Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 2960

Nalezeno:    44 produktů

Cisco WS-C2960-24-S

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 12 864 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco WS-C2960-24TC-L

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 21 709 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco CAB-RPS2300=

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 2 724 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco 2960-X-48FPS-L - WS-C2960X-48FPS-L

Vysoce kvalitní switch s pevnou konfigurací, 48x RJ-45 port, 4x SFP, 10/100/1000 Ethernet, PoE/PoE+, podpora FlexStack-Plus, QoS, IPv6 ochrana.

Cisco 2960-X-48TS-L - WS-C2960X-48TS-L

Vysoce kvalitní switch s pevnou konfigurací, 48x RJ-45 port, 4x SFP, 10/100/1000 Ethernet, podpora FlexStack-Plus, QoS, IPv6 ochrana.

CISCO Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

; Cisco Catalyst 2960X-24TS-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 4x SFP; ; Cisco Catalyst 2960X-48TS-L -Switch - řízený - 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče; ; Technické specifikace:; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;

Cisco Catalyst 2960-Plus 48TC-S - WS-C2960+48TC-S

Přepínač, řízený. Rozhraní: 48 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Lite feature set (Cisco IOS).

Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-L - WS-C2960+24TC-L

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Base feature set (Cisco IOS).

Cisco Catalyst 2960-Plus 48TC-L - WS-C2960+48TC-L

Přepínač, řízený. Rozhraní: 48 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Base feature set (Cisco IOS).

Cisco Catalyst 2960-Plus 24TC-S - WS-C2960+24TC-S

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Lite feature set (Cisco IOS).

Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

10/100/1000 Ethernet Interfaces 24 Uplink Interfaces 2 SFP Cisco IOS Software Feature Set LAN Lite FlexStack-Plus Stacking No

Cisco Catalyst 2960-Plus 24LC-S - WS-C2960+24LC-S

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Lite feature set (Cisco IOS). 123 W PoE (určeno pro napájení přes Ethernet).

Cisco Catalyst 2960-Plus 24PC-S - WS-C2960+24PC-S

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Lite feature set (Cisco IOS). 370 W PoE (určeno pro napájení přes Ethernet).

Cisco Catalyst 2960-Plus 24PC-L - WS-C2960+24PC-L

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Base feature set (Cisco IOS). 370 W PoE (určeno pro napájení přes Ethernet).

Cisco Catalyst 2960-Plus 24LC-L - WS-C2960+24LC-L

Přepínač, řízený. Rozhraní: 24 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Base feature set (Cisco IOS). 123 W PoE (určeno pro napájení přes Ethernet).

Cisco Catalyst 2960-Plus 48PST-L - WS-C2960+48PST-L

Přepínač, řízený. Rozhraní: 48 x RJ-45 10/100, 2 x SFP/1000BASE-T, LAN Base feature set (Cisco IOS). 370 W PoE (určeno pro napájení přes Ethernet).

CISCO Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

CISCO Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

CISCO Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

CISCO Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

CISCO Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

CISCO Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L2; Typ přepínače: řízený; QoS: Ano; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; * Možnosti připojení; Konzolový port: RJ-45; Počet portů USB 2.0: 2; * Počítačová síť; Síťový

Cisco Catalyst 2960-Plus 48TC-L - Přepínač - řízený - 48 x 10/100 - WS-C2960+48TC-L

Cisco WS-C2960+48TC-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 1 m - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Blade Switch 3120, Blade Switch 3130, S

Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 1 m - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Blade Switch 3120, Blade Switch 3130, S

Cisco - Elektrický kabel - 1.5 m - pro Catalyst 2960, 2960S, 3560E, 3560V2, 3750E - CAB-RPS2300-E=

Délka 1.5 m Navrženo pro Catalyst 2960-24,2960-48,2960S-24,2960S-48,3560E-12,3560E-24,3560E-48,3560V2-24,3560V2-48,3750E-24,3750E-48;Redundant Power System 2300

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst 2960-24LC-S,2960-24PC-L,2960-24PC-S,2960-24TC,2960-24TC-L,2960-24TC-S,2960-48PST-L,2960-48PST-S,2960-48T,2960-48TC,2960-48TC-L,2960-48TC-S,2960-8TC,2960-8TC-S,2960G-24TC,2960G-48TC,2960G-8TC,2960S-24PD-L,2960S-24PS-L,2960S-24TD-L,2960S-24TS-L,2960S-24TS-S,2960S-48FPD-L,2960S-48FPS-L,2960S-48LPD-L,2960S-48LPS-L,2960S-48TD-L,2960S-48TS-L,2960S-48TS-S Cisco UCS 6140XP Fabric Interconnect SF5xx ...

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter - SFP-H10GB-CU3M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - kabel pro přímé připojení - 3 m infomace o kompatibilitě: Navrženo pro Cisco Catalyst 2960-24LC-S,2960-24PC-L,2960-24PC-S,2960-24TC,2960-24TC-L,2960-24TC-S,2960-48PST-L,2960-48PST-S,2960-48T,2960-48TC,2960-48TC-L,2960-48TC-S,2960-8TC,2960-8TC-S,2960G-24TC,2960G-48TC,2960G-8TC,2960S-24PD-L,2960S-24PS-L,2960S-24TD-L,2960S-24TS-L,2960S-24TS-S,2960S-48FPD-L,2960S-48FPS-L,2960S-48LPD-L,2960S-48LPS-L,2960S-48TD-L,2960S-48TS-L,2960S-48TS-S Cisco UCS 6140XP Fabric Inter...

Cisco WS-C2960CX-8TC-L

OVERVIEW The new Cisco(R) Catalyst(R) Compact Switches form the 2960-CX series offer a Gigabit Ethernet switch in a compact format specially developed for use outside of power distribution cabinets. Enterprise and commercial customers can use this switch for advanced security services, unified communications, wireless, IP video cameras and other applications in offices, branch locations, training rooms, cruise ships and other environments with limited wiring options. Highlights of the Cisco ...

Cisco WS-C2960CX-8TC-L

OVERVIEW The new Cisco(R) Catalyst(R) Compact Switches form the 2960-CX series offer a Gigabit Ethernet switch in a compact format specially developed for use outside of power distribution cabinets. Enterprise and commercial customers can use this switch for advanced security services, unified communications, wireless, IP video cameras and other applications in offices, branch locations, training rooms, cruise ships and other environments with limited wiring options. Highlights of the Cisco ...

Cisco RCKMNT-19-CMPCT=

19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch

Cisco RCKMNT-19-CMPCT=

19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter - SFP-H10GB-CU3M

Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 3 Meter v délce 3 metry je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter - SFP-H10GB-CU5M

Twinaxiální kabel Cisco 10GBASE-CU SFP + Cable 5 Meter v délce 5 metrů je navržen pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140. Má dva SFP+ konektory.

Cisco serial cable RJ-45 (M)-DB-9 (F) - 1.8m-Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN; Cataly

Cisco - Sériový kabel - RJ-45 (M) - DB-9 (F) - 1.8 m - pro Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN; Catalyst 2960

CISCO WS-C2960CX-8TC-L

OVERVIEW; The new Cisco(R) Catalyst(R) Compact Switches form the 2960-CX series offer a Gigabit Ethernet switch in a compact format specially developed for use outside of power distribution cabinets. Enterprise and commercial customers can use this

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Optická vlnová délka 850 nm Přenosová rychlost 1 Gbps Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenost 1 km Navrženo...

LYNX CS OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

; OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X ; ; Technické specifikace:; ; ; ; ; ; ; ; ; ;

LYNX CS OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m

; OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 3 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X ; ; Technické specifikace:; ; ; ; ; ; ; ; ; ;

OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 2 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 2m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140,...

OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m

OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 3 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 3 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 3m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48;UCS 6140,...