Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco vdsl2

Nalezeno:    24 produktů

Cisco 866VAE-K9

Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) * Vlastnosti bezdrátové sítě Wi-Fi: Ne * Možnosti připojení WAN port: Ethernet (RJ-45) Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Počet portů USB: 1 Napájecí konektor: Ano * Vlastnosti DSL Typ DSL připojení: ADSL2+ * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah * Protokoly DHCP klient: Ano DHCP server: Ano * Funkce managementu Management pros...

Více informací
od 10 629 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9 SPECIFICATIONS Product Description •Cisco 867VAE Secure Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS - router - DSL - desktop, rack-mountable Device Type •Router - DSL modem - 5-port switch (integrated) Enclosure Type •Desktop, rack-mountable - 1U Digital Signaling Protocol •ADSL2+, VDSL2 Data Link Protocol •Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Capacity •IPSec VPN tunnels: 10 Network / Transport Protocol •IPSec, PPPoE, PP

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9 SPECIFICATIONS Product Description • Cisco 867VAE Secure Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS - router - DSL - desktop, rack-mountable Device Type • Router - DSL modem - 5-port switch (integrated) Enclosure Type • Desktop, rack-mountable - 1U Digital Signaling Protocol • ADSL2+, VDSL2 Data Link Protocol • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Capacity • IPSec VPN tunnels: 10 Network / Transport Protocol • IPSec, PPPoE, PPPoA, DHCP, DNS ...

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9

Cisco Secure VDSL2/ADSL2+ router CISCO867VAE-K9 SPECIFICATIONS Product Description • Cisco 867VAE Secure Router with VDSL2/ADSL2+ over POTS - router - DSL - desktop, rack-mountable Device Type • Router - DSL modem - 5-port switch (integrated) Enclosure Type • Desktop, rack-mountable - 1U Digital Signaling Protocol • ADSL2+, VDSL2 Data Link Protocol • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Capacity • IPSec VPN tunnels: 10 Network / Transport Protocol • IPSec, PPPoE, PPPoA, DHCP, DNS ...

Cisco 887VA VDSL2/ADSL2+ over POTS W/802.11n ETSI Comp

Cisco C887VA-W-E-K9 Cisco 887VA VDSL2/ADSL2+ over POTS W/802.11n ETSI Comp

Cisco 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp

Cisco C886VA-W-E-K9 Cisco 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp

Cisco C887VA-W-E-K9, VDSL2/ADSL2+ WiFi N Router

Cisco C887VA-W-E-K9 Cisco 887VA router with VDSL2/ADSL2+ over POTS with 802.11n ETSI Compliant OVERVIEW Cisco 880 Series Integrated Services Routers are fixed-configuration routers that provide collaborative business solutions for secure voice and data communication to small businesses and enterprise teleworkers. They offer concurrent broadband services over third-generation (3G), Metro Ethernet, and multiple DSL technologies to provide business continuity. Wireless 802.11n and 3G offer LAN a...

Cisco 866VAE-K9 Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN - CISCO866VAE-K9

Bezpečný router pro vzdálená pracoviště. Možnost WAN připojení přes Gigabit Ethernet, ADSL2 + přes ISDN nebo VDSL2 přes ISDN, 4x Fast Ethernet a 1x Gigabit Ethernet.

Cisco EHWIC-VA-DSL-B=

Cisco EHWIC-VA-DSL-B= OVERVIEW The Cisco Multimode VDSL2 and ADSL2+ Enhanced High-Speed WAN Interface Cards (VDSL2 and ADSL2+ EHWICs) support DSL multimode, including very-high-speed VDSL2 and asymmetric ADSL2+. VDSL2 and ADSL2+ are supported on a single WAN interface, thus providing secure, cost-effective connectivity from small businesses to enterprise branch offices. This 1-port enhanced high-speed WAN interface card (EHWIC) supports multimode DSL (VDSL2 and ADSL2+) over ISDN. SPECIFICA

Cisco 867VAE-K9

Cisco 867VAE-K9 / Secure VDSL2/ADSL2+ router / 5x RJ-45

Cisco 887 - C887VA-K9

Router s integrovanými službami a fixním nastavením, VDSL2/ADSL2/2+, 4x RJ-45 10/100 Managed switch, 1x RJ-11, 1x RJ-45 konzole, 1x RJ-45 WAN, 1x USB 1.1, šifrování, firewall, VPN, filtrování URL.

Cisco RV134W - RV134W-E-K9-G5

Cisco RV134W, Wireless-AC VPN Router pro domácí kancelář nebo malou firmu. RV134W je bezdrátový model, 802.11ac, který zahrnuje Digital Subscriber Line 2 (VDSL2) a porty Ethernet WAN. Funkce VDSL2 a porty Ethernet WAN, dále vestavěný 4-portový switch Gigabit Ethernet. Výborné zabezpečení, Stateful Packet (SPI) firewall a hardwarového šifrování. Velkokapacitní, vysoce výkonné, IPSec (IP Security) VPN. 2,4 GHz a 5,0 GHz, USB port, kompatibilní s ADSL2 +. Barva černá.

Cisco 866VAE-K9 router (CISCO866VAE-K9)

Cisco 866VAE-K9 router (CISCO866VAE-K9) Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN. SPECIFIKACE 1 GE ADSL2+ over ISDN VDSL2 over ISDN Vlastnosti místní sítě •Připojení na síť Ethernet: Ano •Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s •Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) Vlastnosti bezdrátové sítě •Wi-Fi: Ne Možnosti připojení •WAN port: Ethernet (RJ-45) •Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 •Počet portů USB: 1 •Napájecí konektor: Ano Vlastnosti DSL •...

Cisco 886 - C886VA-K9

Router s integrovanými službami a fixním nastavením, VDSL2/ADSL2/2+, 4x RJ-45 10/100 Managed switch, Wi-Fi standardu b/g/n, 1x RJ-11, 1x RJ-45 konzole, 1x RJ-45 WAN, 1x USB 1.1, šifrování, firewall, VPN, filtrování URL.

Cisco 881 Ethernet Security

Cisco 881 Ethernet Security - router, switch, 4 porty PSměrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do jednoho zařízení,které lze snadno používat a spravovat,což je vhodné pro podniky závisející na technologii. Výběr mezi připojením 10/100 Mb/s nebo ADSL2/2+ WAN Přepínač 10/100 Mb/s se 4 porty ýborné funkce zabezpečení včetně Cisco IOS Firewall a podpory sítí VPN Výběr připojení VDSL2 a G.SHDSL WAN Systém preven...

Cisco 881 Ethernet Security

Cisco 881 Ethernet Security - router, switch, 4 porty PSměrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do jednoho zařízení,které lze snadno používat a spravovat,což je vhodné pro podniky závisející na technologii. Výběr mezi připojením 10/100 Mb/s nebo ADSL2/2+ WAN Přepínač 10/100 Mb/s se 4 porty ýborné funkce zabezpečení včetně Cisco IOS Firewall a podpory sítí VPN Výběr připojení VDSL2 a G.SHDSL WAN Systém preven...

Cisco 866VAE router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco CISCO866VAE Cisco 866VAE router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco 866VAE Secure router with VDSL2/ADSL2+ over ISDN

Cisco CISCO866VAE-K9 * Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) * Vlastnosti bezdrátové sítě Wi-Fi: Ne * Možnosti připojení WAN port: Ethernet (RJ-45) Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Počet portů USB: 1 Napájecí konektor: Ano * Vlastnosti DSL Typ DSL připojení: ADSL2+ * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah * Protokoly DHCP klient: Ano DHCP server: Ano * Funkce mana...

EHWIC Annex M, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+

Cisco EHWIC-VA-DSL-M= EHWIC Annex M, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+

Router, VDSL2/ADSL2+ ov POTs,1GE/SFP Sec

Cisco C897VA-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ ov POTs,1GE/SFP Sec

Router, VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTs, 1GE/SFP

Cisco C897VAB-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTs, 1GE/SFP

Router, VDSL2/ADSL2+ over POTs, 1GE/SFP, 802.11n

Cisco C897VAW-E-K9 Router, VDSL2/ADSL2+ over POTs, 1GE/SFP, 802.11n

Router, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B

Cisco EHWIC-VA-DSL-B= Router, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B

EHWIC-VA-DSL-A=, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A

Cisco EHWIC-VA-DSL-A= EHWIC-VA-DSL-A=, Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A