Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco e1000

Nalezeno:    29 produktů

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 764 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco RV042G

Konektory Počet WAN portů: 2 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Podpora IPv6: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Posky...

Více informací
od 3 158 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé fu...

Více informací
od 16 748 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 22 875 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 13,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Společnost Cisco patří k jednomu z největších světových výrobců síťových zařízení a prvků. Je synonymem pro profesionální řešení s extrémním důrazem pro spolehlivos...

Více informací
od 4 069 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které ...

Více informací
od 30 666 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 21 294 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW224G4-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 12 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Podpora kontroly toku: Ano * Vlastnosti sítě: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet * Management vlastnosti: Správa platformy * Stupeň řízení: L2/L3 * Podpora MIB: RFC1213 MIB-2, RFC2863 Interface MIB, RFC2665 Ether-like MIB, RFC1493 Bridge MIB, RFC2674 Extended Bridge MIB (P-bridge, Q-bridge), RFC2819 RMON MIB, ...

Více informací
od 3 729 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SPA512G - IP

Základní telefon SPA512G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Rozdíly oproti SPA502G: Podpora Electronic Hook Switch (EHS) pro vybrané Plantronics headsety s adaptérem Gigabit Switch Port a PC Port Podpora VOIP protokolů: RTCP, RTP, SRTP Podpora VOICE kodeků G.723.1 podpora síťového protokolu SRTP Produkt m...

Více informací
od 2 605 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBSX1

* Technologie propojení * Podmínky prostředí: Provozní rozsah teplot * Doporučená provozní vlhkost: 0 - 85 % * Rozsah teprot při skladování (T-T): -20 - 70 °C * Skladovací vlhkost: 5 - 90 % * Typ vlákna: MMF * Maximální operační vzdálenost: 550 m * Vlnová délka: 850 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 772 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW2024-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 48 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Broadcast storm control: Ano * Number of VLANs: 256 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Podpora výběrového vysílán...

Více informací
od 8 759 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu nároč...

Více informací
od 27 299 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete p...

Více informací
od 11 235 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokroči...

Více informací
od 23 488 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBLH1

* Technologie propojení * Podmínky prostředí: Provozní rozsah teplot * Doporučená provozní vlhkost: 0 - 85 % * Rozsah teprot při skladování (T-T): -20 - 70 °C * Skladovací vlhkost: 5 - 90 % * Vlnová délka: 1300 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 3 560 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco GLC-T

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 2 353 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SPA514G

Cenově dostupný a funkčně vybavený VoIP telefon Cisco SPA514G je vhodným pomocníkem v menších firmách či pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. Kvality produktu podtrhuje fakt že pochází z produkce impéria společnosti Cisco Systems, jejíž produkty tvoří ve většině případů základ samotného internetu. VoIP telefon Cisco SPA514G vychází z populárního SPA504G, oproti kterému je navíc vybaven podporou Electronic Hook Switch (EHS...

Více informací
od 2 437 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW248G4-K9-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Switching capacity: 17.6 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * DHCP klient: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * IGMP snooping: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Mezní poměr: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Number of VLANs: 256 * Síťový standard: 802.3, 802.3u, 802....

Více informací
od 8 515 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2008T-EU

* Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 992 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2024PT-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 52 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 24 * Paměť: Velikost * Paměť Flash:...

Více informací
od 9 122 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2024T-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 52 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 24 * Paměť: Velikost * Paměť Flash:...

Více informací
od 5 160 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2048T-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 100 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 48 * Paměť: Velikost * Paměť Flash...

Více informací
od 10 304 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2016T-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 36 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 16 * Paměť: Velikost * Paměť Flash:...

Více informací
od 4 689 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2048PT-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 100 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 48 * Paměť: Velikost * Paměť Flash...

Více informací
od 17 952 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco 3750X WS-C3750X-24T-L

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 160 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače řady Cisco Catalyst 3750-X podporují ty nejnáročnější aplikace v prostředí podnikových sítí, jsou výkonnou inovací pro zvýšení produktivity. Tyto st...

Více informací
od 123 857 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB

Linksys-Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB Linksys-Cisco 48-port 10/100/1000 Gigabit Switch s WebView - 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet portů - 4 x MiniGBIC sloty pro metalické nebo optické moduly (sdílené) - standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x,802.1p, 802.1q - podpora half duplex a full duplex modu a auto-negotiation pro všechny metal.porty 10/100/1000 - automatická detekce kabelu přímý/křížený - MDI/MDI-X - flow control mechanismus, použití backpressure pro half-duple...

Více informací
od 15 166 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco switch SRW2016, 16x1000BaseT+2xMiniGBIC, VLAN,SNMP, QoS

Cisco switch SRW2016, 16x1000BaseT+2xMiniGBIC, VLAN,SNMP, QoS monitorování a konfigurace prostřednictvím vzdáleného přístupu nebo konsoly,64VLANs, 7 port trunking groups, console port, 802.1p QoS podpor&

Více informací
od 6 114 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco 24xGiga Smart Switch + 2xSFPs SLM2024

Cisco 24xGiga Smart Switch + 2xSFPs SLM2024 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch with 2 combo SFPs Cost-effective, secure switching with simplified management for your growing business • Easy-to-use Web browser interface makes installation quick and effortless • Grow your network with options like Link Aggregation, Spanning Tree and Portfast • 802.1x port authentication and MAC address filtering brings network security down to the switch port level • Basic QoS enables the network to be used...

Více informací
od 4 995 Kč
Koupit nejlevněji

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud nemáte přepínač s...

Více informací
od 1 361 Kč
Koupit nejlevněji