Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 10000

Nalezeno:    23 produktů

Cisco SG110D-05

Parametry výrobku Značka : Cisco Vlastnosti - Výrobce : Cisco Vlastnosti - Max. přenosová rychlost : 1000 Mbps Hmotnost - Hmotnost (g) : 320 Distribuce : CZ Rozhraní - Počet RJ-45 : 5 Rozhraní - Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T) : 5 Rozhraní - Počet RJ-45 (10/100Base-T) : 0 Rozhraní - Počet SFP : 0 Rozměry - Hloubka (mm) : 100 Rozměry - Šířka (mm) : 110 Rozměry - Výška (mm) : 31 Switch - Typ : Desktop Vlastnosti - DHCP Server : Ne Vlastnosti - Počet portů : 5 Vlastnosti - Přepínací kapacita (Mb/s...

Cisco DELL SonicWall SOHO

Parametry výrobku Značka : Dell Distribuce : CZ DELL SonicWall SOHO SOHO nabízí ochranu pro menší podniky a bezpečnost prostřednictvím drátových i bezdrátových sítí. Pokročilé zabezpečeníVšechny firewally SonicWALL Dell využívají patentované Reassembly-Free Deep Packet Inspection pro testování provozu současně na všech portech, aniž by došlo ke zpomalení chodu sítě, umožňují tak podnikům zrealizovat zvýšení produktivity. Doporučené IPSec a SSL VPNFlexibilní možnosti připojení poskytují snadno p...

Cisco ASA5508-K9

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco ASA5508-K9 Bezpečnostní zařízení 8 porty GigE 1U k upevnění na regál Obecně Typ zařízení Bezpečnostní zařízení Výška (regálové jednotky) 1U Šířka 43.688 cm Hloubka 28.672 cm Výška 4.369 cm Váha 3 kg Procesor / Paměť / Úložiště RAM 8 GB Paměť flash 8 GB Pevný disk SSD 80 GB x 1 - mSATA Sítě Provedení K upevnění na regál Počet portů 8 Technologie konektivity Kabelové Protokol datového spojení Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet Výkon Prop...

Cisco 5512-X

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco 5512-X Jakákoli společnost,která závisí na spolehlivosti své sítě,potřebuje kvalitní zabezpečení. Zařízení Cisco ASA 5500 Series Adaptive Security Appliance nabízejí nejmodernější zabezpečení,které je navíc natolik flexibilní,že se bude přizpůsobovat rostoucím a měnícím se potřebám vaší společnosti. Udržování sítě v bezpečném a zabezpečeném stavu znamená,že se vaši pracovníci budou moci spolehnout na její nepřetržitou dostupnost. Zařízení C...

Cisco DELL SonicWall SOHO Totalsecure

Parametry výrobku Značka : Dell Distribuce : CZ DELL SonicWall SOHO Totalsecure SOHO nabízí ochranu pro menší podniky a bezpečnost prostřednictvím drátových i bezdrátových sítí. Pokročilé zabezpečeníVšechny firewally SonicWALL Dell využívají patentované Reassembly-Free Deep Packet Inspection pro testování provozu současně na všech portech, aniž by došlo ke zpomalení chodu sítě, umožňují tak podnikům zrealizovat zvýšení produktivity. Doporučené IPSec a SSL VPNFlexibilní možnosti připojení poskyt...

Cisco ASA5505-UL-BUN-K9

Parametry výrobku Značka : Cisco Distribuce : CZ Cisco ASA5505-UL-BUN-K9 Model ASA 5505 je navržen pro použití s desktopy nebo v malých kancelářích. Je určeno i jako náhrada za PIX firewally řady 501 a 506E. Výkonnost firewallu je 150 Mb/s,šifrovací výkon VPN komunikace je 100 Mb/s. Obsahuje 8 fixních Ethernet portů 10/100 Mb/s a 2 porty Power over Ethernet (PoE) pro napájení přístupových bodů WLAN nebo IP telefonů. Dále zařízení obsahuje expanzní slot,který se použije v budoucnu pro SCS/SSM m...

Cisco DELL SonicWall SOHO Wireless-N International

Parametry výrobku Značka : Dell Distribuce : CZ DELL SonicWall SOHO Wireless-N International SOHO nabízí ochranu pro menší podniky a bezpečnost prostřednictvím drátových i bezdrátových sítí. Pokročilé zabezpečeníVšechny firewally SonicWALL Dell využívají patentované Reassembly-Free Deep Packet Inspection pro testování provozu současně na všech portech, aniž by došlo ke zpomalení chodu sítě, umožňují tak podnikům zrealizovat zvýšení produktivity. Doporučené IPSec a SSL VPNFlexibilní možnosti při...

Cisco DELL SonicWall SOHO Wireless-N International

Parametry výrobku Značka : Dell Distribuce : CZ DELL SonicWall SOHO Wireless-N International SOHO nabízí ochranu pro menší podniky a bezpečnost prostřednictvím drátových i bezdrátových sítí. Pokročilé zabezpečeníVšechny firewally SonicWALL Dell využívají patentované Reassembly-Free Deep Packet Inspection pro testování provozu současně na všech portech, aniž by došlo ke zpomalení chodu sítě, umožňují tak podnikům zrealizovat zvýšení produktivity. Doporučené IPSec a SSL VPNFlexibilní možnosti při...

Cisco ASA5505-50-BUN-K9 - ASA5505-50-BUN-K9

NECI1130 Cisco ASA5505-50-BUN-K9 Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností ope...

Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module

Cisco C3850-NM-4-10G= * Počítačová síť Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T * Možnosti připojení Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 * Ergonomie LED kontrolky propojení: Ano * Další charakteristiky Zdroj katalogového listu produktu: .

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Cisco C3850-NM-4-1G= * Počítačová síť Typ rozhraní Ethernetu: rychle, Gigabit Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T * Možnosti připojení Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 * Ergonomie LED kontrolky propojení: Ano * Další charakteristiky Zdroj katalogového listu produktu: .

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

Cisco C3850-NM-2-10G= * Počítačová síť Typ rozhraní Ethernetu: 10 Gigabit, rychle, Gigabit Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T * Možnosti připojení Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Zadní konektory: 2 x 1GE RJ-45 2 x 10GE RJ-45 * Ergonomie LED kontrolky propojení: Ano * Další charakteristiky Zdroj katalogového listu produktu: .

OEM, 10GBASE-LR SFP Module

Cisco SFP-10G-LR-OEM * Počítačová síť Rozhraní: SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Typ SFP vysílače: LR

MMF, OEM 10GBASE-SR SFP Module

Cisco SFP-10G-SR-OEM * Počítačová síť Rozhraní: SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Typ SFP vysílače: SR

10GBASE-ER SFP Module

Cisco SFP-10G-ER= * Počítačová síť Rozhraní: SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC

Module/10GBase CX4 X2

Cisco X2-10GB-CX4= * Počítačová síť Technologie kabeláže: CX4 (copper) * Paměť Vnitřní paměť: 10000 MB * Technické detaily Zdroj katalogového listu produktu: Icecat.biz text

Intel Dual Port 10 GbE Ethernet X520 Server Adapter

Cisco N2XX-AIPCI01= * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Fiber Interní: Ano Konektor pro optická vlákna: SFP+ Porty pro optická vlákna: 2 * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Počítačová síť Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10000 Mbit/s Síťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad

Adaptor Module/X2>SFP+

Cisco CVR-X2-SFP10G= * Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel * Hmotnost a rozměry Hmotnost: 300g * Další charakteristiky Rozhraní: SFP+ Rozměry (š x h x v): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm

10GBASE-SR XFP Module

Cisco XFP-10G-MM-SR= * Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel * Další charakteristiky Přenesený výkon: -1.0 dBmW Technologie kabeláže: 10GBase-SR Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3 Rozhraní: LC (1.25mm) Typ: SFF Typ vlákna: MM

ASA 5585-X Chas with SSP20,8GE,2SFP+,2GE Mgt,2 AC,3DES/AES

Cisco ASA5585-S20X-K9 * Přenos dat Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Výkon firewallu: 10000 Mbit/s Propustnost VPN: 2000 Mbit/s * Počítačová síť Počet VPN spojení: 10000 Počet VLANs: 1024 * Možnosti připojení Počet portů USB 2.0: 2 Počet sériových portů: 1 Počet portů Ethernetu (RJ-45): 8 * Bezpečnost Šifrování/zabezpečení: 3DES Filtrování obsahu: 250 * Paměť Vnitřní paměť: 12288 MB * Úložná média Paměť Flash: 2048 MB * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C...

XFP/OC192/STM64/10GE-1310 SR-SM LC

Cisco ONS-XC-10G-S1= * Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C * Další charakteristiky Technologie kabeláže: OC-192/STM-64 Splňuje průmyslové standardy: ITU G694 I-64.1, GR253 SR-1, 10GE BASE LR, 1200-SM-LL-L Konektor(y): LC-LC Rozhraní: XFP Typ vlákna: SMF

DWDM XFP 1560.61 nm XFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM-XFP-60.61= * Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s * Možnosti připojení Technologie propojení: kabelový * Provozní prostředí Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C * Hmotnost a rozměry Hmotnost: 300 g * Další charakteristiky Konektor(y): LC/PC Rozhraní: XFP Rozměry (š x h x v): 18.5 x 71 x 8.5 mm

Xerox WorkCentre 3655IV_X

Parametry výrobku Značka : Xerox Vlastnosti - Barva : Bílá Vlastnosti - Formát papíru : A4 Vlastnosti - Funkce : FAX Vlastnosti - Funkce : Oboustraný tisk (Duplex) Vlastnosti - Funkce : LCD panel Vlastnosti - Funkce : Kopírování a skenování Tisk - Technologie : Laserová barevná Tisk - Maximální tiskové rozlišení (DPI) : 600 Tisk - Doba tisku první strany (s) : 2 Tisk - Rychlost černobíle (stran/min.) : 35 Tisk - Rychlost barevně (stran/min.) : 35 Tisk - Měsíční zatížení (stran/měsíc) : 10000 Sk...