Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cistici pasta na ruce levne

Nalezeno:    12 produktů

Hlubna Vega - čistící pasta na ruce

Vysoce účinná čistící pasta na mytí silně znečištěné pokožky, především rukou.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

VEGA čistící pasta na ruce 700g

Vysoce účinná čistící pasta na mytí silně znečištěné pokožky

Vega čistící pasta na ruce 300g

Vysoce účinná čistící pasta na mytí silně znečištěné pokožky.

CISTÍCÍ PASTA NA RUCE SLIG SPEZIAL 2000ml

Na silné znečištění CISTÍCÍ PASTA NA RUCE SLIG SPEZIAL 2000ml od výrobce Stoko v kategorii Nářadí|Ochranné pomůcky|Ochrana pokožky|Čištění pokožky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

CISTÍCÍ PASTA NA RUCE STOKO PROTECT 100ml

Chrání před negativním vlivem dlouhotrvající vlhkosti CISTÍCÍ PASTA NA RUCE STOKO PROTECT 100ml od výrobce Stoko v kategorii Nářadí|Ochranné pomůcky|Ochrana pokožky|Ochrana pokožky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Čisticí pasta na ruce Krestopol 250ml

Pro extrémní znečištění·Velmi šetrné k pokožce·Neobsahuje rozpouštědla ani mýdlo Čisticí pasta na ruce Krestopol 250ml od výrobce Stoko v kategorii Nářadí|Ochranné pomůcky|Ochrana pokožky|Čištění pokožky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Čistící pasta na ruce Stoko 1000 ml

Ochrana pokožky proti látkám nerozpustných ve vodě.·Bez mastných látek Čistící pasta na ruce Stoko 1000 ml od výrobce Stoko v kategorii Nářadí|Ochranné pomůcky|Ochrana pokožky|Ochrana pokožky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

SOLMIX 375 g abrazivní čistící a mycí pasta na ruce

Solmix v balení 375 g je známým ekonomický prostředkem k mytí silně znečištěných rukou, pasta má vysokou účinnost pro odstranění nečistot po práci i při silném znečištění rukou

Solvina profi tekutá abrazivní pasta

Solvina profi tekutá abrazivní pastaTekutá mycí pasta na silně znečištěné ruce s vysokou čisticí schopností. Obsahuje speciální abrazivo a vyznačuje se velmi dobrým odmašťovacím účinkem. Odstraňuje tuky, oleje, saze, inkousty, pryskyřice. Díky zvláčňující přísadě ALOE VERA a GLYCERINU je pokožka ruky chráněna proti ztrátě vlhkosti. Vhodná do dávkovačů.

Swissdent zub.pasta Extreme 50 ml + kartáček Profi

Popis: Zubní pasta Swissdent Extréme je určena pro bělení silně zabarvených zubů zejména u kuřáků, milovníků červeného vína, kávy a čaje. Hodnota abrazivity je 5x nižší, než je povolená maximální hranice. Vaše zuby si tak s pomocí této pasty vybělíte skutečně šetrně. Obsahuje enzymy papain a bromelain, bioaktivní kalcium peroxid v aktivní nanoformuli a baking sodu, která napomáhá odstraňování nečistot z povrchu zubů, dále Nanoxyd, který odbarvuje pigmenty na povrchu zubů i mezi krystaly zubní s...

LR Aloe Vera Basis Série (LR Health & Beauty)

AV Pleťové čisticí ubrousky AV Mycí emulze AV Krém na ruce AV Vlasový a tělový šampon AV Zubní pasta

LR AV Basis série

AV Pleťové čisticí ubrousky AV Mycí emulze AV Krém na ruce AV Vlasový a tělový šampon AV Zubní pasta

AV Basis série

AV Pleťové čisticí ubrousky AV Mycí emulze AV Krém na ruce AV Vlasový a tělový šampon AV Zubní pasta