Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 100l

Nalezeno:    12 produktů

Cisco RV042

Konektory Rozhraní: RJ-45 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Cisco RV042 Dual WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Poskytuje vysoce zabezpečené, vysoce výkonné a spolehlivé připojení k internetu a umožní zabezpečený přístup zaměstnancům pracujícím na cestách či doma. Tento osvědčený router poskytuje výkon a bezpečnost, kterou potřebujete pro své zaměstnance, vaše podnikání a...

Více informací
od 2 782 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco RV082

Konektory Rozhraní: RJ-45 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Cisco RV082 Dual WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Poskytuje vysoce zabezpečené, vysoce výkonné a spolehlivé připojení k internetu a umožní zabezpečený přístup zaměstnancům pracujícím na cestách či doma. Tento osvědčený router poskytuje výkon a bezpečnost, kterou potřebujete pro své zaměstnance, vaše podnikání a m...

Více informací
od 7 054 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 785 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SPA512G - IP

Základní telefon SPA512G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Rozdíly oproti SPA502G: Podpora Electronic Hook Switch (EHS) pro vybrané Plantronics headsety s adaptérem Gigabit Switch Port a PC Port Podpora VOIP protokolů: RTCP, RTP, SRTP Podpora VOICE kodeků G.723.1 podpora síťového protokolu SRTP Produkt m...

Více informací
od 2 653 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu nároč...

Více informací
od 27 800 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SPA514G

Cenově dostupný a funkčně vybavený VoIP telefon Cisco SPA514G je vhodným pomocníkem v menších firmách či pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. Kvality produktu podtrhuje fakt že pochází z produkce impéria společnosti Cisco Systems, jejíž produkty tvoří ve většině případů základ samotného internetu. VoIP telefon Cisco SPA514G vychází z populárního SPA504G, oproti kterému je navíc vybaven podporou Electronic Hook Switch (EHS...

Více informací
od 2 466 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SLM2008T-EU

* Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 2 000 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco WS-C2960-24-S

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 13 070 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco zdroj VoIP 5V/2A, PA100

Cisco SB PA-100 Power Supply for Cisco SB SPA-9xx IP Phones The Cisco SB PA-100 Switching Power Supply provides A/C power to Cisco SB SPA-9xx IP phones. This item is commonly purchased with the Cisco SB SPA-942 IP phone because a power supply is not included with this phone from Cisco SB . THIS IS THE EUROPEAN 2-PIN VERSION Input: 100v-240v ~0.5A, 50~60Hz Output: +5v - 2.0A MAX Zdroj lze použít u těchto produktů: SPA921 SPA922 SPA941 SPA942 SPA962 SPA9000 SPA400 SPA2102 SPA3102 PAP2T

Více informací
od 206 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco WS-C2960-24TC-L

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 17 194 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys SRW208G Switch, 8-port, 10/100MB

Linksys SRW208G Switch, 8-port, 10/100MB Linksys SRW208G je prostřednictvím webového rozhraní plně manageovatelný switch, který uživatelům přináší 100Mbit rychlost připojení při nové úrovni inteligentní správy a zabezpečení sítě. K dispozici je osm 10/100 Mbps portů nabízejících moderní rozhraní pro současnou generaci síťových zařízení (serverů, pracovních stanic a zálohovacích strojů) a 1 miniGBic port. Technické parametry: * Connector Type: RJ-45 * Interface: Ethernet 10Base-T/100Base-TX * Co...

Více informací
od 3 039 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys MFEFX1, 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Linksys MFEFX1, 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Více informací
od 1 236 Kč
Koupit nejlevněji


Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: