemi, řetízkem a prstýnkem kolekce Crisp. Šperky Calvin Klein Crisp jsou k dostání také ve stříbrném, zlatém a barevném provedení.

Náramek Calvin Klein Shade KJ3YPD1001

Krásný náramek Calvin Klein vyroben z ušlechtilé oceli 316 L, potažen speciální úpravou PVD v barvě růžového zlata. Tento krásný šperk je díky tvaru velmi zajímavý, můžete kombinovat s prstýnkem, náhrdelníkem a náušnicemi ze stejné řady. Viz níže "podobné produkty", souprava se vyrábí i ve stříbrné barvě a barvě žlutého zlata. Vel. M, S, XS

Náramek Calvin Klein draw KJ1TPF1001

Náramek Calvin Klein z kolekce Draw je vyroben z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Nejširší průměr náramku je 58 mm a výška náramku je 45mm. Velmi zajímavý design typický pro kolekci Draw. Lze kombinovat také s náušnicemi, náhrdelníkem a prstýnkem z téže řady. Vyrábí se také ve stříbrném a zlatém provedení. Při objednávce prosím uveďte do poznámky požadovanou velikost.

Náramek Calvin Klein Crisp KJ1RDD3001

Náramek Calvin Klein Crisp je vyroben z ušlechtilé oceli, doplněný částmi se zlatou a růžovou PVD úpravou. Je pevný, přední část tvoří proužky, které nepravidelně vystupují do prostoru. Vyrábí se ve velikostech XS,S,M. Lze kombinovat také s náušnicemi, prstenem či náhrdelníkem téže řady. Kolekce CK Crisp je dostupná také ve zlatém, stříbrném a růžovém provedení.

Náramek Calvin Klein Shade KJ3YJD1101

Krásný náramek Calvin Klein vyroben z ušlechtilé oceli 316 L, potažen speciální úpravou PVD v barvě žlutého zlata. Tento krásný šperk je díky tvaru velmi zajímavý, můžete kombinovat s prstýnkem, náhrdelníkem a náušnicemi ze stejné řady. Viz níže "podobné produkty", souprava se vyrábí i ve stříbrné barvě.

Náramek Calvin Klein Impulsive KJ1WPB1001

Náramek Calvin Klein z kolekce Impulsive je vyrobený z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Tato kolekce šperků je inspirována hodinkami CK Impulsive a jsou vhodné pro všechny příležitosti. Náramek je dostupný ve velikostech XS-M. Požadovanou velikost, prosím, vepište do poznámky k objednávce. Náramek lze kombinovat také s náhrdelníkem a hodinkami téže řady. Kolekce Impulsove se vyrábí také ve stříbrném, zlatém a černém provedení.

Náramek Calvin Klein Impulsive KJ1WBB1001

Náramek Calvin Klein z kolekce Impulsive je vyrobený z ušlechtilé oceli s černou PVD úpravou. Kolekce šperků je inpirována hodinkami CK Impulsive a je vhodná pro každou příležitost. Náramek je dostupný ve velikostech XS-M. Požadovanou velikost prosím vepište do poznámky k objednávce. Náramek lze kombinovat s hodinkami a náhrdelníkem téže řady. Celá kolekce je k dostání také ve stříbrném, zlatém a růžovém provedení.

Náramek Calvin Klein Draw KJ1TJF1001

Dámský náramek Calvin Klein je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Velmi zajímavý design typický pro kolekci Draw. Ve velikosti S je nejširší průměr náramku 58 mm. Výška náramku je 45 mm. Vyrábí se ve velikostech XS. S. M. Velmi zajímavý design typický pro kolekci Draw. Vyrábí se také ve stříbrné a růžové úpravě. Lze kombinovat také s náušnicemi, náhrdelníkem a prstenem téže řady. Zvolenou velikost prosím napište do poznámky k Vaší objednávce....

Hodinky Police DISTRICT PL13407JSB/02M

Kvalitní hodinky Police DISTRICT PL13407JSB/02M v ocelovém provedení s PVD úpravou. Parametry Určení: pánské Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: ocelový řemínek s PVD úpravou Vodotěsnost: 50 m Hodinky Police obdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama.

Boccia Titanium 3248-02 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Boccia Titanium 3248-02 jsou velmi lehké a elegantní. Tenký titanový náramek perfektně ladí s úzkým pouzdrem hodinek, obojí je zlaceno pvd úpravou. Ciferník s bílým podkladem je chráněn safírovým sklem odolným proti poškrábání.

Boccia Titanium 3248-03 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Boccia Titanium 3248-03 jsou velmi lehké a elegantní. Tenký titanový náramek perfektně ladí s úzkým pouzdrem hodinek, obojí je zlaceno růžovým zlatem pvd úpravou. Ciferník s rudým podkladem je chráněn safírovým sklem odolným proti poškrábání.

Pánské hodinky Police PL13836JSU/04

Pánské hodinky Police PL13836JSU/04 Parametry Určení: unisex Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 100 m Hodinky Police obdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití.

Calvin Klein CK Delight K1A23909

Dámské elegantní hodinky Calvin klein Delight z ušlechtilé oceli s povrchovou úpravou PVD v barvě žlutého zlata. Náramek na zapínání, velikost náramku - ovál - vnitřní průměr 60 x 45 mm.

Pánské Hodinky Police PL13547JSB/02A

Pánské Hodinky Police PL13547JSB/02A Moderní hodinky Police TORQUE PL13547JSB/02A za skvělou cenu si určitě získají pozornost ve vašem okolí. Parametry Určení: unisex Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: pryžový řemínek Vodotěsnost: 50 m

Pánské Hodinky Police PL13093JSB/02A

Pánské Hodinky Police PL13093JSB/02A Kupte si stylové hodinky Police RAPTOR PL13093JSB/02A v černo-oranžovém provedení. Parametry Určení: pánské Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: pryžový řemínek Vodotěsnost: 100 m

Luminox 1942.BOB + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Hodinky Luminox Field XL.1942.BOB pocházejí z kolekce Atacama a mají ocelové pouzdro i náramek s černou PVD úpravou. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Disponují stopkami a díky tritiové luminiscenci LLT mají skvělou čitelnost ve tmě. Jedná se o nenápadné, ale velmi elegantní hodinky určené především pro příznivce černé PVD úpravy. K té ladí také černý podklad ciferníku, černá tlačítka a další doplňky.

Wenger Edge Index 01.1121.105 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1121.105 má ciferník barvy růžového zlata, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou. Na ruce drží díky kvalitně zpracovanému ocelovému tahu, který je stejně jako pouzdro hodine...

Wenger Edge Index 01.1141.116 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1141.116 má ciferník stříbrné barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou. Na ruce drží díky kvalitně zpracovanému ocelovému tahu, který je stejně jako pouzdro hodinek pozl...

Wenger Edge Index 01.1141.117 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1141.117 má ciferník zelené barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou. Na ruce drží díky kvalitně zpracovanému ocelovému tahu, který je stejně jako pouzdro hodinek pozlac...

Wenger Edge Index 01.1121.106 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1121.106 má ciferník stříbrné barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou. Na ruce drží díky kvalitně zpracovanému ocelovému tahu, který je stejně jako pouzdro hodinek barv...

Wenger Edge Index 01.1121.107 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1121.107 má ciferník stříbrné barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou. Na ruce drží díky kvalitně zpracovanému ocelovému tahu, který je stejně jako pouzdro hodinek pozl...

Wenger City Active 01.1441.111 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Wenger City Active 01.1441.111 jsou jarní novinkou roku 2016. Hodinky drží na ruce díky silikonovému řemínku černé barvy. Ciferník hodinek chrání minerální sklo se safírovou úpravou. Na třetí pozici se nachází ukazatel data. Model dále disponuje pouzdrem černěným PVD úpravou. Fotky z naší prodejny: Při objednání hodinek od nás dostanete: Video Parametry Určení Pánské Vodotěsnost: 30 m Pohon: Quartz - baterie Strojek: RONDA 515 Materiál pouzdra: ocel s...

Wenger Urban Vintage 01.1041.120 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Sleva 20 %. Z původních 5390 Kč zlevněno na 4312 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími dárky. Pánské náramkové hodinky z řady Urban Vintage. Hodinky v klasickém stylu se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti například k obleku. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek z pletené švédské oceli skvěle padne k bílému ciferníku hodinek. Hodinky včetně řemínku jsou upraveny do zlaté...

Wenger Urban Vintage 01.1021.120 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z řady Urban Vintage. Hodinky v klasickém stylu se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek z pletené švédské oceli skvěle padne k černému ciferníku hodinek. Hodinky včetně řemínku jsou upraveny do zlaté barvy pomocí metody PVD. Při objednání hodinek od nás dostanete: Parametry Určení Dámské Vodotěsno...

Wenger Urban Vintage 01.1041.115 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské náramkové hodinky z řady Urban Vintage. Hodinky v klasickém stylu se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti například k obleku. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek z pletené švédské oceli skvěle padne k černému ciferníku hodinek. Hodinky včetně řemínku jsou upraveny do zlaté barvy pomocí metody PVD. Při objednání hodinek od nás dostanete: Parametry Urče...

Hodinky Police TEXAS PL13836JSB/61

Moderní hodinky Police TEXAS PL13836JSB/61 s vodotěsností, až do hloubky 100 metrů. Parametry Určení: pánské Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 100 m Hodinky Police obdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama

Náhrdelník Calvin Klein Return KJ0ZJP000100

Dámský náhrdelník Calvin Klein KJ0ZJP000100 z kolekce Return. Řetízek s přívěškem jsou z ušlechtilé oceli s povrchovou úpravou PVD - zlacení. Náhrdelník je velmi decentní, ale neobvyklého tvaru. Celá kolekce Return se vyrábí v různých barvách. Soupravu tvoří prsten, náramek, náhrdelník a náušnice.

Náušnice Calvin Klein Steep KJ0APE200100

Náušnice Calvin Klein Steep KJ0APE200100 Náušnice CK z kolekce steep jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s povrchovou úpravou zlacením PVD růžovým zlacením. Průměr náušnic je 3,4 cm. Celá kolekce Steep je kombinovaná s růžovým zlatem, které je velmi módní. K náušnicím se dá přiobjednat náhrdelník, pevný náramek a také prsten v různých velikostech.

Citizen Chrono AN3625-58E + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 5 let

Pánské hodinky Citizen Chrono AN3625-58E mají ocelové pouzdro i náramek s PVD úpravou. Sportovně-elegantní nádech hodinek umocňuje černá barva. Design hodinek je v leteckém stylu. Ciferník hodinek je chráněn minerálním sklíčkem. Vodotěsnost 100M je dostatečná pro běžný styk s vodou a koupání. Hodinky disponují stopkami meřícími až 12 hodin a datumovkou.

Hodinky Police GAMBLER PL13403JSB/02

Tyto hodinky Police GAMBLER PL13403JSB/02 mají nejen luxusní vzhled, ale obsahují také mnoho funkcí jako např. ukazatel dní v týdnu, rešim 12/24 a datumovku. Parametry Určení: pánské Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 100 m Hodinky Policeobdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama.

Hodinky Police VICE PL13592JSB/02

Hodinky Police VICE PL13592JSB/02 jsou sprovedeny v moderním designu, který je vhodný jak pro dámy tak i pány. Parametry Určení: unisex Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 100 m Hodinky Policeobdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama.

Hodinky Police SKYLINE-X PL13678MSB/02

Máte rádi moderní a jednoduchý design? Pak jsou hodinky Police SKYLINE-X PL13678MSB/02 stvořené přímo pro vás. Parametry Určení: Unisex Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 50 m Hodinky Police obdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama.

Hodinky Police PATROL PL13839JSU/02

Pánské hodinky Police PATROL PL13839JSU/02 jsou připraveny ke každodennímu používání. Parametry Určení: pánské Materiál: ocel s PVD úpravou Sklo: minerální Styl: módní Náramek: kožený řemínek Vodotěsnost: 30 m Hodinky Police obdržíte v originální krabičce se záručním listem a s návodem k použití. Doprava Zdrama.

Boccia Titanium Trend 3165-18

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-18 jsou elegantní hodinky, jejichž pouzdro je z titanu a náramek z kůže. Oválné pouzdro v barvě růžového zlata s PVD úpravou ukrývá růžový ciferník s bílým okrajem, na němž jsou růžové číslice. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Hodinky jsou tak lehoučké, že je na ruce ani nepocítíte.

Náhrdelník Calvin Klein Impulsive KJ1WBN100100

Dámský náhrdelník Calvin Klein Impulsive je vyrobený z ušlechtilé oceli s černou PVD úpravou. Kolekce šperků je inpisrována hodinkami CK Impulsive a je vhodným doplňkem pro každou příležitost. Celková délka náhrdelníku je 150 cm. V kolkci Impulsive je k dostání také náramek. Šperky i hodinky se vyrábí také ve stříbrné, zlaté a růžové úpravě.

Náhrdelník Calvin Klein Impulsive KJ1WPN100100

D8mský náhrdelník Calvin Klein z kolekce Impulsive je vyrobený z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Kolekce čperků je inspirována hodinkami CK impulsive a je vhodná pro všechny příležitosti. Celková délka náhrdelníku je 150 cm. V kolekci šperků Impulsive je k dostání také náramek. Šperky i hodinky se vyrábí také ve stříbrném, zlatém a černém provedení.

Náhrdelník Calvin Klein Impulsive KJ1WJN100100

Dámský náhrdelník Calvin Klein z kolekce Impulsive je vyrobený z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, s jemnými detaily. Kolekce šperků je inspirována hodinkami CK Impulsive a je vhodným doplňkem pro všechny příležitosti. Celková délka náhrdelníku je 150 cm. V kolekci šperků Impulsive je také náramek. Šperky a hodinky se vyrábí i ve stříbrné, růžové a černé úpravě.

Lorus RRW92EX9 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Lorus RRW92EX9, značky firmy SEIKO. Model vhodný do společnosti, ale i pro každodenní nošení. Hodinky jsou vyrobeny z mosazi a náramek z oceli s PVD úpravou. Perleťový ciferník chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost hodinek je 30M - vhodné pro sprchování. Hodinky disponují strojkem quartz.

Seiko SUR148P1 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Seiko SUR148P1 z kolekce Seiko Quartz zaujmou elegantním zlatým designem a působivým stříbrným ciferníkem se zlatými indexy, který chrání minerální sklíčko Hardlex. Díky funkci data a vodotěsnosti 100m se navíc jedná o všestranného společníka ve všech běžných situacích. Pouzdro i náramek jsou vyrobeny z nerez oceli s PVD úpravou a hodinky tak na ruce i díky své malé výšce sedí velmi pohodlně.

Boccia Titanium Trend 3165-20

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-20 jsou elegantní hodinky, jejichž pouzdro je z titanu a náramek z kůže. Oválné pouzdro v barvě růžového zlata s PVD úpravou ukrývá hnědý ciferník, na němž jsou růžové číslice a ručičky. Hodinky drží na ruce díky hnědému koženému náramku. Hodinky jsou tak lehoučké, že je na ruce ani nepocítíte.

Wenger Urban Classic Chrono 01.1043.108 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské náramkové hodinky z řady Urban Classic Chrono jsou novinkou roku 2015. Modelová řada Urban Classic se dočkala vylepšení v podobě hodinek s chronografem. Díky této funkci přibyly v pravé části hodinek další dvě tlačítka ve velmi stylovém provedení. Vteřinová ručička se přestěhovala do pravého malého ciferníčku. V levém se nachází netradičně umístěný ukazatel dne v týdnu. Model Wenger Urban Classic 01.1043.108 je dodáván s ocelovým náramkem, černěným metodou PVD, s jednoduchou úpravou délk...

Wenger Edge Romans 01.1121.114 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z řady Edge Romans jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Vyznačují se zajímavě sladěným moderním vzhledem, s tradicí a historií znázorněnou v římském číslování na ciferníku. Veškeré modely nabízí leštěné ocelové pouzdro a luminiscenční ručičky i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 4. Model Wenger Edge Romans 01.1121.114 má ciferník černé barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou a kvalitně zpra...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.103 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.103 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné a zlaté barvě skvěle padne k modrému ciferníku, ...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.104 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.104 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve stříbrné a zlaté barvě skvěle padne k bílému ciferníku, n...

Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve zlaté barvě skvěle padne k černému ciferníku, na kterém s...

Victorinox Alliance 241764 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské náramkové hodinky Victorinox Alliance s označením 241764 jsou společenské hodinky, které se skvěle hodí ke všem volnočasovým aktivitám ale i k obleku. Ocelové pouzdro doplňuje ocelový náramek z ušlechtilé oceli se zatou PVD úpravou. Hodinky mají safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, díky kterému na hodinky uvidíte za jakýchkoliv okolností. Zajímavostí tohoto modelu je jeho mimostředná vteřinová ručička. Kvalitní švýcarské hodinky značky Victorinox z modelové řady Alliance s označením ...

Boccia Titanium Sport 3762-03

Pánské hodinky Boccia Titanium Sport 3762-03 disponují kromě ukazatele času, také tachymetrem, stopkami a na třetí hodině je umístěná datumovka. V titanovém pouzdře s černou lunetou je umístěný černý ciferník s bílo-stříbrnými indexy a ručičkami. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem. Na pouzdro navazuje černý titanový náramek s PVD úpravou. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Wenger Edge Index 01.1121.104 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Sleva 50 %. Z původních 5990 Kč zlevněno na 2995 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími dárky. Dámské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1121.104 má ciferník stříbrné barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou a kož...

Wenger Edge Index 01.1141.113 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Sleva 50 %. Z původních 5990 Kč zlevněno na 2995 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími dárky.Pánské náramkové hodinky z řady Edge Index jsou novinkou roku 2015 a designově navazují na modelovou řadu Wenger Escort. Pyšní se přehledně zpracovaným ciferníkem, ocelovým pouzdrem s PVD úpravou a luminiscenčními ručičkami i indexy. Ukazatel datumu se nachází na pozici čísla 3. Model Wenger Edge Index 01.1141.113 má ciferník stříbrné barvy, jenž je chráněn minerálním sklíčkem se safírovou úpravou a kože...

Boccia Titanium 3248-02 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Boccia Titanium 3248-02 jsou velmi lehké a elegantní. Tenký titanový náramek perfektně ladí s úzkým pouzdrem hodinek, obojí je zlaceno pvd úpravou. Ciferník s bílým podkladem je chráněn safírovým sklem odolným proti poškrábání. Při objednání hodinek od nás dostanete: Parametry Určení: Dámské Pohon: Quartz – bateriový Strojek: Miyota 9T22 Materiál pouzdra: Titan Materiál sklíčka: Safír Materiál náramku: Titan Vodotěsnost: 50 m...

Boccia Titanium 3248-03 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Dámské hodinky Boccia Titanium 3248-03 jsou velmi lehké a elegantní. Tenký titanový náramek perfektně ladí s úzkým pouzdrem hodinek, obojí je zlaceno růžovým zlatem pvd úpravou. Ciferník s rudým podkladem je chráněn safírovým sklem odolným proti poškrábání. Při objednání hodinek od nás dostanete: Parametry Určení: Dámské Pohon: Quartz – bateriový Strojek: Miyota 9T22 Materiál pouzdra: Titan Materiál sklíčka: Safír Materiál náramku: Titan Vod...

Boccia Titanium Dress 3248-03

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3248-03 jsou velmi decentní a elegantní hodinky, které zaujmou hlavně díky tenkému náramku a celkové lehkosti. V pozlaceném titanovém pouzdře se nachází rudý ciferník s růžovo-zlatými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Na tenké pouzdro navazuje velmi elegantní úzký náramek v barvě růžového zlata s PVD úpravou. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM (sprchování)....

Wenger Attitude Chrono 01.1543.104 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pro pánské modely hodinek Attitude Chrono je specifické velké ocelové pouzdro s PVD úpravou a tlačítky stopek v jeho pravé části. Výhodou tohoto modelu je minerální sklíčko se safírovou úpravou. Velký přehledný ciferník má po obvodu dobře čitelné luminiscentní indexy. V jeho středu se nachází tři malé ciferníčky. Dva pro potřeby stopek a pravý pro vteřinovou ručičku. Model Wenger Attitude Chrono 01.1543.104 se dodává s kvalitním tlustým koženým řemínkem. Ciferník má podklad univerzální černé b...

Wenger Roadster Black Night 01.0851.123 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Wenger Roadster Black Night 01.0851.123 jsou podzimní novinkou roku 2015 a přináší tak svěží vítr do stávající řady Roadster. Hodinky drží na ruce díky designově povedenému, koženému řemínku černé barvy s červeným prošitím. Ciferník, jenž je chráněn minerálním sklem se safírovou úpravou zaujme velmi elegantním, přehledným provedením. Na třetí pozici se nachází ukazatel data. Model dále disponuje jednosměrně otočnou lunetou a pouzdrem černěným PVD úpravou. Fotografie z naší p...

Wenger Roadster Black Night Chrono 01.0853.108 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Wenger Roadster Black Night Chrono 01.0853.108 jsou podzimní novinkou roku 2015 a přináší tak svěží vítr do stávající řady Roadster. Hodinky drží na ruce díky designově povedenému, koženému řemínku černé barvy s červeným prošitím. Ciferník, jenž je chráněn minerálním sklem se safírovou úpravou zaujme velmi elegantním, přehledným provedením. Na čtvrté pozici se nachází ukazatel data. Model dále disponuje stopkami, tachymetrem a pouzdrem černěným PVD úpravou. Fotografie z na...

Certina C035.407.22.037.01 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Certina DS Caimano Automatic C035.407.22.037.01 zaujmou elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování. Pouzdro hodinek i náramek jsou z ušlechtilé oceli s PVD úpravou. Švýcarský strojek Powermatic 80 má maximální rezervu chodu až 80 hodin a zároveň maximální denní odchylku -4/+6 sekund za den! Hodinky disponují ukazatelem data na 6. pozici. Detailně propracovaný ciferník chrání antireflexní safírové sklíčko, jež je odolné vůči poškrábání. Vodotěsnost hodinek je 100m a jsou ta...

Certina C035.407.22.037.02 + nůž, pojištění hodinek, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Certina DS Caimano Automatic C035.407.22.037.02 zaujmou elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování. Pouzdro hodinek i náramek jsou z ušlechtilé oceli s PVD úpravou. Švýcarský strojek Powermatic 80 má maximální rezervu chodu až 80 hodin a zároveň maximální denní odchylku -4/+6 sekund za den! Hodinky disponují ukazatelem data na 6. pozici. Detailně propracovaný ciferník chrání antireflexní safírové sklíčko, jež je odolné vůči poškrábání. Vodotěsnost hodinek je 100m a jsou ta...

Boccia Titanium Ceramic 3236-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3236-02 jsou  velice elegantní, vyrobené z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich dlouhověkost a ochranu před poškozením. Pouzdro je z titanu s povrchovou úpravou PVD ve zlaté barvě, které v sobě ukrývá bílý ciferník se zlatými indexy. Celý ciferník chrání safírové sklíčko. Náramek je z titanu a keramiky, což působí velice vznešeně. Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM. Tento módní šperk je vhodný jak do společnosti, tak i na běžné denní noš...

Boccia Titanium Dress 3248-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Dress 3248-02 jsou velmi decentní a elegantní hodinky, které zaujmou hlavně díky tenkému náramku a celkové lehkosti. V pozlaceném titanovém pouzdře se nachází bílý ciferník se zlatými indexy a ručičkami. Celý ciferník chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné proti poškrábání. Na tenké pouzdro navazuje velmi elegantní úzký náramek ve zlaté barvě s PVD úpravou. Jsou odolné proti vlhkosti do 5 ATM (sprchování)....

Wenger Roadster Black Night 01.0851.124 + dárek v hodnotě až 1500 Kč nebo 5% sleva, doprava ZDARMA, záruka 3 roky

Pánské hodinky Wenger Roadster Black Night 01.0851.124 jsou podzimní novinkou roku 2015 a přináší tak svěží vítr do stávající řady Roadster. Hodinky drží na ruce díky silikonovému řemínku černé barvy. Ciferník, jenž je chráněn minerálním sklem se safírovou úpravou zaujme velmi elegantním, přehledným provedením. Na třetí pozici se nachází ukazatel data. Model dále disponuje jednosměrně otočnou lunetou a pouzdrem černěným PVD úpravou. Fotografie z naší prodejny: Při objednání hodinek od n...