Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 10000

Nalezeno:    21 produktů

CISCO 10GBASE-ER SFP Module

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna:

Cisco OEM, 10GBASE-LR SFP Module

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Typ SFP vysílače:

Cisco MMF, OEM 10GBASE-SR SFP Module

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Typ SFP vysílače:

CISCO MMF, OEM 10GBASE-SR SFP Module

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Typ SFP vysílače:

Cisco 10GBASE-SR XFP Module

Počítačová síť; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; * Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; * Další charakteristiky; Přenesený výkon: -1.0 dBmW; Technologie kabeláže: 10GBase-SR; Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3;

Cisco Catalyst 3K-X 10G Network Module

Počítačová síť; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; * Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; * Další charakteristiky; Platforma: Catalyst 3750-X, Catalyst 3560-X; Rozhraní:

Cisco C3850-NM-4-1G=

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4; *

Cisco Adaptor Module/X2>SFP+

Počítačová síť; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; * Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; * Hmotnost a rozměry; Hmotnost: 300g; * Další charakteristiky; Rozhraní: SFP+; Rozměry (š x h x v): 41,9 x 98,9 x 19,1

Cisco Intel Dual Port 10 GbE Ethernet X520 Server Adapter

Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E; Rozhraní: Fiber; Interní: Ano; Konektor pro optická vlákna: SFP+; Porty pro optická vlákna: 2; * Šířka pásma; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; *

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů

Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů

CISCO Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů

CISCO Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů

CISCO Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Počítačová síť; Typ rozhraní Ethernetu: rychle, Gigabit; Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s; Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T; * Možnosti připojení; Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4; *

Cisco ASA5505-50-BUN-K9

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Cisco ASA5505-SEC-BUN-K9

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Cisco 300GB 6Gb SAS 10K RPM SFF HDD Hot Plug

Pevný disk; Rozhraní pevného disku: Serial Attached SCSI (SAS); Kapacita pevného disku: 300 GB; Velikost pevného disku: 63.5 mm (2.5 "); Rychlost otáček pevného disku: 10000 ot/min; Rychlost přenosu dat: 6 Gbit/s; Zdroj katalogového listu produktu:

Cisco 600GB 6Gb SAS 10K RPM SFF HDD/hot plug/drive sled mounted

Pevný disk; Rozhraní pevného disku: Serial Attached SCSI (SAS); Kapacita pevného disku: 600 GB; Velikost pevného disku: 63.5 mm (2.5 "); Rychlost otáček pevného disku: 10000 ot/min; Rychlost přenosu dat: 6 Gbit/s; Zdroj katalogového listu produktu:

Cisco ASA 5505 Appliance with SW, UL Users, 8 ports, 3DES/AES

Přenos dat; Aktuální rychlost datového přenosu 100 Mbit/s; VPN výkonnost 100 Mbit/s; Firewall výkonnost 150 Mbit/s; Připojení sítě; Početr VPN spojení 10000 / 25000; Paměť; Kapacita zabudované paměti 256 MB; Zálohovací média; Flash Memory 64 MB;

Cisco ASA5505-50-BUN-K9 - ASA5505-50-BUN-K9

NECI1130 Cisco ASA5505-50-BUN-K9 Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností ope...