Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco e1000

Nalezeno:    12 produktů

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 833 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW2024-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 48 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Broadcast storm control: Ano * Number of VLANs: 256 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Podpora výběrového vysílán...

Více informací
od 8 984 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 32 016 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 26 815 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 13,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Společnost Cisco patří k jednomu z největších světových výrobců síťových zařízení a prvků. Je synonymem pro profesionální řešení s extrémním důrazem pro spolehlivos...

Více informací
od 4 540 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu nároč...

Více informací
od 35 756 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které ...

Více informací
od 45 560 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete p...

Více informací
od 11 525 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé fu...

Více informací
od 22 402 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SPA514G

Cenově dostupný a funkčně vybavený VoIP telefon Cisco SPA514G je vhodným pomocníkem v menších firmách či pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. Kvality produktu podtrhuje fakt že pochází z produkce impéria společnosti Cisco Systems, jejíž produkty tvoří ve většině případů základ samotného internetu. VoIP telefon Cisco SPA514G vychází z populárního SPA504G, oproti kterému je navíc vybaven podporou Electronic Hook Switch (EHS...

Více informací
od 2 494 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2008T-EU

* Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 2 648 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB

Linksys-Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB Linksys-Cisco 48-port 10/100/1000 Gigabit Switch s WebView - 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet portů - 4 x MiniGBIC sloty pro metalické nebo optické moduly (sdílené) - standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x,802.1p, 802.1q - podpora half duplex a full duplex modu a auto-negotiation pro všechny metal.porty 10/100/1000 - automatická detekce kabelu přímý/křížený - MDI/MDI-X - flow control mechanismus, použití backpressure pro half-duple...

Více informací
od 15 555 Kč
Koupit nejlevněji