Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco vdsl2

Nalezeno:    25 produktů

Cisco 866VAE-K9

Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) * Vlastnosti bezdrátové sítě Wi-Fi: Ne * Možnosti připojení WAN port: Ethernet (RJ-45) Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Počet portů USB: 1 Napájecí konektor: Ano * Vlastnosti DSL Typ DSL připojení: ADSL2+ * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah * Protokoly DHCP klient: Ano DHCP server: Ano * Funkce managementu Management pros...

Více informací
od 10 543 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9 SPECIFICATIONS Product Description • Cisco 867VAE Secure Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS - router - DSL - desktop, rack-mountable Device Type • Router - DSL modem - 5-port switch (integrated) Enclosure Type • Desktop, rack-mountable - 1U Digital Signaling Protocol • ADSL2+, VDSL2 Data Link Protocol • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Capacity • IPSec VPN tunnels: 10 Network / Transport Protocol • IPSec, PPPoE, PPPoA, DHCP, DNS ...

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9 SPECIFICATIONS Product Description • Cisco 867VAE Secure Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS - router - DSL - desktop, rack-mountable Device Type • Router - DSL modem - 5-port switch (integrated) Enclosure Type • Desktop, rack-mountable - 1U Digital Signaling Protocol • ADSL2+, VDSL2 Data Link Protocol • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Capacity • IPSec VPN tunnels: 10 Network / Transport Protocol • IPSec, PPPoE, PPPoA, DHCP, DNS ...

Cisco 887VA VDSL2/ADSL2+ over POTS W/802.11n ETSI Comp

Cisco C887VA-W-E-K9 Cisco 887VA VDSL2/ADSL2+ over POTS W/802.11n ETSI Comp

Cisco 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp

Cisco C886VA-W-E-K9 Cisco 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp

Cisco 866VAE-K9 Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN - CISCO866VAE-K9

Bezpečný router pro vzdálená pracoviště. Možnost WAN připojení přes Gigabit Ethernet, ADSL2 + přes ISDN nebo VDSL2 přes ISDN, 4x Fast Ethernet a 1x Gigabit Ethernet.

Cisco C887VA-W-E-K9, VDSL2/ADSL2+ WiFi N Router

Cisco C887VA-W-E-K9 Cisco 887VA router with VDSL2/ADSL2+ over POTS with 802.11n ETSI Compliant OVERVIEW Cisco 880 Series Integrated Services Routers are fixed-configuration routers that provide collaborative business solutions for secure voice and data communication to small businesses and enterprise teleworkers. They offer concurrent broadband services over third-generation (3G), Metro Ethernet, and multiple DSL technologies to provide business continuity. Wireless 802.11n and 3G offer LAN ...

Cisco C887VA-W-E-K9, VDSL2/ADSL2+ WiFi N Router

Cisco C887VA-W-E-K9 Cisco 887VA router with VDSL2/ADSL2+ over POTS with 802.11n ETSI Compliant OVERVIEW Cisco 880 Series Integrated Services Routers are fixed-configuration routers that provide collaborative business solutions for secure voice and data communication to small businesses and enterprise teleworkers. They offer concurrent broadband services over third-generation (3G), Metro Ethernet, and multiple DSL technologies to provide business continuity. Wireless 802.11n and 3G offer LAN ...

Cisco 867VAE-K9

Cisco 867VAE-K9 / Secure VDSL2/ADSL2+ router / 5x RJ-45

Cisco 887 - C887VA-K9

Router s integrovanými službami a fixním nastavením, VDSL2/ADSL2/2+, 4x RJ-45 10/100 Managed switch, 1x RJ-11, 1x RJ-45 konzole, 1x RJ-45 WAN, 1x USB 1.1, šifrování, firewall, VPN, filtrování URL.

Cisco RV134W - RV134W-E-K9-G5

Cisco RV134W, Wireless-AC VPN Router pro domácí kancelář nebo malou firmu. RV134W je bezdrátový model, 802.11ac, který zahrnuje Digital Subscriber Line 2 (VDSL2) a porty Ethernet WAN. Funkce VDSL2 a porty Ethernet WAN, dále vestavěný 4-portový switch Gigabit Ethernet. Výborné zabezpečení, Stateful Packet (SPI) firewall a hardwarového šifrování. Velkokapacitní, vysoce výkonné, IPSec (IP Security) VPN. 2,4 GHz a 5,0 GHz, USB port, kompatibilní s ADSL2 +. Barva černá.

Cisco 886 - C886VA-K9

Router s integrovanými službami a fixním nastavením, VDSL2/ADSL2/2+, 4x RJ-45 10/100 Managed switch, Wi-Fi standardu b/g/n, 1x RJ-11, 1x RJ-45 konzole, 1x RJ-45 WAN, 1x USB 1.1, šifrování, firewall, VPN, filtrování URL.

Cisco 880 Series Integrated Services Routers

Cisco 880 Series Integrated Services Routers OVERVIEW Cisco 880 series integrated services router is fixed-configuration router that provides collaborative business solutions for secure voice and data communication to small businesses and enterprise teleworkers. They offer concurrent broadband services over third-generation (3G), Metro Ethernet, and multiple DSL technologies to provide business continuity. Wireless 802.11n and 3G offer LAN and WAN mobility. The routers provide the performanc...

Cisco 880 Series Integrated Services Routers

Cisco 880 Series Integrated Services Routers OVERVIEW Cisco 880 series integrated services router is fixed-configuration router that provides collaborative business solutions for secure voice and data communication to small businesses and enterprise teleworkers. They offer concurrent broadband services over third-generation (3G), Metro Ethernet, and multiple DSL technologies to provide business continuity. Wireless 802.11n and 3G offer LAN and WAN mobility. The routers provide the performanc...

Cisco 880 Series Integrated Services Routers

Cisco 881 Ethernet Security - router, switch, 4 porty PSměrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do jednoho zařízení,které lze snadno používat a spravovat,což je vhodné pro podniky závisející na technologii. Výběr mezi připojením 10/100 Mb/s nebo ADSL2/2+ WAN Přepínač 10/100 Mb/s se 4 porty ýborné funkce zabezpečení včetně Cisco IOS Firewall a podpory sítí VPN Výběr připojení VDSL2 a G.SHDSL WAN Systém preven...

Cisco 880 Series Integrated Services Routers

Cisco 881 Ethernet Security - router, switch, 4 porty PSměrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do jednoho zařízení,které lze snadno používat a spravovat,což je vhodné pro podniky závisející na technologii. Výběr mezi připojením 10/100 Mb/s nebo ADSL2/2+ WAN Přepínač 10/100 Mb/s se 4 porty ýborné funkce zabezpečení včetně Cisco IOS Firewall a podpory sítí VPN Výběr připojení VDSL2 a G.SHDSL WAN Systém preven...

Cisco 866VAE router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco CISCO866VAE Cisco 866VAE router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco 866VAE Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco CISCO866VAE-K9 * Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) * Vlastnosti bezdrátové sítě Wi-Fi: Ne * Možnosti připojení WAN port: Ethernet (RJ-45) Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Počet portů USB: 1 Napájecí konektor: Ano * Vlastnosti DSL Typ DSL připojení: ADSL2+ * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah * Protokoly DHCP klient: Ano DHCP server: Ano * Funkce mana...

EHWIC Annex M, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+

Cisco EHWIC-VA-DSL-M= EHWIC Annex M, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+

Router, VDSL2/ADSL2+ ov POTs,1GE/SFP Sec

Cisco C897VA-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ ov POTs,1GE/SFP Sec

Router, VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTs, 1GE/SFP

Cisco C897VAB-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTs, 1GE/SFP

Router, VDSL2/ADSL2+ over POTs, 1GE/SFP, 802.11n

Cisco C897VAW-E-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ over POTs, 1GE/SFP, 802.11n

Router, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B

Cisco EHWIC-VA-DSL-B= Router, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B

EHWIC-VA-DSL-A=, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A

Cisco EHWIC-VA-DSL-A= EHWIC-VA-DSL-A=, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A