Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cistici gel babaria

Nalezeno:    4 produkty

Berioska Babaria pleťový čistící gel s aloe vera 165 ml

Aktivní složky: aloe vera Vlastnosti: čisticí gel pro všechny typy pleti, odstraňuje nečistoty, přípravek navržený s měkkými povrchově aktivními látkami, po aplikaci je pleť zbavená nečistot, díky vysokému obsahu aloe vera je pleť hydratovaná. Použití: pro každodenní používání, navlhčete obličej, nalijte trochu gelu do dlaní a krouživými pohyby vmasírujte do pleti, opláchněte dostatečným množstvím vlažné vody. Dermatologicky testováno, netestováno na zvířatech.

Babaria Aloe Vera čisticí gel s aloe vera (Cleansing Faial Gel) 165 ml

Babaria Aloe Vera čisticí gel s aloe vera (Cleansing Faial Gel) 165 ml

Berioska Babaria hloubkově čistící gel pro mladou a problematickou pleť s aloe vera 150 ml

Aktivní složky : aloe vera, gel pro udržování osmotického tlaku v buňkách, kyselina oleanolová a kyselina nordihydroguajaretová Vlastnosti : čisticí gel pro mladou nebo mastnou pleť. Gel pro udržování osmotického tlaku v buňkách je nejnovější technologie, která mladým lidem pomáhá zbavit se jejich každodenních problémů. Tento produkt odstraňuje mastnotu na místech, kde se shromažďuje a minimalizuje množení mikrobů. Mezi viditelné efekty patří: méně červených flíčků

Berioska Babaria čistící tonikum pro mladou a problematickou pleť s aloe vera 200 ml

Aktivní složky : aloe vera, gel pro udržování osmotického tlaku v buňkách a extrakty z rostlin, které uzavírají póry Vlastnosti : čistící tonikum pro uzavírání pórů pro mladou nebo mastnou pleť bez alkoholu. Na základě nejnovějších technologií bylo v laboratořích vyvinuto tonikum pro udržování osmotického tlaku v buňkách, které mladým lidem pomáhá zbavit se jejich každodenních problémů. Tento produkt odstraňuje mastnotu na místech, kde se shromažďuje a minimalizuje množení mikrobů.