Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 4500

Nalezeno:    6 produktů

Cisco Catalyst 4500 1000W AC Power Supply (Data Only) Spare

Provozní prostředí; Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C; Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C; Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90 %; * Osvědčení; Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001,

Cisco Catalyst 4500 2800W AC Power Supply with Inline Power

Provozní prostředí; Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C; Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C; Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90%; * Osvědčení; Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS/NZS

CCIE Professional Development: Inside Cisco IOS Software Architecture - Vijay Bollapragada, Curtis Murphy, Russ White

An essential guide to understanding the Cisco IOS architecture In-depth coverage of Cisco\'s IOS Software architecture provides crucial information to: * Prevent network problems and optimize performance through more efficient design and configuration * Isolate and resolve network problems more quickly and easily * Apply the appropriate packet switching method, such as process switching, fast switching, optimum switching, or Cisco Express Forwarding (CEF) * Understand the hardware architec...

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenos...

IPv6-Kompletní průvodce nasazením v podnikových sítích - Mun...

Potřebujete pomocníka obsahujícího všechny informace k úspěšnému nasazení IPv6 v libovolné síti WAN, pobočkové síti, datovém centru nebo virtualizovaném prostředí? Čtyři významní odborníci na protokol IPv6 přímo ze společnosti Cisco vám v této knize nabídnou ryze praktický přístup k přípravě a realizaci implementace protokolu IPv6. Tento průvodce vám krok za krokem poradí při plánování sítí, naleznete v něm ověřené příklady konfigurace, které lze využít při budování laboratorních, pilotních a p...