Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 4500

Nalezeno:    10 produktů

Cisco Cat 4500, 2GB SD Memory Card

Cisco SD-X45-2GB-E= Cisco Cat 4500, 2GB SD Memory Card

Catalyst 4500 1300W AC Power Supply with

Cisco PWR-C45-1300ACV= * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90 % * Osvědčení Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS/NZS 3260 * Další charakteristiky Poznámka k výstupnímu napětí: 12V@84.7A, 3.3V@12.5A, -50V@16.7A(PoE)

Catalyst 4500, E-Series Supervisor 8-E

Cisco WS-X45-SUP8-E= Catalyst 4500, E-Series Supervisor 8-E

Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV/V)(Spare)

Cisco WS-F4531= * Technické detaily Interní: Ano Kompatibilita: Catalyst 4500 Zdroj katalogového listu produktu: . Technické vlastnosti: Sup IV/V NetFlow

Catalyst 4500 4200W AC dual input Power Supply (Data + PoE)

Cisco PWR-C45-4200ACV= * Další charakteristiky Poznámka k výstupnímu napětí: 12V @ 115.3A, 3.3V @ 12.5A (Data), -50V @ 77.1A (200V), -50V @ 38A (100V) (PoE)

Catalyst 4500 1000W AC Power Supply (Data Only) Spare

Cisco PWR-C45-1000AC= * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90 % * Osvědčení Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS/NZS 3260 * Další charakteristiky Poznámka k výstupnímu napětí: 12V@83.4A, 3.3V@12.2A

Catalyst 4500 1400W AC Power Supply (Data Only)(Spare)

Cisco PWR-C45-1400AC= * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90 % * Osvědčení Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS/NZS 3260 * Další charakteristiky Poznámka k výstupnímu napětí: 12V@113.4A, 3.3V@12.2A

Catalyst 4500 2800W AC Power Supply with Inline Power

Cisco PWR-C45-2800ACV= * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 75 °C Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90% * Osvědčení Bezpečnost: UL 60950, CAN/CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS/NZS 3260 * Další charakteristiky Poznámka k výstupnímu napětí: 12V@113.3A, 3.3V@12.1A(data), -50V@28A(PoE)

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenos...

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenos...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: